Skocz do zawartości

Polecane posty

Postanowiłem zakupić prenumeratę CDA na rok. Wydrukowałem sobie dane do przelewu itp. ale 2dni później zgubiłem je (głupi ja (._.) ) I nie dokonałem przelewu w ciągu jakiś 2-3tyg a CDA 03.11 przyszło właśnie do mnie dzisiaj. I właśnie proszę Was o podanie mi tych danych na PW lub tutaj na forum :)

Edytowano przez VanKosiara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu nie halo. Prenumerata spóźnia się już niemal tydzień. Domyślam się, że to nie jest zależne od redakcji, jednak byłoby miło, gdyby ktokolwiek nadzorujący całą tę sprawę rozważył czy to zmianę usługodawcy czy choćby słanie czasopism priorytetem. O ile spóźnienie rzędy 2 dni jestem w stanie zaakceptować, o tyle jeśli po weekendzie jeszcze nie ma przesyłki, przestaje być fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, w końcu doszła do mnie prenumerata (data nadania: 14.02.2011). Grzbiet czasopisma zgięty wpół, pudełko przełamane. Chyba powinienem kochaną Pocztę Polską całować po rękach, że chociaż płyta jest cała. Dziękuję z całego serca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasopisma przyszły w miarę terminowo, ale myszki ani widu, ani słychu. Ktoś się orientuję kiedy będą je wysyłać?

Wg. regulaminu na stronie Bauera: "Prezenty wysyłamy listem poleconym po weryfikacji zapłat, w ciągu dwóch miesięcy od daty zapłaty za prenumeratę. W przypadkach szczególnych zastrzegamy sobie prawo do wysyłki innego prezentu o podobnej wartości rynkowej.".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz wiem ze do prenumeraty dodaja myszkę prawdopodobnie jako prezent, a powiedzcie mi czy to jakas taka w miarę myszka, bo ogolnie kupic zzamiezam myszkę, ale kupuje także co miesiąc cd-action, wiec zastanawiam się nad prenumeratą jesli ta myszka jako prezent jest w miare solidna?, moze ktos mi tutaj udzielić odpowiedzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z prenumeratą na http://prenumerata.bauer.pl/ , bo tam jest napisane, że 13 wydań to 185,25 zł i nic nie ma mowy o prezencie, a w CDA ze stycznia jest, że prenumerata 13 wydań +myszka to 165 zł. Więc jak to jest??

Tylko info ze strony internetowej Bauera jest aktualne. A swoją drogą to zdzierstwo: zabierają prezent i jeszcze każą płacić o 20 zł więcej. Gdybym teraz miał wybierać pomiędzy prenumeratą, a kupowaniem w kiosku, wybrałbym to drugie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Od 2 lat prenumerowałem CD-Action, ale w grudniu 2010 nie odnowiłem jej (nie spodobało mi się "ukażualowienie" pisma i nastawienie na konsole). W styczniu i lutym oczywiście numery nie przyszły(bo dlaczego miałyby przyjść) a dzisiaj otwieram skrzynkę, a tam nowe CDA. Czy jestem jedyny? Czy to jakiś "chłyt marketingodi"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Od 2 lat prenumerowałem CD-Action, ale w grudniu 2010 nie odnowiłem jej (nie spodobało mi się "ukażualowienie" pisma i nastawienie na konsole). W styczniu i lutym oczywiście numery nie przyszły(bo dlaczego miałyby przyjść) a dzisiaj otwieram skrzynkę, a tam nowe CDA. Czy jestem jedyny? Czy to jakiś "chłyt marketingodi"?

Raczej pomyłka, ale lepiej napisz/zadzwoń do nich i powiedz o tym, bo jeszcze każą Ci płacić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem kolej na moje pytanie. Ale najpierw oczywiście opis sytuacji. Jakoś tydzień temu zamówiłem prenumeratę "od numeru 01 2011". Przyszła paczka z numerem styczniowym i aktualnym (tj. marcowym). Wydanie 02/2011 przyjdzie razem z paczką następnego numeru, zostanie dostarczone osobno, czy może zaszła pomyłka i powinienem się skontaktować z wydawnictwem? Miał ktoś tego typu sytuację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Od 2 lat prenumerowałem CD-Action, ale w grudniu 2010 nie odnowiłem jej (nie spodobało mi się "ukażualowienie" pisma i nastawienie na konsole). W styczniu i lutym oczywiście numery nie przyszły(bo dlaczego miałyby przyjść) a dzisiaj otwieram skrzynkę, a tam nowe CDA. Czy jestem jedyny? Czy to jakiś "chłyt marketingodi"?

Mi prenumerata wygasla gdzies rok temu. Nie przedluzalem jej i dzis bardzo sie zdziwilem, gdy listonosz przyniosl nr 03/2011. :) Jednorazowa promocja chyba, ale kolejne numery moga przysylac, nie obraze sie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No owszem, miła niespodzianka, ale dlaczego w połowie miesiąca (miesiąca wydawniczego) przyszedł ten numer? Większość i tak pewnie już dawno kupiła w kioskach.

Ja optuję za pomyłką, choć to chyba pomyłka srogiej wielkości, skoro coraz więcej osób mówi że dostało to czasopismo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę jeszcze raz coś od siebie. Zaginiony numer doszedł w późniejszym terminie. Razem z drugim egzemplarzem numeru 03/2011. Z tego co widzę po Waszych wypowiedziach, to przypadek ten jest ostatnio dość częsty. Nie sądzę zatem, bym dla odmiany musiał dodatkowe czasopismo odsyłać. Chyba, że ktoś wie, bo np. dlatego, że się kontaktował w tej sprawie z wydawnictwem, iż należałoby jednak zwrócić "nadsyłkę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No owszem, miła niespodzianka, ale dlaczego w połowie miesiąca (miesiąca wydawniczego) przyszedł ten numer? Większość i tak pewnie już dawno kupiła w kioskach.

Ja optuję za pomyłką, choć to chyba pomyłka srogiej wielkości, skoro coraz więcej osób mówi że dostało to czasopismo.

Skoro ktos nie przedluzal prenumeraty to doszli do wniosku, ze juz nie kupuje CDA. Zostalo im pewnie sporo numerow to wysylaja, moze ktos sie skusi i zamowi prenumerate. Ale dziwne, ze nie przyslali zadnej informacji o prenumeracie, tylko czasopismo i plyte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj też dostałem "gratisowy" numer CD-A z marca. Ale bez płyty, samą gazetę. Dodam też, że już od 2-3 miesięcy sam latam do kiosku bo Mi się prenumerata skończyła i nie zamierzałem jej przedłużać.

Chyba machę maila do Bauer'a, bo może będą jeszcze chcieli by za niego zapłacić. A jak będą chcieli, to nr im odeśle. Na ich koszt. :wink: Albo komuś z forum, ale już za jego kasę. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...