Skocz do zawartości

Polecane posty

Dzięki za kontakt, a co do przelewu to chodzi mi o to że myślałem że przyjdzie mi paczka za pobraniem albo jakiś przelew dołączą (bo "pani-od-prenumeraty' mi nic nie mówiła).

Zresztą jutro się wszystko wyjaśni jak do niej zadzwonię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Zobaczcie sobie ofertę.

Cena jednego egz. w prenumeracie 12-miesięcznej: 15.44 zł

Że tak to ujmę - ocb?

Bauer przed zatrudnieniem tego gościa, co to wypisuje, nauczyć obsługi kalkulatora z zaawansowaną funkcją dzielenia!

Ci od prenumeraty wyraźnie lecą z prenumeratorami w kulki. Dlatego jak tylko raz zamówiłem prenumeratę. Żeby już nigdy więcej nie użerać się z takimi debilami na infolinii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do niego PW w tej sprawie jak tylko się zaczęła, żeby zerknął swym mądrym okiem... no w sumie jestem ciekaw, czy zrobi sobie z Bauerem takie mini Action Redaction... zabawnie byłoby czytać jego użeranie się z ludźmi nie umiejącymi ani dzielić, ani podawać kompetentnej informacji, ani nawet wywiązać się z zawartej umowy kupna/sprzedaży.

Odnośnie braku blankietu przelewu - zadzwoń i poproś o załączenie do następnego numeru, lub poproś o przesłanie Ci numeru konta, odbiorcy i kwoty drogą mailową (NIGDY TELEFONICZNĄ! Nie masz bowiem pojęcia czy osoba mówiąca Ci coś przez telefon nie kłamie, a na piśmie przynajmniej masz pełnoprawny dowód).

---

A tak, coby rozluźnić trochę atmosferę, bo jak widać napięta jest do granic możliwości:

Zdarzyło się raz kiedyś, gdy zamówiłem są pierwszą (i dotychczas ostatnią) prenumeratę, że kosztowała ona x zł 99 gr. Jako osoba skrupulatna, przesłałem przelew na taką kwotę jak żądana przez formularz internetowy. Bo ja nie z tych, co grosik w markecie zostawia. Uwaga! Teraz najlepsze! Z pierwszym numerem przyszło ponaglenie do zapłaty... 1 grosza! xD

Już nie będę się wypowiadał na temat pazerności Bauera... Ale dla zaspokojenia ciekawości, powiem Wam jak się to skończyło. A skończyło się tym, że Bauer stracił na tym 20-kilka złotych z powodu lawiny pomyłek następujących po moim ich upomnieniu. A czemu upominałem? Bo w niektórych bankach (w moim na szczęście nie, ale mogło tak być, że tak) i na poczcie przelewy kosztują, i przelew o kwocie 1 grosz to najzwyklejsza biurokratyczna bzdura, gdzie odbiorca dostaje ułamek kosztów przekazu...

Tak czy siak, wtedy miałem ich za poważną firmę, bo ostatecznie błędy swoje naprawili, przeprosili itp. A teraz? Perfidnie śmieją się nam i Redakcji w twarz. Bo jak nazwać takie działanie po zapewnieniach Redakcji w sprawie VAT-u?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do niego PW w tej sprawie jak tylko się zaczęła, żeby zerknął swym mądrym okiem... no w sumie jestem ciekaw, czy zrobi sobie z Bauerem takie mini Action Redaction... zabawnie byłoby czytać jego użeranie się z ludźmi nie umiejącymi ani dzielić, ani podawać kompetentnej informacji, ani nawet wywiązać się z zawartej umowy kupna/sprzedaży.

Czy wy go macie za idiotę? Bauer jest pracodawcą całej ekipy CD-Action. Smg, (jako naczelny xd ) może i powinien domagać się wyjaśnień i poprawy zaistniałej sytuacji, ale zapomnij o darciu pały i rzucaniu mięchem w swojego pracodawcę.... No chyba, że ma zamiar zmienić pracę.

Mi numer dalej nie przyszedł....

Na szczęście to ostatni numer z prenumeraty i nie zamierzam jej nigdy więcej kupować!!!

Mam wydawnictwo głęboko w d***!!!

Taa, najlepiej żeby zbankrutowało, redakcja cd-a zrobi zrzutkę i otworzy własne wydawnictwo... lol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, coś jest nie tak z tą prenumeratą. Kiedyś zadzwoniłem tam i odesłali mnie do redakcji CDA. A pracująca tam sekretarka odesłała mnie do działu prenumeraty! Słowem istny bur... bałagan znaczy się. Widać rolnik ma za mało ludzi do obsługi prenumeraty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy go macie za idiotę? Bauer jest pracodawcą całej ekipy CD-Action. Smg, (jako naczelny xd ) może i powinien domagać się wyjaśnień i poprawy zaistniałej sytuacji, ale zapomnij o darciu pały i rzucaniu mięchem w swojego pracodawcę.... No chyba, że ma zamiar zmienić pracę.

Nie zabija się kury, która znosi złote jaja :). Myślę że wolą zwolnić trzech ludzi od prenumeraty niż Smugglera który tworzy jeden z najpoczytniejszych działów w czasopiśmie, które przynosi zyski liczone w MILIONACH. Poza tym myślisz, że jakaś pani od prenumeraty jest jego pracodawcą :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smg nie równa się CDA, bez Niego pismo nie upadnie. Nawet największa 'gwiazda' może ponieść konsekwencje niesubordynacji (przypomnij sobie co zrobił prezes Sampdorii z Cassano ;) ).

Myślałem, że masz na myśli opier...lanie kierownictwa Bauera, to chyba oczywiste? "myślisz, że jakaś pani od prenumeraty" jest odpowiedzialna za to, że np. ktoś nie wywiązał się z umowy i nie dostarczył tych nieszczęsnych myszek? Decyzje podejmuje góra i to z nimi należy rozmawiać o tym co zrobić dalej. To w ich gestii leży szukanie winnych choćby w dziale prenumeraty, redakcji nic do tego.

Edytowano przez MannyCalavera
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MannyCalavera, gdyby nie Redakcja, to nie byłoby ani tego forum, ani CDA, więc nie opowiadaj tutaj bzdur o tym, co Smg może, a czego nie. Jeśli ktoś da Ci pracę, i Twoim zadaniem jest np. łączenie kabli, a Twój pracodawca zacznie dostarczać Ci kable, które już podczas lutowania ulegają uszkodzeniu, to Twoja praca mija się z celem. Bauer daje pracę Redakcji, to fakt. Ale w tej chwili, poprzez wyżej opisane "niesnaski" z prenumeratą, dostarczają im wadliwe kable. Ich praca pójdzie na marne, bo czytelnicy nie obrażą się na wydawnictwo, a właśnie na markę CDA. A przynajmniej ci, którzy na forum nie wchodzą...

A Ty tu siejesz właśnie pogląd, że jak Ci ktoś wciśnie bubel, a Ty zapłaciłeś za to sporą kwotę ciućłaną ileś miesięcy z kieszonkowego (przykład), to należy siedzieć cicho i nic nie robić, miast reklamować i walczyć o swoje. Weź Ty się odrobinę zastanów, co? Jakbym kupił tą prenumeratę zanim zadzwoniłem, to w tej chwili miałbyś tu moje sprawozdanie z linii frontu przeciw Bauerowi, ale nie mam ku walce aktualnie podstaw, bo nie jestem poszkodowanym.

Z mojego punktu widzenia, poszkodowanymi są Redakcja, marka CDA oraz czytelnicy, którzy nie otrzymali zamówionego towaru. I oni powinni o swoje walczyć. A ja im służę w tej kwestii pomocą i dopingiem.

---

A teraz drobne wyjaśnienie tylko dla Ciebie, ale do wiadomości innych: wyżej, mam wrażenie, że troszkę ostro się wyraziłem w drugim akapicie. Nie zrozum mnie źle. :) Do Ciebie nie mam żadnych uwag - racjonalnie argumentujesz swoje zdania i jest w tym logika. Ale, że mam odmienną opinię, podobnie do Ciebie, także ją w jakiś sposób wyrażam. Jeśli Ci taka polemika nie odpowiada, daj znać, postaram się pisać przyjaźniej :P Koniec końców, nam obydwu zależy na dobru czytelników i pisma, a nie na wojnie domowej? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że umiejętność czytania ze zrozumieniem ginie w narodzie. NoiRioN przeczytaj moje posty jeszcze raz. Już? To teraz jeszcze dwa razy...

Gdzie ja napisałem, że należy siedzieć cicho!? Jak najbardziej zgadzam się, że ktoś tu sobie w ch* leci z czytelnikami, i to akurat z tymi, którzy wykładają kasę z góry na te 6 czy 12 numerów. Ktoś z redakcji powinien się tym zająć. Odniosłem jednak wrażenie, że niektórym się wydaje, że taki Smg trzęsie całym wydawnictwem, może nawet szefostwu nawrzucać, just to get things done.. I tylko tego się czepiam.

Peace

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast odniosłem wrażenie, że nawołujesz do niewznoszenia modłów do Redakcji w tym Smugglera, a zarazem o to, aby sprawę rozwiązywać "ciszej". Widocznie złe wrażenie spowodowane różnymi czynnikami zewnętrznymi. Najmocniej przepraszam, głowę chylę w pokorze.

Tak czy siak, ja nie mówię, że on trzęsie wszystkim, ale że ma więcej do powiedzenia niż zwykły czytelnik. A jak jeszcze taka grupa czytelników mu da argumenty do ręki, to już w ogóle :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aktualnie mieszkam w Omagh w Irlandii od 2 miesięcy i CD-Action dostawałem paczką z Polski którą wysyłał mi wujek, a tu też jest polski sklep, lecz CDA jest tu dopiero pod koniec miesiąca albo w ogóle. Żeby dostawać go regularnie chciałem zamówić prenumeratę i mam parę pytań:

- Czy w ogóle prenumeratę mogę dostawać za granicą?

- Jeśli tak, to ile dni maksymalnie byłoby opóźnienia?

- Czy muszę wymienić walutę i zapłacić w zł czy mogę w funtach?

- Jeśli w funtach, to zapłacę ich równowartość ceny polskiej czy trzeba będzie coś jeszcze dopłacić?

- Można zrobić przelew kartą?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i macie, ucichłem w kwestii oszustw na prenumeracie i wszystko wraz ze mną ucichło. Zareklamował ktoś brak myszy? A może dotarły do wszystkich? Jakie są "zastępcze" prezenty? Jakie są prezenty dodawane do aktualnej prenumeraty? Co będzie z Bauerem i przeczeniem słowom Redakcji (a.k.a. "bierzemy na siebie 1%!" vs. "Cena prenumeraty idzie w górę!")?

Fajnie by było, jakby zostało to tutaj poruszone, skoro sprawa ma zostać zamknięta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przed chwilą do nich dzwoniłem i do mnie mysz została wysłana i jest w drodze. Mówiła coś o zastępczych prezentach jakby ich zabrakło i że "zostaniemy poinformowani", więcej nie mogłem się dowiedzieć, ze względu na to, że do mnie to już zostało wysłane.

Do tego zamawiałem jeszcze w grudniu więc miałem cenę 165 zł - 13 numerów + prezent, więc sam nic nie mogę zrobić. Smuggler nie odpowiada, więc jeśli ktoś został oszukany, to powinien coś robić na własną rękę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aktualnie mieszkam w Omagh w Irlandii od 2 miesięcy i CD-Action dostawałem paczką z Polski którą wysyłał mi wujek, a tu też jest polski sklep, lecz CDA jest tu dopiero pod koniec miesiąca albo w ogóle. Żeby dostawać go regularnie chciałem zamówić prenumeratę i mam parę pytań:

- Czy w ogóle prenumeratę mogę dostawać za granicą?

- Jeśli tak, to ile dni maksymalnie byłoby opóźnienia?

- Czy muszę wymienić walutę i zapłacić w zł czy mogę w funtach?

- Jeśli w funtach, to zapłacę ich równowartość ceny polskiej czy trzeba będzie coś jeszcze dopłacić?

- Można zrobić przelew kartą?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

-Tak, pocztą lotniczą.

-Opóźnienia byłyby pewnie duże.

-Chyba musisz wymienić najpierw walutę.

-Nie wiem.

-Tak.

Strona na której zamówisz prenumeratę: prenumerata.bauer.pl

A na przyszłość to sam poszukaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem wczoraj, nie będzie ona na pewno używana, ale jest i się wywiązali z "umowy".

Co innego że Smuggler nie odpowiedział na kilka moich pytań/przypomnień itd. w temacie z pytaniami do niego, więc raczej takie załatwienie sprawy nie pomoże. Jak pisałem w poprzednim poście, coś zdziałać by musiała osoba która myszy nie dostała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, mój błąd, a miał powiedzieć to co powiedział, ze coś się dzieje(wcześniej tej odpowiedz nie zauważyłem). Wiem także że się nie zajmuję, ale jak pewnie zauważyłeś, tak jak kilka osób w tym temacie jest jakby "łącznikiem pomiędzy światem a CDA" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...