Skocz do zawartości

Polecane posty

Wygląda na to, że Bauer poprawił komunikację z klientami. Ja odpowiedź na swoje pytanie dostałem już następnego dnia. Teraz tylko czekać, aż wywiąże się poczta polska ze swojego zadania...

ja mieszkam w europie mam zagraniczną prenumeratę da się tylko koszty transportu są wysokie około 25 zł za numer jak się nie myle [w sumie ponad 300zł zapłaciłem] gazete przychodzi średnio 2 tygodnie po premieże w kiosku raz czy 2 zdażyło się około 3 tygodni ale przestaje mi zalezeć już na prenumeracie bo polonia za granicą jest częściowo olewana nie dość że drożej to jeszcze cza się czaset użerać z blokadą regionalna na steam [ ostatnio 2 razy z rzędu] oraz zamiast pomocy na forum jakiś mod jeszcze się nabija jak by było mało. jednym słowem drożej i gorzej .

ps : co do ostatniej odpowiedzi od moda na forum

wypada się podpisać a nie na janka odpowiadać w czyjimś poście i nie na temat tylko trollować

oraz odpuszcze sobie prenumerate jak tak podchodzicie do ludzi któży was czytają latami i starają się dalej bo gazeta się podoba a raczej podobała skoro taką polityke obraliście.

ps2: sprubuj cfaniaku pisać poprawnie gramatycznie mieszkając za granicą i ucząc się głównie innego języka bez polskich znaków tylko z innymi oraz 2 innych języków przy okazji

Przecież się podpisałem, a co do pisowni, to rację ma user, który napisał posta poniżej - Pzkw

ssjshogo : myślałem że Pzkw znaczy pozdro lub coś w tym stylu , ale zdania i tak nie zmienie bo trollujesz zmieniasz temat a nie pomagasz

Edytowano przez ssjshogo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, może i głupie, ale nie mam pojęcia.

Przepraszam z góry za temat, gdyż nie wiedziałem gdzie go umieścić.

Chciałem spytać o prenumeratę na stronie BAUER.

Czy gdy zamawiam prenumeratę od numeru 02/2013, to ten numer tez mi przyjdzie, czy dopiero przyjdzie mi 03/2013?

Jeśli tak, to czy chcąc również dostać 02/2013 muszę zaznaczyć, że chcę od 01/2013?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer wybieraż przy zamówieniu od którego mają ci przysyłać , jest opcja nawet kilka numerów wcześniej jak się nie mylę.

ps do admina : mam niemiecką przeglądarke i windowsa więc mi wszystko co w pl napiszę świeci itp

Ale jak widać jak się sprężysz, to całkiem nieźle Ci pisanie wychodzi. Jeśli masz niemiecki system to po prostu pisz bez polfontów. To jest dozwolone i np. Smuggler tak pisze. Natomiast pisanie słowa "historia" przez "ch" i "j" nie zależy od systemu. Poza tym chyba masz złe mniemanie o mojej roli tutaj. Jestem tylko moderatorem, który dba o porządek na forum, nie członkiem redakcji, więc trudno mi odpowiadać w sprawach prenumeraty. - Pzkw

Tak mam bo zamiast pomuc tylko zaogniasz nie poczebnie sytuację i człowiek się wścieka bo zamiast pomocy się jeszcze bardziej denerwuje .

od paru lat jak jest coraz więcej młodszego grona na internecie [fora czaty itp] durzo osub zamiast pomuc podkreśla błędy ortograficzne lub wysyła do wujka googla co już stało się internetową bolączkom i po prostu mnie wkurza , jestem dysortografikiem ale naprawdę się staram pisać poprawnie tylko ostatnio jak się uczę niemieckiego to troche zagranicznej ortografi mi weszło do pisowni. Shogo

Edytowano przez ssjshogo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jedna rzecz, ja stronie prenumeraty jako dodatki są tylko gra Darkness oraz jakaś figurka, a niema koszulki. jest już jakoś za późno na koszulkę czy coś? tak się tylko pytam bo i tak jej nie biorę. ale męczy mnie to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze tylko informacyjnie bo zawiodłem się na prenumeracie,otóż jestem kolekcjonerem tego czasopisma od wielu lat i mam w ładnym stosiku ułożone niepozaginane gazety

Niestety od kąt mam prenumeratę to się zmieniło,oprócz tego że dostaje gazetę po dwóch ,trzech dniach od premiery to na dodatek że by listonosz włożył ją w skrzynkę musi ją praktycznie złamać co jest dla mnie chore bo powinna być usztywniona dekturką

Niestety to była ostatnia moja prenumerata

Pozdrawiam graczy

Gram bo dobrze gram

Edytowano przez kenyzlhwdpjp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety od kąt mam prenumeratę to się zmieniło,oprócz tego że dostaje gazetę po dwóch ,trzech dniach od premiery to na dodatek że by listonosz włożył ją w skrzynkę musi ją praktycznie złamać co jest dla mnie chore bo powinna być usztywniona dekturką

Dektura to jakaś twardsza tektura? Ja Ci proponuje zamontować większą skrzynkę na listy. A tak serio to złóż skargę na pocztę, skoro to listonosz gniecie twoje nr CDA.

A tak z innej beczki, to ja dostałem ostatnio nawet podwójnie zapakowaną, bo czarny worek uległ rozdarciu w procesie transportu jak mniemam tongue_prosty.gif Ale to akurat szczegół.

Edytowano przez LordWiadro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kenyzlhwdpjp - Odnośnie problemów z listonoszem. Jest na to prosta sprawa, tak jak kolega wyżej pisze wizyta na poczcie. Sam tak miałem przez pewien czas, wystarczyła najpierw rozmowa z listonoszem, a że to nie poskutkowało to wizyta na poczcie. Nie dość że gratisowo od poczty dostałem dodatkowy egzemplarz numeru który uszkodzili to jeszcze teraz nie ma z tym problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Prenumerata to lekki żart. Czasopismo dostałem ... tydzień po premierze, no ale chyba powinienem się cieszyć, że dotarło.

Dodam, że to pierwszy numer który przyszedł w prenumeracie którą zamówiłem jakiś miesiąc temu.

Oczywiście przez ten tydzień nękałem wydawnictwo prosząc o odpowiedzi co się dzieje. Odpowiedź dostałem w miarę szybko (dzień lub dwa) niestety po dostarczeniu pisma pojawiło się kolejne pytanie. Gdzie gra którą zamówiłem razem z prenumeratą? No to jest istna zagadka i jako czytelnik CDA powinienem ją najwidoczniej rozwiązać sam (co też dzięki temu wątkowi zrobiłem). Oczywiście napisałem maila z pytaniem ale odpowiedzi się nie doczekałem ... jeszcze bo mineło zaledwie 2 dni. Z tego co wyczytałem w tym wątku jest wysyłane osobno i trzeba na to ciut poczekać. Na szczęście ćwiczę cierpliwość dzięki prenumeracie CDA.

Wydawało mi się, że prenumerata ma ułatwiać dostęp do pisma a nie je komplikować.

pozdrawiam

Edytowano przez Michur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam droga mi redakcjo cda jak to co jakiś czas musze się wyrzalić wypłakać na waszym jak że cudownym forum na temat bardzo dobrze wam znany z mojej strony , jako stałego klijęta waszego czasopisma który nawet mimo że się wyprowadził za granicę dalej kontynułuje boje z waszym jak że pięknym i wręcz ociekającym [tutaj wklejcie dowolne cool słowo] czasopismem.

ale w ostatnich miesiącach przeszliście na za bardzo na ciemną strone mocy przez co oddaliliście się od swojich wiernych jak że łaskawych czytelników z zagranicy któży mają zagraniczną prenumerate za którą płacą podwujnie oraz wyczekują z dłużej na przybycie swojego rodzinnego pisma.

A przechodząc do setna jak że to irytującego podejścia z waszej strony znowu cd-key kolejnej gry na steam ma blokade regionalną na polske a gra się zwie BLADES OF TIME .

Z całym szacunkiem i kończącą mi się do was cierpliwością oraz prenumeratą która trwa jeszcze miesiąc upominam się po raz 3 o to żebyście za przeproszeniem przestali mieć swoich zacnych czytelników z zagranicy w przysłowiowej dupie bo płacimy

raz że więcej ze względu na koszta

a dwa źle to o waz świadczy że olewacie ludzi z zagranicy.

ps: raczej nie będe kontynułował dalej przygody z waszym czasopismem z wyrzej wymienionych powodów najwyrzej kupie na bazaże za 5 zł jak zobacze fajną gre a gazete wywale do kosza .

ps2: jak kuba bogu tak bug kubie

>>>Zatem otpowiatam jak bug kubie: blokady regionale nie som naszym wymyslem. Rufnie toprze mukbys rzontac rzebyxmy dawali gry po niemiecku, bo mieszkasz w Niemczech. [smg]

PŁACE WIĘCEJ ZA GAZETE ORAZ ZAMIESZCZONE DO NIEJ GRY JAKO ZA PEŁNOPRAWNY PRODUKT WIĘC WYMAGAM OCZYMANIA TAKIEGO PEŁNOPRAWNEGO PRODUKTU A NIE JEGO CZĘŚCI . JAKO GAZETA PODPISUJECIE UMOWY SPRZEDAŻY DANEJ GRY WIĘC TEŻ NEGOCJUJECIE WARUNKI JEJ DYSTRYBUCJI WIĘC MI TU NIE WCISKAJ CIEMNOTY,.

TE WARUNKI PODPISUJECIE NAWET Z PONAD ROCZNYM WYPRZEDZENIEM A NIE MACIE OD WCZORAJ ZAGRANICZNYCH CZYTELNIKÓW .

NIGDZIE NIE BYŁEM POINFORMOWANY ŻE OCZYMAM NIE PEŁNY PRODUKT ANI ŻE BĘDE MIAŁ PROBLEMY Z JEGO AKTYWACJĄ ZA GRANICĄ.

DO TEGO SAMI ŁAMIECIE DANE UMOWY DO DYSTRYBUCJI TAKICH GIER NA LICENCJI POLSKIEJ

OFICJALNIE POMAGACIE NAWET W AKTYWACJI GIER KTÓRE Z PODPISANYCH PRZEZ WAZ UMÓW NIE MAJĄ PRAWA BYTU ZA GRANICĄ. SHOGO

ps dostałęm włąśnie oszczeżenie za tego posta

"

Zostałeś ostrzeżony przez Pzkw VIb.

Powód: Niewłaściwy język

------------------------------

----------------------------------------

Naucz się pisać. I nie chodzi tu tylko o ortografię.

---------------------------------------------------------------------- "

Wiem że chodzi o ten tekst z bazarem i twardo się pod nim podpisuje bo skoro macie w dupie [o za to też mi walnie pewnie 2] swoich stałych klijętów to się nie dziwcie że tylko na bazaże kupie waszą gazete i ją tak potraktuje bo nie zamieżam czytać gazety która raz że ma mnie gdzieś i traktuje jako klijęta gorszej kategori to nie dość że nie przeprasza za jakąkolwiek swoją wtope itp to jeszcze mnie obrarza zamiast udzielić pomocy czy zaoferować jakąś choćby mini rekompesatę .

Czytałem was latami coś od 1999 roku [swoją drogą czemu nie dajecie oprawek do gier jak kiedyś w gazecie we formie strony żeby można było ją wyciąć , fajnie to wyglądało bo można było wziąść swoją ulubioną gre i przeżucić do dvd boxa oraz dać taką oprawke]

i powiem wam że się dużo pozmienialiście troche na lepsze troche na gorsze , potraficie dać mega recke z niezłym wyprzedzeniem czy gre w dniu jej premiery nawet światowej [bad day LA]

ale z drugiej strony schamieliście uderzyła wam sodówka do głowy bo nie macie godnej konuręci i osiągneliście praktycznie monopol jako gazeta z grami.

dla tego ile razy będe w polsce w odwiedzinach a zawsze wpadaqm na bazar bo tanio to jak kupie cda to wezme gry max ostatnią strone z info co na dvd jest a reszte wywale do kosza za takie właśnie traktowanie klijęta. Shogo

Odpowieć do postów ponieżej żeby nie spamić

Używam firefoxa i aułtomatycznie podkreśla błędy ortograficzne po polsku tylko kilkanaście razy jak urzywałem to program źle podkreślał czasem i się zraziłem itp ale ogólnie na co dzień staram się go używać jak piszę żeby było w miarę czytelnie , a nie że piszę jak kura pazurem i nikt nie zrozumie o co mi chodzi .

a co smga to jak dla mnie zachował się jak dzieciak który odwraca uwagę od problemu i go zastępuje innym żeby go nie było widać.

co do zdania ponirzej

"Poza tym, jak tu traktować poważnie osobnika, który - niczym dziecko w piaskownicy - grozi redakcji, że od teraz będzie zaopatrywał się w CD-Action na lewo (bo z bazarowej sprzedaży CDA nie ma ani grosza)? Cytując klasyka: "jak kuba bogu tak bug kubie" - Smuggler potraktował go dokładnie tak, jak na to zasłużył smile_prosty.gif."

to nie jest pierwszy post jaki napisałem w tej sprawie , oraz to nie jest pierwsza gra z blokadą , to jest już 3 gra z blokadą na region , za pierwszym razem prubowałem grzecznie wyjaśnić sytuację to skończyło się na tym że jak zaproponowałem że , tutaj jest mój cd-key z waszej gazety a tutaj dane pustego konta steam na które prosił bym o dodanie gry to kontakt umilkł , wcześniej osoba z cda chciałą mi dodać grę ale tylko na moje główne konto steam na co się nie zgadzałem]

przy drugiej grze mnie mod zjechał a ja jego [z tąd te ostrzeżenie mam itp]

teraz pisałem w sprawie już trzeciej gry która wyszła w aktualnym numerze i się wywiązała kolejna kłótnia.

a co do zaopatrywania się na bazaże to nie jest wogule na lewo ponieważ jest to nakład gazet który się nie sprzedał i jest odsprzedawany po kosztach w celu zmniejszenia strat z nie sprzedanych egzemplaży gazety.

więc mi nie wypisuj bzdur że cd action nic z tego nie ma.

ps thx gomlinzgryzliwy za zrozumienie .

ps2 nie wykłucajcie się na temat mojego pisma bo to do niczego dobrego nie prowadzi po za nie poczebnymi nerwami

ps3 Dalej nie akceptuje tego ostrzeżenia ponieważ jest specjalnie wystawione żeby mnie uciszyć [ dla tego nie moge zakłądać nowego posta ponieważ nie zakceptowałem]

Edytowano przez ssjshogo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę tutaj przyznać się do bzdury którą napisałem i przez to zacytuję sam siebie

niestety po dostarczeniu pisma pojawiło się kolejne pytanie. Gdzie gra którą zamówiłem razem z prenumeratą? No to jest istna zagadka i jako czytelnik CDA powinienem ją najwidoczniej rozwiązać sam (co też dzięki temu wątkowi zrobiłem)

Wczoraj po przyjściu do domu zerknąłem na stronę z prenumeratą w CDA i jest tam wyraźnie napisane że dodatkowe prezenty wysyłane są osobą paczką w innym terminie. Mój błąd za co przepraszam, jakoś wcześniej tego nie dostrzegłem.

pozdrawiam

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeszłości zawsze tak było, że prezenty były wysyłane osobnymi paczkami, a osobnymi czasopismo. Wyobrażasz sobie, aby plecak był pakowany w czarną kopertę foliową razem z CD-Action?

Pozdrawiam

_______________________________

Wiadomość dla użytkownika ssjshogo:

W całej mojej historii kontaktu z Internetem nie przypominam sobie, aby ktoś swoim wpisem popełnił taki GWAŁT na języku ojczystym. Jesteś absolutnym rekordzistą., a twój post chyba trzeba zachować "ku przestrodze" dla przyszłych pokoleń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało półtora tygodnia do premiery numeru 4/2013, a do mnie nadal nie dotarł 3/2013. Kontaktu z Bauerem brak. Prenumeratę zamówiłem kilka dni przed premierą 3/2013. Tak się zastanawiam, bo wydawnictwo nie raczy udzielić mi odpowiedzi, czy aktualny numer przyjdzie w paczce z przyszłym, czy wcale? A przy okazji, kontaktujecie się z Bauerem przez formularz na ich stronie czy piszecie normalne maile?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem otpowiatam jak bug kubie: blokady regionale nie som naszym wymyslem. Rufnie toprze mukbys rzontac rzebyxmy dawali gry po niemiecku, bo mieszkasz w Niemczech. [smg]

Wiesz domyślam się, że znasz problem tego użytkownika co do jego "pisowni" i myślę, że tak perfidne odpisanie jest nadzwyczaj upokarzającym wyśmianiem użytkownika z racji tego, że nie zna już dobrze polskiego i robi byk za bykiem. Ja w takim wypadku jakoś potrafię całkowicie sobie odpuścić wszelakie błędy znając sytuację (zwłaszcza, że nasi rodowi Polacy potrafią tak pisać a nawet i gorzej, g**no sobie z tego robiąc - wtedy nie toleruje)

Ale takie wyśmianie uważam za niestosowne jako jednego z pracowników tego czasopisma. Owszem ja rozumiem, że w wielu przypadkach możesz mieć ciętą ripostę, wyśmiać użytkownika za jego "tok myślenia" bo wolność słowa, ale takie zachowanie to przesada. Dysortografia jest pewnym zaburzeniem i albo inni to tolerują albo nie, tak samo jak w zespole Tourette'a, wiadomo jaka jest reakcja jakbyśmy widzieli kogoś kto na ulicy mówi do nas "TY chu***"" ale jeśli poznamy przyczyny tego powinniśmy to zaakceptować, że nikt nie robi tego specjalnie a Twoja postawa pokazuje że do takiego człowieka z tym zespołem (wiedząc że go ma) byś podszedł i prowadził z nim rozmowę tak jak on ? Wyśmiewając jego przypadłość i odpowiadając z różnymi tikami i przekleństwami ? Ech

Bez względu czy to temat prenumeraty i jakie "żale" ma użytkownik takie zachowanie jest dla mnie nie na miejscu i wręcz odpycha chęć np zamówienia przez innych prenumeraty po takim traktowaniu kogoś zza granicy i przez to, że stara się rozwiązać swój problem

Wiem, wolny kraj - powiesz, nie chcesz nie zamawiaj. Więc właśnie odszedłem od myśli zamówienia prenumeraty.

pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ gomlinzgryzliwy

Chcesz powiedzieć, że dysortografia uniemożliwia korzystanie ze słownika ortograficznego? Bo jeśli nie, to twoje porównanie do zespołu Tourette'a traci nieco sens.

Ssjshogo wymaga od innych szacunku i poważnego traktowania, a sam nie jest w stanie podporządkować się panującym na forum regułom. A wystarczyłoby nieco wysiłku (+ słownik / automatyczna korekta pisowni), by wykazać jakąś inicjatywę i wyeliminować choćby te najbardziej rażące przykłady gwałtu na ojczystym języku. Lenistwa nic nie tłumaczy.

EDIT: @down

Nie traci sensu bo mamy tu do czynienia z kimś kto w dodatku na stałe mieszka poza granicami Polski.

Korzystanie ze słownika ortograficznego poza granicami Polski jest zabronione?

Rozumiem, że jakbyś Ty mieszkał na stałe gdzie indziej i byś też już nie pamiętał wszystkiego dobrze + dysortografia i przykładowo z tela z niemieckim oprogramowaniem chciałbyś posta napisać to pewnie byś się fatygował po słownik ? Bądź spędzał z 30 min by poprawnie napisać posta bo nikt inny go nie będzie tolerował z racji błędów ?

Dokładnie tak robię pisząc na zagranicznych forach - z szacunku dla innych uczestników dyskusji robię wszystko, by moje posty były jak najbardziej czytelne. Toteż w takiej sytuacji nie piszę "z tela", tylko z domowego PC, w końcu co to za różnica czy danego posta nie napiszę już teraz, stojąc w kolejce do apteki, a zrobię to kilka godzin później w zaciszu domowym. Ponadto nie wiem o co ci chodzi z tym fatygowaniem się po słownik - słowników jest w sieci bez liku, nie trzeba nawet sięgać na półkę z książkami. Widzę, że na siłę starasz się usprawiedliwić czyjeś lenistwo - jak nie mieszkanie za granicą to dysortografia, jak nie dysortografia to pisanie z telefonu (posty ssjshogo zawierają polskie polfonty, więc argument o niemieckim oprogramowaniu jest invalid) itd. - wszystko, byleby uniknąć odrobiny wysiłku.

Korzystanie dodatkowo ze słownika też nie jest takie proste jak się wydaję bo to długa metoda prób i błędów. Polak jak nie wie czy napisać "rzut czy żut" raz dwa spr czy przez takie "rz" czy "ż" a tu mamy problem ogólnie z pisownią nawet prostego słowa jak "odpowiadam" przez d czy t.

Dlatego w swojej wcześniejszej wypowiedzi wyraźnie napisałem o wyeliminowaniu choćby tych najbardziej oczywistych błędów, których można pozbyć się 'metodą słownikową'. Jest też wiele metod wspomagających poprawne pisanie w sieci - od Open Office'a po odpowiednie wtyczki w (niemieckiej) przeglądarce. Trzeba tylko chcieć.

Z resztą o co ja się kłócę ? Ile razy byłem na zagranicznym forum (anielskim/niemieckim) i nie władam tymi językami jakoś mega, nawet potrafię się przyznać - dużo błędów zwłaszcza gramatycznych popełniam i co?

Doprawdy nie obchodzą mnie zasady panujące na innych (zagranicznych czy nie) forach. To jest FA, tu obowiązują pewne zasady nakreślone przez regulamin, które obowiązują wszystkich bez wyjątków. Nie podoba się? Nie miej później pretensji, jeśli zostaniesz upomniany, czy nawet (o zgrozo!) wyśmiany. Albo chociaż pokaż, że się starasz - w kolejnych postach ssjshogo nie widać praktycznie żadnego progresu. Poza tym, jak tu traktować poważnie osobnika, który - niczym dziecko w piaskownicy - grozi redakcji, że od teraz będzie zaopatrywał się w CD-Action na lewo (bo z bazarowej sprzedaży CDA nie ma ani grosza)? Cytując klasyka: "jak kuba bogu tak bug kubie" - Smuggler potraktował go dokładnie tak, jak na to zasłużył smile_prosty.gif.

Śmiało mogę dostać ostrzeżenie za to że gardzę chamstwem wink_prosty.gif

Ciesz się, że nie przyznają tutaj ostrzeżeń za głupotę - skończyłbyś z banem wink_prosty.gif (nie obraź się, to tylko żart! smile_prosty.gif)

Nie chcę kontynuować tutaj tego offtopu, dlatego z mojej strony EOT. Jeśli masz mi jeszcze coś do powiedzenia, zapraszam na PW.

Edytowano przez MannyCalavera
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie traci sensu bo mamy tu do czynienia z kimś kto w dodatku na stałe mieszka poza granicami Polski. Myślę, że to dodatkowo utrudnia bo wtedy język "pisany" ucieka pomijając dyortografię. Rozumiem, że jakbyś Ty mieszkał na stałe gdzie indziej i byś też już nie pamiętał wszystkiego dobrze + dysortografia i przykładowo z tela z niemieckim oprogramowaniem chciałbyś posta napisać to pewnie byś się fatygował po słownik ? Bądź spędzał z 30 min by poprawnie napisać posta bo nikt inny go nie będzie tolerował z racji błędów ? Korzystanie dodatkowo ze słownika też nie jest takie proste jak się wydaję bo to długa metoda prób i błędów. Polak jak nie wie czy napisać "rzut czy żut" raz dwa spr czy przez takie "rz" czy "ż" a tu mamy problem ogólnie z pisownią nawet prostego słowa jak "odpowiadam" przez d czy t.

Z resztą o co ja się kłócę ? Ile razy byłem na zagranicznym forum (anielskim/niemieckim) i nie władam tymi językami jakoś mega, nawet potrafię się przyznać - dużo błędów zwłaszcza gramatycznych popełniam i co? Nie spotkałem się z wyśmiewaniem bo "moje zdanie nie ma poprawnej formy czy znaczenie nie to" Ludzie nie zajmują się takimi duperelami jak wyśmiewanie i czepianie się wszystkiego a normalnie jak mogą to pomogą bądź przeprowadzą dyskusję nie zwracając uwagi.

Mi osobiście by przeszkadzało jakby na forum przeklinał, obrażał ludzi itp. Od wszystkiego są wyjątki ale widać nie w Polsce gdzie każdy jest WIELKI.

Przepraszam, że spam i nie na temat ale na taką sytuację odzew dla mnie jest musowy. Śmiało mogę dostać ostrzeżenie za to że gardzę chamstwem wink_prosty.gif

Edytowano przez gomlinzgryzliwy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło by było gdyby urodzinowy był na czas,a nie jak 2 poprzednie 6 dni po...

edit;a nie można ludziom po prostu zwrócić uwagi?od razu ludzi hejtujecie za jakikolwiek błąd,jakbyście sami byli jakimiś guru,Ssjshogo spróbuj na drugi raz napisać lepiej,a jak masz trudności to są programy od wyłapywania błędówchytry.gif

Edytowano przez mazowszak45
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dodam do swojej sprawy, że wydawnictwo się w końcu ogarnęło. Magazyn wysłali 14 lutego ale Poczta zwiodła. Wysyłają jeszcze raz, tak że w przyszłym tygodniu pewnie przyjdą dwa CDA. Oby.

Naszła mnie przy tym refleksja, że chętnie dopłaciłbym te kilkanaście złotych do przesyłek poleconych, rejestrowanych. Można by reklamować usługę na Poczcie, a tak, to licho wie co się z tym nieszczęsnym 3/2013 stało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

pytanko - czy na prenumeratę mogę otrzymać fakturę VAT?

Chętnie też zobaczyłbym jak ta faktura wygląda - czy jest wyróżnienie szczegółowe że to dotyczy zakupu CD-Action, czy może ogólnie, że jest to prasa?

W miarę możliwości proszę o odpowiedź poprzez PM.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam dość nietypowy problem spowodowany własną głupotą. Zamówiłem podwójną prenumeratę CD-Actionu myśląc że chodzi tutaj o prenumeratę dwuletnią (bo po cholerę komu podwójne numery...) i teraz dostałem dwa numery 02/2013 i 03/2013 w liczbie dwóch egzemplarzy każdy... Na stronie nie jest to tak do końca sprecyzowane i trochę z rozpędu wpakowałem się w idiotyczną sytuacje. Próbowałem pisać e-mail do działu prenumeraty wysyłając 2 wiadomości, ale mija już tydzień i zero odzewu. Telefonicznie też próbowałem się skontaktować ale nikt nie odbiera. Niedługo będzie numer 04/2013 i znowu pewnie dostane podwójne egzemplarze. Nie wiem co w takim wypadku jeszcze mam zrobić... Chciałbym anulować to jedno zlecenie, a te dwa numery nadmiarowe odesłać (nie były jeszcze otwierane) i odzyskać pieniądze. Da się to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marduk, napisz mail na adres prenumerata@bauer.pl opisując dokładnie sytuację (podobnie jak tutaj) i czego oczekujesz. Formularze kontaktowe na stronie Bauera są do kitu. Odpowiedź powinieneś dostać w ciągu kilku dni. Najprawdopodobniej wydawnictwo zgodzi się zakończyć jedną prenumeratę, ale 4/2013 najpewniej dostaniesz podwójny. Za numery, które już dostałeś, zwrotu nie będzie (choć warto powalczyć, bo a nuż pójdą Tobie na rękę), odeślą resztę kasy z przerwanej prenumeraty. Tyle mogę powiedzieć na podstawie krótkich kontaktów z Bauerem, oraz doświadczenia zawodowego. Powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem waszym czytelnikiem od nr. 138 1/2007 do mojego skromnego zbioru należy 76 numerów waszej gazety, a od nr. 215 kwietniowego postanowiłem zacząć kupować CD-A poprzez prenumeratę. I tutaj pojawia się mój problem gdyż czekam na zaksięgowanie wpłaty przez wasze wydawnictwo już od 8 dni ,ponadto gdy dzwonię na numer działu prenumeraty 22 517 05 31 telefon milczy od 5 dni nie mogę się w ogóle tam dodzwonić, a czekam do ostatniego sygnału, na maile wysłane w stronę wydawnictwa "Bauer" też nie mam żadnej odpowiedzi, wczoraj zadzwoniłem bezpośrednio na numer waszego czasopisma 71 341 20 83 po 4 minutach oczekiwania na rozmowę odłożyłem słuchawkę, a ostatnią próbę podjąłem dzisiaj i też mimo ponownego czekania nie udało mi się dodzwonić. Tak właśnie traktujecie swoich klientów którzy są z wami od kilku dobrych lat, totalnie ich zlewając, okazując brak szacunku zarówno dla nich jak i ich pieniędzy ? Liczy się przede wszystkim reputacja bo to ona świadczy o jakości wykonywanych usług, do momentu podjęcia decyzji o zakupieniu prenumeraty miałem o was bardzo dobre zdanie lecz w chwili rozpoczęcia całej tej "zabawy" aby w ogóle się zwami skontaktować opinia o was bardzo się pogorszyła w moich oczach.

Edytowano przez Qruku9000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...