Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

Witam w miesiąc w miesiąc kupuje wasze pismo (które swoją drogą jest genialne smile_prosty.gif) sytuacja zaczeła się pare numerów temu. Wkładam płyte i oczywiśćie odczytuje mi ją, jednak po jakiś 30 s czasem 1 min zaczyna mi jarmolić nagrywarka, efektem czego jest zwis procesu instalowania lub czegokolwiek. Sytuacja tyczy się nie tylko waszych płyt ale tez i filmów. Co dziwne nie które płyty odtwarza najzywczajniej w świecie jak gdyby nigdy nic. Prawie bym zapomniał mam windowsa 7

tych problemów nie miałem w Windows XP. I teraz prośba do was drodzy koledzy i koleżanki czy możecie mi poradzić co zrobić z tym fantem? A jeszcze jedno sprawdzałem info w necie znalazłem tylko jeden identyczny opis problemu natomiast bez rozwiązania.

P.S

jeżeli ten post jest w złym dziale prosze go o przeniesienie

Dziękuje za udzieloną pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo rozpisywać, ja kupiłem CD Action przypadkiem, będąc w sklepie po mleko, zobaczyłem tytuł Settlers 7. Wieczorem chciałem zainstalować a tutaj co? Błąd CRC przy kopiowaniu pliku data2.cab. Sprawdziłem na 5 innych kompach w domu. Najnowszy sprzęt - laptop kupiony w styczniu 2015 (zakładam, że nie jest on "za stary".) Na każdy ten sam błąd w tym samym miejscu przy kopiowaniu. Długo się nie zastanawiałem i aby nie marnować czasu na reklamowania, narzekania na forum, postanowiłem kupić DRUGI egzemplarz gazety. I nie zgadniecie.... to samo, ten sam błąd w TYM SAMYM miejscu. (% przy kopiowaniu pliku)

Proszę podać adres do wysyłki dwóch egzemplarzy. To nie jest wina napędów a ŹLE wytłoczonych/nagranych płyt. Na dodatek dziś natrafiłem na ten wątek. Gazeta sprzedawana JEST jako produkt pelnowartościowy a wychodzi na to, że Wydawca świadom jest błędu jaki występuje na płycie o czym nie informuje przed zakupem (chociażby na okładce czasopisma).

Konkludując, produkt sprzedawany jest jako pełnowartościowy pomimo tego, iż sam wydawca ma świadomość błędów na płycie (dowodem jest niniejszy wątek na forum), zaś klient nie jest informowany o możliwych błędach przed zakupem. Samo takie zachowanie już na wstępie trąci znamionami 286 § 1 k.k.

Proszę o naprawienie błędu poprzez wystawienie na FTP pliku data2.cab do gry Settlers 7 wraz ze wskazaniem linku do pobrania w odpowiedzi na ten post.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki sam problem jak inni użytkownicy.. Kiedy instaluje Prototype za każdym razem wyskakuje mi taki błąd jak na załączonym obrazku.. co mam z tym zrobić. testowałem na innych napędach i zawsze to samo było. Proszę o pomoc i z góry dziękuję :-)

Windows 7 64bit

Core I5 2500K @4,7GHZ

GTX 560 Ti SLI Asus DirectCU2 Top

Ram DDR3 32GB Geil 1866MHZ

Asus P8Z68 Deluxe/Gen3

post-619939-0-30022700-1427042851_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zamiar właśnie zagrać w Arcania: Gothic 4. Moje pytanie brzmi czy wersja z CDA jest już z najnowszymi patchami, czy trzeba dodatkowo je gdzieś w internecie pobrać? Dodam, że grę już zainstalowałem poprawnie (choć nie bez problemów;) i nic z internetu mi się nie pobierało a nigdzie nie mogę sprawdzić, która wersja gry jest na moim komputerze.

Z góry uprzejmie dziękuję za odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vampire: the masquarade bloodlines

MSS DLL problem

The MSS DLL file is instaled in the Windows or Windows system directory- it must be installed in the application directory

Przekopiowałem plik mss32.dll z folderu c/windows/system32 do folderu głównego gry.

Efekt następujący:

Nie pojawia sie komunikat, jednak gra po filmikach wprowadzających wywala do pulpitu z informacją o tym że program przestał działać.

Problem występuje zarówno przy grze niespatchowanej, spatchowanej patchem podstawowym jak i rozszerzonym, zatem patch nie ma tu nic do rzeczy a problem dotyczy konkretnie samej gry.

Błagam niech ktoś pomoże bo CD-A kupiłem specjalnie dla tej gry w tym miesiącu a nie mogę w nią zagrać sad_prosty.gif

Od wczoraj czekam, jeden user pomógł trochę tylko :/

Czy ktoś kto coś takiego naprawiał już lub ktoś z redakcji może kurde pomóc???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przeglądałem forum, ale nie znalazłem rozwiązania więc piszę tutaj:

Ostatnio (dwa dni temu) postanowiłem w końcu zagrać w X-Men Origins Wolverine.

Sęk w tym, że jak odpalam instalację, to gdzieś tak w 2/3 paska instalacja staje, i występują błędy (najczęściej z błędem odczytu pliku Data1.cab). Przekopałem się przez to forum i zasadniczo najlepszą poradą jaką znalazłem było przeczekać. Rekordziści pisali, ze instalacja zajmowała im do 2 godzin. Ja czekałem 5. Oczywiście próbowałem instalować kilka razy. Nie instaluję na domyślnej ścieżce (w ogóle gry instaluję na inne partycji niż systemowa). Próbowałem też skorzystać z programu Roadkil's Unstoppable Copier i kopiowanie stawało na pliku... a jak Data1.cab, i wskazuje błędy danych.

Po dwóch dniach prób, i mielenia płyty w napędzie dałem sobie spokój i piszę tutaj.

Mój komp prezentuje się następująco:

AMD Athlon II X4 620

6 GB RAM

GeForce GTX 260

Windows 7 64 Bit, Service Pack 1

Ponadto nie ma problemu z odtwarzaczem DVD, bo kupiłem go jakieś 2 miesiące temu i instalowałem z niego bezproblemowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przeglądałem forum, ale nie znalazłem rozwiązania więc piszę tutaj:

Ostatnio (dwa dni temu) postanowiłem w końcu zagrać w X-Men Origins Wolverine.

Sęk w tym, że jak odpalam instalację, to gdzieś tak w 2/3 paska instalacja staje, i występują błędy (najczęściej z błędem odczytu pliku Data1.cab). Przekopałem się przez to forum i zasadniczo najlepszą poradą jaką znalazłem było przeczekać. Rekordziści pisali, ze instalacja zajmowała im do 2 godzin. Ja czekałem 5. Oczywiście próbowałem instalować kilka razy. Nie instaluję na domyślnej ścieżce (w ogóle gry instaluję na inne partycji niż systemowa). Próbowałem też skorzystać z programu Roadkil's Unstoppable Copier i kopiowanie stawało na pliku... a jak Data1.cab, i wskazuje błędy danych.

Po dwóch dniach prób, i mielenia płyty w napędzie dałem sobie spokój i piszę tutaj.

Mój komp prezentuje się następująco:

AMD Athlon II X4 620

6 GB RAM

GeForce GTX 260

Windows 7 64 Bit, Service Pack 1

Ponadto nie ma problemu z odtwarzaczem DVD, bo kupiłem go jakieś 2 miesiące temu i instalowałem z niego bezproblemowo.

Spróbuj programem Recorvery ToolBox, był zamieszczony na płycie ratunkowej CD-A. Nie było płytki której by nie przekopiował. Ewentualnie reklamacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna gram w tą grę, a przypomniało mi się że parę miesięcy temu był kod do tej gry nadrukowany na płycie (13/2014 - 237). Po wpisaniu kodu wyskakuje okienko z nieprawidłowym kodem.

Możliwe, że źle wpisałem czy kod był ograniczony czasowo (dajmy na to miesiąc) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cda kupuje cały czas ale w ostatnim numerze miałem następujące problemy wolfstein-błąd wideo a anno 2070 gra na którą liczyłem

zawirusowna w aktualizerze

Nie wiem jakiego miałeś wirusa, bo u mnie go nie było. Ale jak ci gra nie odpalała, pomimo instalki gry i patcha, oraz tego co pobrało przez Uplay, to ja miałem podobnie. Wystarczyło przekopiować grę i patcha na hdd i zainstalować grę i patcha. Potem było wszystko ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj kupiłem CD Action z grą Anno 2070. Po uruchomieniu płyty, płyta zawieszała się, więc trudno pobrałem grę z Uplay'u. Gdy uruchomiłem Anno podczas logowania pokazał się błąd " Połączenie z serwerem zostało zerwane ". Co robić? W internecie nie udało mi się znaleźć żadnej odpowiedzi na ten problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instaluje sobie grę Anno 2070 i wszystko jest spoko. Chce zainstalować patch i albo długo nic nie wyskakuje albo pojawia się patcher ale nie robi nic bo w rogu jest napisane : Nie można otworzyć pliku sumy kontrolnej. Jakieś rady ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji gry na samym końcu mialem lekki zawias, wiec otworzyłem napęd i jeszcze raz wsunąłem płytkę i się dokończyła instalacja.

Co do patcha to również nie mogłem zainstalowac go. To znaczy wyskakiwał, że jest jakiś błąd sumy kontrolnej czy coś w desen. Pomogło przekopiowanie patcha na dysk i dopiero ruszyło.

Natomiast sama gra i tak się nie włącza gdyż

  • ?Nie znaleziono pliku Buddha.dll.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie kiedys kupowałem cda co miesiąc i do dzisiaj mi wszystkie gry działają [nie wspominając o wymianie biurka, gdyz w poprzednim zawaliła się duża półka z gazetkami cda] działają. Potem przestałem je kupować na pare lat. Od roku ponownie to zbieram i co kupie to mi zawsze jakaś gra nie odpala. A to Anno ostatnio, a to Ghost Recon wczesniej. Piractwa takim obrotem spraw na pewno nikt nie zwalczy, bo akurat pobrałem pirackie odpowiedniki tych gier i wszystko śmiga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...