Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

Zastanawiam się, czy ktoś mógłby mi pomóc.

Ze Spider Manem: Shattered Dimensions była cała góra kłopotów (od instalacji, przez uruchomienie po spadki płynności), ale jakoś udało mi się wszystko ogarnąć. Natomiast ostatnio pojawił się kolejny, którego już nie potrafię przeskoczyć.

Przesiadłam się na Win 10 i teraz za każdym razem, kiedy po grze wchodzę do menu głównego wyskakuje mi komunikat "The selected save game is corrupted or invalid" i zapisu właściwie nie ma - wszystkie sloty zapisu są nietknięte i jedyne, co mogę zrobić, to zacząć grę od nowa. Próbowałam już importować save z rozgrywek innych osób, co zadziałało dopóki nie wyłączyłam gry. Przy kolejnym otwarciu zapisy znów zniknęły.

Any ideas?

U mnie ten sam problem czy ktoś zna rozwiązanie-ponowna instalacja, uruchomieniee z upr.admin nic nie dało. Skasowałem zawartość folderu save i nic, nadal to samo. System win 10.

Witam, czy ktoś może uporał się już z tym problemem? Mam niestety tak samo, również win 10. Przeszedłem nawet cały pierwszy etap gry, ale i tak się nie zapisała.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że to napiszę, ale... mam problem. Natury technicznej, ofc.

Mianowicie po wpisaniu na kody.cdaction.pl klucza nadrukowanego na z płytce z grą Rayman Origins i programem PC Mark 8, z ostatniego wydania CD-Action (12/2015), na stronie pojawiła się nowa pozycja, ale w kolumnie "atrakcje" ook wpisanego klucza widnieje tylko "nie znaleziono" sad_prosty.gif

Konto oczywiście zarejestrowane na ten sam @ co i użyty w profilu na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem.

Przy ponownej próbie wpisania kodu:


SQLSTATE[HY093]: Invalid parameter number (SQL: select * from `serial` where `userId` = XXXX and `attractionId` = ?)

Aktualizacja:

OK, otworzyłem numer i widzę, że to tak naprawdę pusty kod - żadna gra ani tez PCMark go nie wymaga. wink_prosty.gif

Myślę, że jednak "nie znaleziono" nie jest zbyt intuicyjną informacją zwrotną - może warto ją nieco przeredagować? "Dziękujemy za zarejestrowanie obecnego CD-Action. Żadna gra/program nie wymaga dodatkowego kodu." smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Gra się ładnie, pięknie instaluje, uruchamia się również bez problemów. Jednak po kliknięciu przycisku "Nowa Gra" system wyrzuca do pulpitu z króciutką informacją, że aplikacja vampire.exe przestała działać. Nie pojawia się żaden konkretny błąd, czy cały ciąg logów na temat tego co się wydarzyło. Po instalacji nieoficjalnego patcha z polskim tłumaczeniem (v. 8.6) sytuacja nadal się powtarza, błąd nadal występuje. Próbowałem reinstalować, nawet instalowałem z HDD - bez efektu. Tryb zgodności też nie przynosi żadnego pożytku (przynajmniej nie z Windows XP SP3). Jako, że posiadam 64bitową platformę Windowsa, to nawet znalazłem jakiś patcher do instalki gry, ale nie mogę go użyć na wersji z CDA, bo krzyczy, że sam plik, czy jego rozmiar są nieprawidłowe. Już totalnie nie mam pomysłów co robić. Bardzo proszę o Wasze wsparcie. Parametry mojego PC znajdują się w sygnaturce poniżej.

PS. Jeśli sie to przyda, to mogę wkleić crashlogi wygenerowane przez samą grę. Jeden z nich jest przed zainstalowaniem nieoficjalnego patcha, a drugi po jego instalacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był problem z zainstalowaniem SC Blacklist z najnowszego numeru. Instalacja szła poprawnie (chociaż bardzo długo) a potem przy próbach uruchamiania, cały czas wyskakiwały jakieś aktualizacje. Patchy z płyt nie dało się wgrać bo wieszało się całe okienko pokazujące zawartość płyty. Dopiero po zainstalowaniu Uplay'a z oddzielnego pliku i podaniu kodu na grę wszystko poszło gładko.

Czyli problemu faktycznie nie ma, ale jakby ktoś miał podobnie to może znajdzie mój post.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam problem z płytką z Herosami 3 Złota Edycja.

Mianowicie komputer nie odczytuje płyty DVD z grą mimo, że znajduje się ona w napędzie. Dodam, że próbowałem już sposobów z pierwszego posta w tym temacie z programem AnyDVD oraz próbowałem zaktualizować sterowniki (wszystkie były zaktualizowane, więc nie było co aktualizować) oraz czyściłem płytę jak i zarówno soczewkę lasera (przeczytałem w internecie, że to podobno działa) jednak nadal nic.

Bardzo prosiłbym o jakąkolwiek pomoc, bo chcicę na Herosów mam niesamowitą sad_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak co miesiąc kupiłem nowy cd action, akurat naszła mnie ochota na Bioschock2 zainstalowałem, włączam grę, pokazuje się okno włącza się i nagle wyłącza, próbowałem zainstalować ponownie, Repair również, sterowniki też są aktualne, z zgodnością też próbowałem więc o co chodzi? szukałem w internecie ale też nie znalazłem rozwiązania. Jakieś porady?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiem, że upłynęło bardzo dużo czasu ale gapa ze mnie i dopiero sobie przypomniałem.

Czy wysyłacie jeszcze kody do FarCry 3 Blood Dragon? Kupiłem dziś Humble Bundle z FarCry 3 i zorientowałem się, że miałem też kiedyś FC3BD... z CDA... i wtedy mnie strzeliło, że miałem wysłać zdjęcie płyty ale w tamtym czasie nie miałem czym zrobić/zapomniałem.

Czy taki klucz można jeszcze odzyskać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Za Chiny nie mogę się zajerestrować na gamesrepublic.com. Próbowałem na trzech e-mailach, z różnych krajów, a i tak pojawią się komunikat, że ta funkcja nie jest dostępna w moim kraju czy coś w tym stylu. Za pomoc z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...