Jump to content

Recommended Posts

Napisałam chyba trzy wiadomości z zapytaniem do wydawnictwa Bauer no ale oczywiście zero odezwu. Bardzo profesjonalne podejście do klienta...sad_prosty.gif

od nich po paru dniach przychodzi odpowieć lepiej zadzwonić

• Upvote 1

Guest Apokalipsa

Mam pytanie, czy obecny numer CDA jest objęty prenumeratą? Zwykle przychodzi po 2-3 dniach, a tu drugi tydzień się kończy.

Heh i wczoraj wykonałam telefon do Pani zajmującą się prenumeratą i podobno w piątek zamówienie zostało wysłane. Szkoda że poprzednio jak mi ta Pani pisała to twierdziła ze mają wysyłać początkiem tygodnia. No chyba że u nich piątek to jeszcze początek a może już początek.... No nic teraz czekam i pewnie coś do dwóch tyg muszę poczekać niestety...

• Upvote 2

witam ponownie że tak powiem chistorja się powtarza tym razem call of juarez the cartel jest chyba tylko i wyłącznie na region polski na steam.

nie mam jego możliwości aktywować w niemczech.

nie pisze już więcej do nikogo z redakcji czy suportu cda o pomoc bo okazali się wogule w tej kwestji są nie przydatni.[co ciekawe kontakt umilkł jak napisałem że założyłem nowe czyste konto steam podałem dane cd-key itp żeby mi aktywneli pk ostatnio]

widzę że cd-action nie przewidział lub olał zagranicznych prenumeratów dla tego zamieżam dać kilka dobrych nie złośliwych rad dla cda.

1. jak wykupujecie licęcje na dany tytuł a wiecie ile konkretnie posiadacię prenumeratów zagranicznych to weście kilka cd-keyów dla nich odzielnie [ prenumerata zagraniczna jest drosza i to nie mało]

2. jeśli nie ma takiej opcji to wykupcie odpowiednia ilość vpn dla prenumeratów zagranicznych żeby samodzielnie mogli aktywować grę na steam.

3.lepszy kontakt , zrubcie specjalny support dla osub z zagranicy nie mówie że w innym języku bo w końcu to polska gazeta/czasopismo właśnie do kontaktu w takich sprawach a nie że kontakt sie urywa nagle albo pisze z kilkoma osobami.

wolał bym pisać z jedną konkretną osobą a nie truć dupe czem innym.

ja naprawdę rozumie że steam jest dla was tanią alternatywą i bardziej praktyczną ale weście do cholery nie olewajcie ludzi z zagranicy ktuży też was czytają zbierają wasze gazety jakiś czas [ja od dwutysięcznego około] bo tak tylko pokazujecie że tak fajnie mamy monopol w pl ale to nie oznacza że dalej ktoś z zagranicy będzie was kupował . wole te pieniądze samemu przechulać na wyprzedażach na steam a miał bym na co i wszystkie tytuły które bym kupił w 100% by mnie zadowalały a nie czekać co miesiąc na kilka tytułów z których jeden max 2 mi spasują i jeszcze się okaże że kilka już gier wcześniej kupiłęm i na cholere mi 2 kopia.

To odpóźdź sobie dwa nómery CDA i kóp za to złownik ortograwidżny - Pzkw

• Upvote 2

Wygląda na to, że Bauer poprawił komunikację z klientami. Ja odpowiedź na swoje pytanie dostałem już następnego dnia. Teraz tylko czekać, aż wywiąże się poczta polska ze swojego zadania...

Siemka. Mam pytanie, czy jest możliwe prenumerowanie za granicą? Bo umnie nie dość że praktycznie dwa tygodnie opóźnienia, to polskie sklepy dają różne ceny. Ja rozumiem że koszt transportu jest drogi, ale kasować 50 zeta za numer... no sorry i jeszcze żeby było tego mało, to cena zależy od gier dołączanych do gazety...

Cześć. Ostatnio zamówiłem prenumeratę z koszulką i właśnie dostałem przesyłkę z fakturą za prenumeratę ale bez koszulki( koszulka ujęta w fakturze). Czy koszulka dojdzie w jakiejś innej przesyłce czy też mam pytać u pani od prenumeraty? Tylko coś ostatnio strona bauera mi nie wchodzi :/

Bonusy dodawane do prenumeraty zawsze dostarczane są w osobnej przesyłce. Pozostaje Ci czekać, choć nie wiem dokładnie ile.

• Upvote 1

dobra dołączyłem do grupy ludzi na łasce poczty-zamówiłem prenumeratę.Miejmy nadzieję,że się nie zawiodę

póki co nie ma po niej śladu

Bonusy dodawane do prenumeraty zawsze dostarczane są w osobnej przesyłce. Pozostaje Ci czekać, choć nie wiem dokładnie ile.

Bauer twierdzi, że są wysyłane około 2 miesięcy po zaksięgowaniu wpłaty.

Witam

A do mnie prenumerata nie dochodzi na czas :(

Miałem dłuższą przerwę korzystania z tej opcji zdobycia CD-Action i poprzednio było dużo lepiej. Pismo znajdowało się w skrzynce najczęściej parę dni wcześniej niż w kiosku, a najpóźniej w dniu premiery.

A teraz....

Szkoda gadać...

Czwarty miesiąc nowej przygody z prenumeratą i ŻADEN nr nie pojawił się punktualnie. W czwartek po wtorkowej premierze był najwcześniej. A regułą jest piątek (raz nawet kolejny wtorek!).

Ktoś może zapytać, czemu się czepiam...

Cóż, przykre to i tyle...

A tłumaczenie się opieszałością poczty jako klienta średnio mnie interesuje.

Wygląda na to, że Bauer poprawił komunikację z klientami. Ja odpowiedź na swoje pytanie dostałem już następnego dnia. Teraz tylko czekać, aż wywiąże się poczta polska ze swojego zadania...

ja mieszkam w europie mam zagraniczną prenumeratę da się tylko koszty transportu są wysokie około 25 zł za numer jak się nie myle [w sumie ponad 300zł zapłaciłem] gazete przychodzi średnio 2 tygodnie po premieże w kiosku raz czy 2 zdażyło się około 3 tygodni ale przestaje mi zalezeć już na prenumeracie bo polonia za granicą jest częściowo olewana nie dość że drożej to jeszcze cza się czaset użerać z blokadą regionalna na steam [ ostatnio 2 razy z rzędu] oraz zamiast pomocy na forum jakiś mod jeszcze się nabija jak by było mało. jednym słowem drożej i gorzej .

ps : co do ostatniej odpowiedzi od moda na forum

wypada się podpisać a nie na janka odpowiadać w czyjimś poście i nie na temat tylko trollować

oraz odpuszcze sobie prenumerate jak tak podchodzicie do ludzi któży was czytają latami i starają się dalej bo gazeta się podoba a raczej podobała skoro taką polityke obraliście.

ps2: sprubuj cfaniaku pisać poprawnie gramatycznie mieszkając za granicą i ucząc się głównie innego języka bez polskich znaków tylko z innymi oraz 2 innych języków przy okazji

Przecież się podpisałem, a co do pisowni, to rację ma user, który napisał posta poniżej - Pzkw

ssjshogo : myślałem że Pzkw znaczy pozdro lub coś w tym stylu , ale zdania i tak nie zmienie bo trollujesz zmieniasz temat a nie pomagasz

Edited by ssjshogo

Ale chyba używanie przeglądarki z opcją sprawdzania pisowni jest w Niemczech możliwe. Dla mnie jest to minimum dobrej woli aby okazać szacunek innym forumowiczom.

• Upvote 3

Witam, mam pytanie, może i głupie, ale nie mam pojęcia.

Przepraszam z góry za temat, gdyż nie wiedziałem gdzie go umieścić.

Chciałem spytać o prenumeratę na stronie BAUER.

Czy gdy zamawiam prenumeratę od numeru 02/2013, to ten numer tez mi przyjdzie, czy dopiero przyjdzie mi 03/2013?

Jeśli tak, to czy chcąc również dostać 02/2013 muszę zaznaczyć, że chcę od 01/2013?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

numer wybieraż przy zamówieniu od którego mają ci przysyłać , jest opcja nawet kilka numerów wcześniej jak się nie mylę.

ps do admina : mam niemiecką przeglądarke i windowsa więc mi wszystko co w pl napiszę świeci itp

Ale jak widać jak się sprężysz, to całkiem nieźle Ci pisanie wychodzi. Jeśli masz niemiecki system to po prostu pisz bez polfontów. To jest dozwolone i np. Smuggler tak pisze. Natomiast pisanie słowa "historia" przez "ch" i "j" nie zależy od systemu. Poza tym chyba masz złe mniemanie o mojej roli tutaj. Jestem tylko moderatorem, który dba o porządek na forum, nie członkiem redakcji, więc trudno mi odpowiadać w sprawach prenumeraty. - Pzkw

Tak mam bo zamiast pomuc tylko zaogniasz nie poczebnie sytuację i człowiek się wścieka bo zamiast pomocy się jeszcze bardziej denerwuje .

od paru lat jak jest coraz więcej młodszego grona na internecie [fora czaty itp] durzo osub zamiast pomuc podkreśla błędy ortograficzne lub wysyła do wujka googla co już stało się internetową bolączkom i po prostu mnie wkurza , jestem dysortografikiem ale naprawdę się staram pisać poprawnie tylko ostatnio jak się uczę niemieckiego to troche zagranicznej ortografi mi weszło do pisowni. Shogo

Edited by ssjshogo

Witam

Dwa tygodnie temu wysłałem maila na adres prenumerata@bauer.pl, chciałem zakupić jeden numer archiwalny i przy okazji zamówić prenumeratę, do tej pory nie otrzymałem żadnego odzewu. Trochę to dziwne, gdy firma olewa klienta, który chce zakupić jej produkt confused_prosty.gif

zastanawia mnie jedna rzecz, ja stronie prenumeraty jako dodatki są tylko gra Darkness oraz jakaś figurka, a niema koszulki. jest już jakoś za późno na koszulkę czy coś? tak się tylko pytam bo i tak jej nie biorę. ale męczy mnie to.

Pisze tylko informacyjnie bo zawiodłem się na prenumeracie,otóż jestem kolekcjonerem tego czasopisma od wielu lat i mam w ładnym stosiku ułożone niepozaginane gazety

Niestety od kąt mam prenumeratę to się zmieniło,oprócz tego że dostaje gazetę po dwóch ,trzech dniach od premiery to na dodatek że by listonosz włożył ją w skrzynkę musi ją praktycznie złamać co jest dla mnie chore bo powinna być usztywniona dekturką

Niestety to była ostatnia moja prenumerata

Pozdrawiam graczy

Gram bo dobrze gram

Edited by kenyzlhwdpjp