Skocz do zawartości

Polecane posty

Jesteś pewny? Poczekam do końca tygodnia po czym dzwonię.

Zadzwoń od razu :) Jeśli zapomnieli to wyślą po twoim telefonie :) Mają jakiś burdel w komputerach bo moja sprawa się wyjaśniła, a jak zadzwonisz to przynajmniej nie będziesz się zastanawiał cały dzień czy przyjdzie czy nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wczoraj zamówiłem przez internet prenumeratę CD Action i chciałem dzisiaj zapłacić, mam jednak mały problem. Otóż nie wiem co wpisać w rubryce "odbiorca". Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam!

Wydawnictwo Bauer

To bylo trudne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was dostał już grę z zamówionej prenumeraty? Bauer zastrzega sobie, że wysłać może ją i w czasie 2 miesięcy, ale jednocześnie wysyłają to osobno więc być może ktoś dostał przesyłkę;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Zamówiłem sobie prenumeratę przez internet i chciałem za nią zapłacić, tylko że nie wiem za bardzo co wpisać w rubryczce "odbiorca"?

Ja dałem 'WYDAWNICTWO BAUER SP. Z O.O., SP.K. ' - przynajmniej tak było napisane w komunikacie z danymi do przelewu

Czy ktoś z Was dostał już grę z zamówionej prenumeraty? Bauer zastrzega sobie, że wysłać może ją i w czasie 2 miesięcy, ale jednocześnie wysyłają to osobno więc być może ktoś dostał przesyłkę;)

Z tego co się dowiedziałem od Bauera gry będą wysyłać dopiero w kwietniu przez Pocztę Polską poleconym. Więc będziemy musieli jeszcze trochę poczekać ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj niefajno. Na Shoguna już niecierpliwie czekam od momentu ogłoszenia daty premiery;) Poczeka się jeszcze te kilka dni/ tygodni;p Przynajmniej mam czas na skończenie Third Age'a do Medka 2 i Heroesa 5:) Jedyne czego się obawiam to własnie Poczta Polska... Zamawiałem wiele gier przez internet, a PP często uszkadzało przesyłkę-.- Ale nic nie poradzimy;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam takie pytanko: czy ktoś ostatnio zamawiał prenumeratę? Bo ja zamawiałam po rocznym nie maniu:) w piątek przed premierą wydania kwietniowego. No i ten numer nie przyszedł jeszcze ale jak rozumiem przyjdzie z następnym numerem za tydzień. Ale problem w tym że nie przyszedł mi też przekaz do zapłaty a wolałabym mieć już zapłacone i z głowy. Czy ktoś też miał ten problem?

Czy czekać grzecznie do premiery kolejnego CD-actiona czy dzwonić do prenumeraty i zawracać im głowę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czekać grzecznie do premiery kolejnego CD-actiona czy dzwonić do prenumeraty i zawracać im głowę?

Zadzwoń... Ja kiedyś wysłałem druczek z zaznaczeniem prenumeraty i nic mi nie przychodziło, a na maile nie odpowiadali. Po telefonie okazało się, że w ogólne nie dostali tego druczku i wszystko się wyjaśniło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie do lepiej zorientowanych forumowiczów: który numer CDA jest wydaniem specjalnym, bo zamówiłem prenumeratę pierwszy raz w życiu i nie wiem kiedy będę musiał się do kiosku pofatygować:) Oczywiście zamówiłem specjalnie dla Shoguna, bo wyprawa do kiosku zawsze dawała mi jakiś dreszczyk emocji... Chociaż z drugiej strony Poczta Polska daje chyba o wiele większe powody do obaw...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie do lepiej zorientowanych forumowiczów: który numer CDA jest wydaniem specjalnym, bo zamówiłem prenumeratę pierwszy raz w życiu i nie wiem kiedy będę musiał się do kiosku pofatygować:) Oczywiście zamówiłem specjalnie dla Shoguna, bo wyprawa do kiosku zawsze dawała mi jakiś dreszczyk emocji... Chociaż z drugiej strony Poczta Polska daje chyba o wiele większe powody do obaw...

Najbliższy numer (190) będzie specjalny. Zawsze specjalny jest pomiędzy kwietniowym, a majowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy numer (190) będzie specjalny. Zawsze specjalny jest pomiędzy kwietniowym, a majowy.

Przeciez redakcja w osobach Smugglera i Ghosta juz kilkakrotnie wspominala, ze w tym roku numer specjalny bedzie, ale pozniej niz zazwyczaj. Nadchodzacy numer CDA bedzie numerem majowym (05/2011)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń... Ja kiedyś wysłałem druczek z zaznaczeniem prenumeraty i nic mi nie przychodziło, a na maile nie odpowiadali. Po telefonie okazało się, że w ogólne nie dostali tego druczku i wszystko się wyjaśniło :)

Dzięki!

Zadzwoniłam i okazało się że nie zrozumiała mnie pani przyjmująca zamówienie-zaznaczyła prenumeratę od maja. Więc faktura przyjdzie w przyszłym tygodniu.

Więc poprostu nabyłam aktualny numer w kiosku:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...