Skocz do zawartości

Polecane posty

A za tydzień kończy się czas w jakim miała przyjść do mnie myszka :) Trzeba będzie się upomnieć, a może znów przedłużą mi prenumeratę :)

?

Wprawdzie, chyba był gdzieś tam podany termin wysyłek myszek (chyba 2 miesiące od zapłaty, czyli w moim wypadku termin skończył się im chyba pod koniec marca), ale czy ten termin był rzeczywiście jakoś wiążący? I czy z powodu nie wywiązania się z umowy dostałeś przedłużenie prenumeraty (albo nie dostałeś, ale będziesz domagał się tego - jak rozumiem gratisowo)? Ciągle waham się, czy zrobić im jakąś aferę z tymi myszkami, czy tylko postraszyć czy może rzeczywiście wytoczyć jakieś prawne kroki. Ale w tym wypadku musiałaby do mnie dołączyć większa liczba osób, bo chyba sam nie miałbym szans nic wygrać w walce o myszkę za 6 zeta (jak wynikało z ceny prenumeraty). Już pomijając fakt, że byłoby to komiczne i pewnie kosztowałoby mnie to masę nerwów i byłby to przerost formy nad treścią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Popatrz sobie na rynkowe ceny tej myszki (granice 60zł) to po pierwsze :). Po drugie pisałem już kiedyś, że przedłużenie prenumeraty miało być rekompensatą za długie oczekiwanie na mysz. Po trzecie pisałem też, że w odpowiedzi na mojego maila pani odpowiedzialna za prenumeratę powiedziała, że trwają rozmowy w sprawie zakupu nowej partii myszek co miało potrwać ok. 2 miesięcy, które właśnie się kończą :) To tyle odpowiedzi na twoje pytania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identyczny problem jak Howi.

Mam prenumeratę BEZ specjalnego nr. Nr majowy nie był specjalny i otrzymałam go w ramach prenumeraty. Miałam nadzieję, że w news-ie o nr 6/2011 napiszą, że to nr specjalny.

Głupio byłoby iść do sklepu, a potem otrzymać ten sam nr w prenumeracie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Popatrz sobie na rynkowe ceny tej myszki (granice 60zł) to po pierwsze :). Po drugie pisałem już kiedyś, że przedłużenie prenumeraty miało być rekompensatą za długie oczekiwanie na mysz. Po trzecie pisałem też, że w odpowiedzi na mojego maila pani odpowiedzialna za prenumeratę powiedziała, że trwają rozmowy w sprawie zakupu nowej partii myszek co miało potrwać ok. 2 miesięcy, które właśnie się kończą :) To tyle odpowiedzi na twoje pytania :D

Ja do nich napisałem i tylko odpowiedzieli, że zabrakło i będą się starać, nic o przedłużeniu prenumeraty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich napisałem i tylko odpowiedzieli, że zabrakło i będą się starać, nic o przedłużeniu prenumeraty.

Bo ja z nimi rozmawiałem jak jeszcze nie było w planach staranie się o nowe myszki, a potem pewnie głupio było im się z tego wycofać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg napisał "jeśli masz prenumeratę na standardowe 12 wydań w roku, to musisz samodzielnie potuptać do kiosku". A w niestandardowym przypadku? Wiem że obecnie zamawiając prenumeratę, można zamówić dodatkowo również numer specjalny. Nie pamiętam tylko, czy w zeszłym roku była taka opcja, a na pewno bym z niej skorzystał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu dział prenumeraty mnie zaskoczył i to podwójnie. Po pierwsze nowy numer zawitał do mojej skrzynki w dzień kioskowej premiery co zdarzyło się może raz odkąd prenumeruje CDA. Po drugie numery były dwa oba wysłane osobną przesyłką. Nie wiem czy to zwykła pomyłka czy dalej mają tam bałagan.

@up

Masz jeszcze fakturę z zeszłego roku? Na pewno jest na niej napisane jaką opcje prenumeraty wykupiłeś.

Edytowano przez adzan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...