Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

Zamówiłem już jakiś czas temu (około 17.03.2011) prenumeratę CDA z grą Shogun. Płatność poszła przelewem kilka dni później. Nadal jednak ani śladu Shoguna. I tu moje pytanie do innych czytelników, którzy zamówili prenumeratę z grą: Czy ktoś otrzymał już takową? Czy może wiecie kiedy będzie wysłana?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zamówiłem już jakiś czas temu (około 17.03.2011) prenumeratę CDA z grą Shogun. Płatność poszła przelewem kilka dni później. Nadal jednak ani śladu Shoguna. I tu moje pytanie do innych czytelników, którzy zamówili prenumeratę z grą: Czy ktoś otrzymał już takową? Czy może wiecie kiedy będzie wysłana?

Pozdrawiam.

Jestem w dokładnie takiej samej sytuacji. Chyba nie pozostaje nic tylko czekać. Po prostu jeśli do końca następnego tygodnia nie przyślą trzeba będzie pospamować mejlami i telefonami ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shoguna może wyślą w tym roku ale to tylko przy dobrych wiatrach...

Ja czekam 2 lata na jakieś tam prezenty z prenumeraty ale i tak nie są mi potrzebne. ( chyba spinki do koszuli )

No bez przesady, gry te stanieją w przeciągu dwóch miesięcy. Wysłanie ich dopiero wtedy byłoby ociupinę bez sensu. Liczę, że CDA nie zrobiło tak paskudnego chwytu marketingowego. (;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz a ja już miałem jechać do sklepu po gre , a tu taka okazja (myślałem) i nie pojechałem(to był bład :rolleyes: ) , zamówiłem prenumerate ( z pewnoscia że przyśla za MAX 2 tygodnie :wink: )

Do poczty ogólnie nie mam zastrzeżeń , bo jak kupywałem call of duty to przywieźli mi dosyć szybko (5 dni)

P.S : Się zdziwicie czekam na Homefronta ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam też chciałem do sklepu się wybrać, ale po Shoguna i pomyślałem w ten sam sposób. Tylko, że Bauer ma po 1 sporo zamówień na prenumeratę zwłąszcza teraz, gdy idzie zgarnąć gierę za 120-150 złotych za połowę ceny, a co za tym idzie maja niezły bajzer z tym wszystkim, a po 2 wszystko wysyłane jest z Warszawy, więc ja taki biedny człowiek mieszkający w południowej wielkopolsce 100 km od Wrocławia sobie trochę poczekam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam też napisałem maila do wydawnictwa, ale już nie marwię się o to co odpiszą, bo doinformowałem się tutaj:) Dzięki Buachu;) Jeśli gra ma przyjść w przeciągu max 3 dni i ma być ona wysłana jutro to wszystkie znaki an niebie jak i pod nim przemawiają, że próbę zapanowania na Krajem Kwitnącej Wiśni zacznę jeszcze w tym tygodniu:) Jupii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja trochę zmienię temat i powiem, że CDA dostałem pocztą już dzisiaj :) jestem mile zaskoczony, ponieważ nie dość że dostałem numer przed premierą, to jeszcze napisane jest że został on wysłany 9.04 - jak widać doszedł on nietypowo wcześnie (Nalezy się pochwala Poczty Polskiej ) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mega zonk! Chociaż ośmielę się zadać pytanie gdzie meiszkasz, że tak szybko dostałeś Ekszyna??;) Osobiście nie chcę narzekać. Mogę poczekać, aczkolwiek jeśli mogłem mieć grę od zaraz, a nie wyczekiwać jej strasznie długo to wolę zadbać o swój interes;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już jutro zaczną wysyłać ( zostałem zaszokowany ) gry to mam nadzieje że że albo dojedzie do czwartku albo bym wolał poczekać do 21 bo jednak do szkoły trzeba iść a dla mnie trudno się wciągnąć w gre zwłaszcza strategie gdy wraca się zmęczonym i wytyranym i wogóle bez chęci do czegokolwiek. Tak wiem że byście nie chcieli czekać do 21 ale jednak jakbym dostał to odrazu bym zaczął grać przez co gra dla mnie by straciła na "Epikności" ze względu na małą ilość czasu.

@czajp też kiedyś dostałem CD-A dzień przed premierą i koledzy nie chcieli mi uwierzyć :)

Edytowano przez Alucard667
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, Myślałem że mi szybko przyślą , a teraz czytam posty i się okazuje ,że moga przyslac dopiero za 2 miesiace albo dłużej . Dla mnie strata kasy i czasu ;O

Cdaction - Respekt --- :dry:

Na czas w jakim wysla gry nie mamy wplywu, ale bedziemy cisnac CDP zeby zrobili to jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie macie wpływu? Zakładam, że oferując w prenumeracie gry jako prezent musieliście wcześniej podpisać z CDP jakąś umowę. Skoro nie macie wpływu, tzn. że ktoś odpowiedzialny za konstrukcję kontraktu po prostu źle wykonał swoją robotę ponieważ nie dopilnował żeby pojawił się w nim termin dostawy. Akurat w tym przypadku nie ma tragedi, ponieważ rzeczywiście w regulaminie są 2 miesiące więc pewnie do tego czasu je dostaniecie. Jednakże sytuacja jest komiczna. Na szczęscie nie są to gry gdzie multi jest najważniejsze.

Tak przy okazji. Gdybyście byli firmą, której działalnośc polega, np. na imporcie jakiegoś produktu to już prawdopodobnie byli byście na najlepszej drodze do bankructwa/niewypłacalności.

Edytowano przez amper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkudziesięciu kupionych numerach CDA coraz bardziej skłaniałem się do prenumeraty, Shogun 2 ostatecznie mnie przekonał. Zamówiłem kilka tygodni temu i rzeczywiście smutne jest to czekanie bez nadziei, ale będę cierpliwy. Czeka na mnie klan znajomych w tej grze, więc dla mnie multi jest ważne i pilne. ;'d

Nie uważam jednak, że to po CDA powinno się za to jechać. Chociaż rozumiem, że i tak im się najwięcej dostanie...

Jako osoba nowa w tym całym zjawisku prenumeraty - kiedy przychodzi nowy numer? Wyszedł dzisiaj, czytam, że niektórzy dostali wczoraj. Czy zwykle przychodzi w TEN wtorek, czy trochę później? Oczywiście to zależy od miejsca zamieszkania, a ja mieszkam we wsi z ok. 1000 mieszkańców jakieś 20km od większego miasta. Kiedy może przyjść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...