Skocz do zawartości

Polecane posty

to jest Q@wa kpina ze strony wydawcy , nie po to płace z góry by nie mieć pisma w dniu wydani, a jak poczta sobie nie radzi to niech DHL puszczają, to ich problem, mam duży niesmak dziś do CD-Action, to moja ostatnia prenumerata cd-action, podkusiłem się grą, niestety za rok dopiero do kiosku zawitam po numer cda o czasie, mam nadzeję że pierdz@ce w stołek Panie u wydawcy się szybko ogarną!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak akurat prenumerata ma tą wade że można dostać CD-A nawet tydzień po premierze...

Ale są też plusy bo płacisz tylko raz, nie musisz biegać np. gdy jesteś chory do kiosku ( wiem że możesz wysłać kogoś ) i można od czasu do czasu dostać CD-A przed premierą ^^

Prawda nie lubie czekać dodatkowego tygodnia ale zamówiłem prenumerate tylko dla Shoguna którego ponoć mieli dzisiaj zacząć wysyłać a czas ludzie mają go otrzymać od 1-3 dni od dziś więc gry powinny być w tym tygodniu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł dzisiaj, czytam, że niektórzy dostali wczoraj. Czy zwykle przychodzi w TEN wtorek, czy trochę później?

Czasami przychodzi w TEN wtorek... Tydzień po premierze :) Mi osobiście jeszcze nie doszedł obecny numer, a tylko raz przez 3 lata trafiło mi się, żebym dostał CDA w dzień premiery :) Możecie teraz obliczać procent prawdopodobieństwa, że numer dostaniecie w dzień premiery :D Chociaż faktem jest, że mieszkam dość daleko i w niewielkim mieście :)

Edytowano przez KamelXX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaskoczenie.

Hojność Bauera nie zna granic. Zamówiłem prenumeratę w marcu, z Shogunem, przez neta. Zapłaciłem i czekałem. Do dziś. A w skrzynce znalazłem... dwa worki! Oba z majowym wydaniem CDA. I oba z fakturą, niestety tylko jedną opłaconą. I to ciekawe, bo nie jestem narkoleptykiem i pamiętam zamawianie tylko jednej prenumeraty. Podobnie, maila z potwierdzeniem zamówienia otrzymałem raz jedyny. Ponieważ biuro pracuje do 16, a ja dzwonię od 15:20 jasnym jest, że nie mogę się dodzwonić, bo w pracy pewnie już nikogo nie ma. Trójkąty chodzą mi czasem po głowie, ale w moim życiu jest miejsce na tylko jeden egzemplarz CDA. :wink:

Now what?

Jak myślicie? Mieliście takie doświadczenia? To moja pierwsza prenumerata :wub: Uda się to odkręcić czy za dodatkowe 213 zł będę zmuszony zafundować sobie podwójne doznania? :dry:

.....

PS. Tak popatrzyłem na faktury i się zreflektowałem, że to na pewno nie jest mój błąd - gdybym omyłkowo zamówił 2 prenumeraty naraz, byłyby zgodnie z prawidłami logiki, brzytwą Ockhama itd. na jednej fakturze, w kolumnie ilość powinna widnieć natenczas cyferka 2 - a jest 1.

Jeśli wydawnictwo myli się w taki sposób częściej, to należy się bardzo cieszyć, że pisma są zazwyczaj na czas w kioskach a CDA nie drożeje w oczach :wink:

....

PPS. Dodzwoniłem się na zamawianie prenumeraty. Bardzo miła pani :smile: powiedziała że wprowadzili sobie zamówienie 2-krotnie i wszystko będzie ok ;)

Czyli podwójne doznania tylko w tym miesiącu.

Pozdrowienia!

Edytowano przez Earebrin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo- numer trafił do mnie dzisiaj, na Shoguna czekam:) oprócz drobnych uszkodzeń na grzbiecie numerek bez wad więc z uszkodzeniami transportowymi nie jest źle;) Mam jedynie nadzieję, że Shogun trafi do mnie przed świętami:)

Edytowano przez Ruddy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej czekam :P . Mam pytanie... czy wysyłają jakieś potwierdzenie otrzymania wpłaty za prenumeratę po otrzymanym przelewie czy nie ?

Ja nic nie dostałem, trzeba będzie ich chyba zapytać ;/

Aż dziw bierze że mieszkaniec dużego miasta (Wrocław) w którym jest siedziba CD-Action musi aż tyle czekać na prenumerate. Pamiętam czasy kiedy CDA bywało w kiosku nawet dzień przed 'premierą'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było za dobrze w środku ujrzałem połamane pudełko na płytkę... Thanks to Poczta Polska

A ja się pytam, dlaczego w kioskach nie dostajemy połamanych pudełek, naddartych kartek, przełamanych grzbietów? Jak kiedyś kupowałem w punktach z prasą, to CD-Action zawsze wyglądało, jak "łza". Żadnych załamań, nawet najmniejszej ryski. Jak widać można...

Wstyd Poczto Polska!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłają od 12-tego poleconym 1-3 dni... Dzisiaj jest trzeci dzień, najwyższa pora. A tu ani Shoguna, ani CDA... Najgorsze jest to, że nie wiem, czy się nie pomyliłem przypadkiem przy zamawianiu, a dopóki coś nie przyjdzie, to się nie dowiem. Nie dostałem nawet maila z potwierdzeniem.

CDA, zmieńcie to wydawnictwo. Jesteście na nich za dobrzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA dostałem wczoraj.Shoguna mają wysyłać na początku przyszłego tygodnia,tak mi odpisano z działu prenumeraty.

Każdemu odpisują inaczej (lol), pewnie się przeciągnie do końca miesiąca albo ...aż Shogun stanieje do 'promocyjnej ceny'.

PS. Dzis do mnie przyszło CDA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie dostałem... Chciałem się wczoraj dodzwonić do działu prenumeraty, ale nikt nie odbiera :dry: (żeby nie było nie dzwoniłem przed 16, zacząłem od około 12) Tak się zastanawiam czy ktoś tam pracuje bo może mają braki w personelu to bym podanie złożył :tongue: Komuś z was udało się dodzwonić czy to jest z góry skazane na klęskę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przychodzę z takim oto pytaniem:

Dlaczego CDA przychodzi bez oryginalnego worka? Zależy to od poczty, czy od działu wysyłki?

cda zawsze przychodzi w czarnym foliowym worku. To jedyny sposób aby zapewnić, że nie zagubi się dołączona do numeru płyta dvd.

Chyba że masz na mysli tę kolorową/przezroczystą folię 'kioskową'? Cóż, nic nie poradzimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...