Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

U mnie jest poważniej. Np. Płytka z Risen z najnowszego numeru. Wypakowałem, włożyłem do napędu, odczytało. Przejrzałem zawartość, wyjąłem schowałem do pudełka i zacząłem instalować Driv3r: San Francisco. Potem chciałem zainstalować Risen i lipa, płytki już nie odczytuje. Kij wie czemu. Płytka jest jak nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Też miałem problem z instalacją nowego Risena. Pomogło przekopiowanie zawartości płytki ( dokładnie instalki Risena) na dysk i stamtąd bez problemu zainstalowałem. Spróbuj zrobić to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Driver San Francisco wymusza aktywację przez przeglądarkę na dodatek ta aktywacja nie działa i to pomimo tego że aktywowałem przez klienta Uplay?

4 razy restartowałem przy okazji komputer bo jak chcę przerwać to komputer się zawiesza.

Edit: pomimo błędu na stronie ubisoftu gra jednak aktywowana i się instaluję. Przepraszam za fałszywy alarm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak poradzić sobię z błędem "Out of memory" w Risen? Rozumiem, że gra jest spatchowana do najnowszej wersji. Mam win8. Próbowałem nieoficjalnego patcha 1.3, programu 4gb patch - zwiekszający dostępny ram dla gry, zmniejszałem jakość tekstur i dalej nic. Pograłem 1 dzień, doszedłem do bram Miasta [ale jeszcze nie przeszedłęm na drugą stronę, gadam z Leto[ i teraz żadnego sejwa nie idzie wgrać. Pomóżcie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Sprawdź płytkę w innym napędzie. Jak dalej nie będziesz mógł odpalić gry (instalki) ani nie pomoże przekopiowanie zawartości na dysk, to możliwe że nic więcej nie będzie można zrobić. Wtedy pozostaje tylko reklamacja płytki i odesłanie jej do redakcji.

Zobacz jeszcze ten temat:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=5197

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny babol...

Po zainstalowaniu (co nie obyło się bez problemów, jakieś zgrzyty ze zgodnością) gdy dwuklikam na launcher, pojawia się następująca aktualizacja

7dhGI3J.jpg

Problem w tym, że wyskakuje ona za każdym razem, nawet po wcześniejszym zaktualizowaniu, za każdym razem jest to samo, a potem informacja o "Jeszcze jednej znalezionej aktualizacji", nawet gdy dokończę aktualizację (robiłem to już 2 razy)....

Gdy wyłączę to okienko wciskając QUIT, gra odpala się normalnie, niemniej jest to niezwykle irytujące...

Druga sprawa, ktoś może mi dać instrukcję jak odpalić tryb multi? Gdy go uruchamiam, wydaje się jakby nikogo nie było, Czekam na szybką grę w nieskończoność.

Wersja gry to 1.02.0927.

icon_frown.gif Pomocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kilka innych osób mam problem z płytą z Tropico 4. Płyta stuka i "chrząka". Co mam zrobić?

Żeby się upewnić, że jedziemy na tym samym wózku - możesz zobaczyć zawartość płyty ale np. nie możesz odpalić instalatora Tropico, ani ręcznie ani z cda-menu bo zwiesza Ci eksplorator windows? Co ciekawe problem nie występuje u mnie w żadnym innym miejscu na płycie. Mogę oglądać gameplaye, instalować freeware'y itp. jak tylko zbliżę się do zawartości folderu z Tropico 4 to zaczyna się chrumkanie i zwiechy. Jeżeli już uda mi się doklikać do Autorun czy Setup i system się nie zwiesi to dostaję info, że "blablabla nie jest prawidłowym plikiem systemu Win32". Menu podczas próby ładowania screenów z Tropico wywala "Stream read error" ale pozwala chodzić po całej reszcie zawartości. Tylko przy Tropico 4 jest problem.

Siedzę na Windows 7 Home Premium 64bity a napęd jest jakiś ASUSowski. Jeżeli ktoś miał taki problem i rozwiązał w inny sposób niż reklamacja to będę wdzięczny za info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ten sam problem z Tropico co forumowicze powyżej. Druga płytka śmiga elegancko, ale ta z Tropico się zawiesza jak wchodzę do folderu z tą grą. Napęd najpierw buczy potem chrząka, stuka i piszczy. Kupiłem CDA po bardzo długiej przerwie i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że CDA schodzi na psy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LOLCAT sam napaliłem się na weekend z Tropico i muszę obejść się smakiem ale stety/niestety problem z płytami nie jest bezpośrednio winą redakcji a podwykonawcy. Wiem, że z naszego punktu widzenia to mało ważne ale jak już wieszać psy to przynajmniej na odpowiednim haku ;)

Dziś dostałem informację na maila, że taką płytkę wraz z opisem mam odesłać do redakcji do wymiany, więc myślę, że Ty (i reszta forumowiczów, którzy będą mieli podobny problem) mogą pominąć ten krok i słać płytki do redakcji. Ciekawe czy problem jest na tyle powszechny, że będziemy o nim czytać w listopadowym numerze ;) Chociaż patrząc po numerkach ten jest niby listopadowy, a dopiero wrzesień. Nie bardzo wiem jak działa actionowy kalendarz bo czytuję bardzo nieregularnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie się zarejestrowałem żeby się wypowiedzieć na temat "feralnego" nr czasopisma.Mam takie same objawy.Moja propozycja jest taka niech ktoś wrzuci obraz płyty na serwer jakiś i będzie po sprawie rejestrację przecież i tak trzeba zrobić ze pośrednictwem łącza.Więc zwracam się do redakcji, po co będziemy się bawić w wysyłanie skoro coraz wiecej osób informuje "was" że ma problemy z instalacja Tropico.Sam próbowałem zainstalować (lub skopiować katalog z płyty ) bez efektu zaznaczę tu że na kilku stanowiskach stacji roboczych nawet do swojej pracy zaniosłem płytkę i nie ruszyła instalacja .Pismo kupiłem dla młodszego brata ,sam jako osoba już dorosła która za młodo czytała wasze czasopismo mam sentyment.Bo jak wydaliście swego czasu jako pełna wersję heretica 2 to jarałem się :-) prosił bym o rozważenie takiej opcji pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie to chyba nie przejdzie. Taki serwer przepustowość i limity transferu też ma (za złotówki oczywiście). Mnożąc te kilka GB razy nakład pisma to wyjdą dość konkretne koszta, nie mówiąc już o całym zamieszaniu z postawieniem i przetestowaniem takiego rozwiązania. Na lewo... cóż, bez seriala i tak nie zadziała więc nikomu się krzywda nie stanie, więc jakiś uczynny czytelnik mógłby się podzielić. Ale ja się od pomysłu odcinam bo zaraz wpadnie Smuggler i zwyzywa mnie od piratów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pewien problem. Po zakupie CD-Action nr 219 (08/2013) zapomniałem aktywować od razu kodu na Steam dla Jagged Alliance i płytka przeleżała w szafce zapomniana aż do teraz. Kiedy próbowałem aktywować kod okazało się jednak, że został on już przez kogoś użyty (błąd Duplicated Code) i absolutnie nie wiem co z tym zrobić. Ponieważ płytka była z CD-Action, więc postanowiłem napisać najpierw tutaj z pytaniem, czy mam jeszcze jakąś szansę na odzyskanie tej gierki? Jeżeli tak, to jak można to zrobić. Proszę o pomoc.

-Marc0s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poprzednicy moi, płyta z Tropico 4 zachowuje się jakby została opętana przez moce piekielne. Czyta ją wieczność, a gdy uda mi się przebrnąć do instalatora wywala mi błąd niezgodności jak na poprzedniej stronie koledze forumowiczowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...