Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

14 godzin temu, kiszkaman napisał:

Mam ten sam problem co woj93 i DeadpoolYT24, próbowałem waszych sposobów ale oczywiście można sobie je w dupe wsadzić. Oszukaliście mnie na 15zł.

Jasne, specjalnie żeby cie wkurzyć zepsuliśmy ci płytę. A czy próbowałeś sposób o najwyższej skuteczności o nazwie "napisz do naszego działu reklamacji"? Bo jakoś nie sądzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gireshion Ale ten kod z płytki wpisywałeś na Steama? Jeśli tak, to nie dziw się że ci nie działa, skoro to nie kod Steam. 

Owy kod z płytki CD-A, wpisujesz na tej stronie https://kody.cdaction.pl/users/login           (ale tam trzeba mieć konto, więc jak chcesz zrealizować kod to musisz założyć sobie konto)

Po czym uzyskany kod, wpisujesz (kopiujesz zaznaczając) na steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowszy numer CD Action (10/2016 260). Mogę odpalić gry z pierwszej płyty (tą z Dead Island Riptide i z Litil Divil), ale nie mogę odpalić drugiej płyty z outlastem. Komputer wykrywa płytę ale nie reaguje na klikanie, nie działa też autorun. Płyta nie jest porysowana ani uszkodzona, jeśli oto chodzi. Proszę o pomoc albo wyjaśnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrSpaker napisał:

Witam mam problem z grą outlast która jest na 2 płycie ponieważ przy instalacji jest problem CRC. Zastosowałem wszystkie sposoby które napisaliscie ale niedziała mi co mogę z tym zrobic? 

Kolego, zobacz czy nie masz przypadkiem jakiś smug na płytce, jeśli masz to dokładnie wyczyść, nawet to najmniejsze. Też wyskakiwał mi ten błąd i kiedy wyczyściłem płytkę instalacja przebiegła bez najmniejszych problemów. Warto wspomnieć że podczas tej pomyślniej instalacji miałem też użyty ten sposób z AnyDVD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2016 o 22:34, atomix napisał:

Mam najnowszy numer CD Action (10/2016 260). Mogę odpalić gry z pierwszej płyty (tą z Dead Island Riptide i z Litil Divil), ale nie mogę odpalić drugiej płyty z outlastem. Komputer wykrywa płytę ale nie reaguje na klikanie, nie działa też autorun. Płyta nie jest porysowana ani uszkodzona, jeśli oto chodzi. Proszę o pomoc albo wyjaśnienie.

problem rozwiązany , płyta była najprawdopodobnię brudna nie mam pojęcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem z drugim dyskiem (ten z Outlastem). Płyta jest czysta, wytarłem ją potem jeszcze przed kolejnymi próbami, ale za każdym razem jest tak samo. Próbowałem skopiować zawartość na HDD, ale nie jest to możliwe - kopiowanie zamiera na 3%, transfer staje na 0 KB/s i tak już pozostaje przez długi czas.

Czy to kwalifikuje się do reklamacji płytki?

deadcd.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Redakcji zamierza odnieść się do licznych problemów z płytą Outlast z numeru 10/2016?

 

Jestem jednym z wielu 'szczęśliwców', którzy kupili ostatni numer CDA i muszą (?) obejść się ze smakiem ponieważ płyta jest najzwyczajniej w świecie źle nagrana (sprawdzone też na egzemplarzu kolegi). Ostatnio nie kupuję każdego numeru ale jakoś mam pecha że jak już bardziej nakręcę się na jakąś grę z CDA to są z nią problemy - poprzednio AC III: Liberation (ale tam na szczęście był kod Steam i mogłem pobrać grę z sieci). Owszem można grę reklamować ale hej... ludzie płacą kilkanaście złotych i mają teraz wydać dodatkowe 7-8zł na przesyłkę? Mają tracić czas i kasę za błędy CDA/tłoczni? A może powinniście zagrać prokliencko i po prostu podpiąć pod kody z DI:R i Little Devil dodatkową grę jaką jest ten problematyczny Outlast?

 

Z tego co widać na forum i w komentarzach na stronie ilość osób z tym samym problemem jest duża, a weźcie poprawkę na to że to pewnie niewielki procent osób bo większości nie chce się rejestrować i pisać komentarzy - tak jak mi dotychczas. Ale czuję że ktoś sprzedaje mi kulawego kota w worku, a reklamację uzna jak mu go dostarczę na własny koszt na drugi koniec Polski... coś tu jest nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to ten... Dzień dobry :P

Ogólnie o CDA mogę powiedzieć, że w moim przypadku z grami na płytach rzadko zdarzają się problemy (jedynie raz tam był problem z patchami do SplinterCell Blacklist i coś tam zgrzytało z Arcanią, ale sam to porozwiązywałem), ale dziś trafiłem na wyjątkowo perfidny problem: Zainstalowałem Deadpool'a (przy instalacji zaznaczyłem żeby pobrał wszystko co tam może być mu potrzebne do działania), ale po uruchomieniu gry zobaczyłem tylko ekran wczytywania, na którym karykatura głównego bohatera biega wkoło, następnie wyświetliły się jakieś trzy loga firm i tekst o prawach zastrzeżonych, po czym wywaliło czarny ekran. I tak wszystko stanęło. Ni muzyki, ni niczego innego. Ani kombinacja Alt-Tab, ani Menedżer zadań nie dawały rady by to zamknąć. Musiałem wylogować się z kompa by wymusić tą czynnością zamknięcie. Spróbowałem jeszcze kilka razy i zawsze ten sam efekt. Spróbowałem więc magicznej opcji "Uruchom jako administrator", która wiele razy pomagała mi uruchomić niemożliwe do uruchomienia. Jedyna różnica pomiędzy pierwszymi próbami a tą była taka, że tym razem zamiast czarnego ekranu grę wywalało do pulpitu i można było ją zamknąć klikając prawym i "zamknij program".
Czy ktoś napotkał podobny problem i wie jak to naprawić?
Mam Windows 8, a mój komp jest znacznie mocniejszy niż wymaga gra (50 FPS na Ultra w Wiedźminie to przecież dobry wynik), więc z Deadpool'em nie powinienem mieć żadnych zgrzytów.

Z góry dzięki za support :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Salty

Niestety ale tak się nie da  CDA nie może  dodać gry do kodu gdyż wiązało by się to z nową licencją pewnie dużo, dużo droższą, a faktycznie sytuacja jest nie ciekawa a dodatkowo redakcja stała się dziwnie nieaktywna na forum i głównej (nawet Smg ucichł) Mi także Outlast nie działa problemem u większości okazuje się plik Setup-1.bin (wnioskuję po komentarzach na głównej) i nie wiem czy dobrym rozwiązaniem ze strony redakcji byłoby udostępnienie czasowe linków (powiedzmy 48 h od kliknięcia linku) do pobrania poszczególnych  plików instalacyjnych  na stronie kody.cdaction dla osób które aktywowały kod z płytki 10/2016. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi płytami to już jakaś farsa. Ja rozumiem, zdarzy się trefna sztuka, ale dostawanie porysowanych płyt, to już przesada. Zdarzało się wcześniej, że płyta była gdzieś lekko drapnięta, czy zwyczajnie nie chciała się wczytać, jednak wczoraj kupiłem nowy numer i dziś go rozpakowałem. Płyta wygląda jak porysowana papierem ściernym. Co ciekawsze, jedna i druga. Trudno, spróbuje. I próbować mogę. Żaden napęd nie może jej poprawnie odczytać. I o ile Outlast po paru próbach się zainstalował (choć i tak nie działa, ale to może ogarnę) tak DI nadal nie działa. Po jednym GB staje i nie idzie dalej. Zarejestrowałem się tylko po to, by to napisać i dzięki, ale rezygnuję z kupowania tego badziewia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michapod

Wiesz, chyba nikt by nie wpadł na to aby przy reklamacji telewizora za 4000 zł wymagać od klienta tego aby wydał kolejne ~1300 zł na kuriera, a tu mamy właśnie taki przypadek tylko że w mniejszej skali (minimalny koszt listu z kopertą to jakieś 5 zł). Koszt reklamacji wadliwego produktu jest niewspółmiernie wysoki w porównaniu z ceną towaru.

Odsyłanie płyty na własny koszt jeszcze można by było przeboleć gdyby były to pojedyncze  egzemplarze wadliwych płyt - jak widać w przypadku numeru 10/2016 jest ich dużo.

 

Podpięcie kodu Steam pod pozostałe gry to jedna z propozycji, może Redaktorzy mają lepszy pomysł? Czy też pozostanie nam wywalić płytę do kosza i zastanowić się nad dalszym sensem kupowania CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem wasze wydanie nr 10/2016 no i nie działa mi CD2, nie mogę zainstalować outlasta bo w kółko i w kółko wyskakuje mi błąd jak w załączniku, zastosowałem się do wszystkich rad i dalej to samo, próbowałem zainstalować to również na moim laptopie i to samo wyskakuje. Dodam, że mam nowy sprzęt, ale skoro i tutaj i tutaj wyskakuje ten sam błąd to raczej problem nie tkwi w sprzęcie, help! 
No ale z tego co widzę to wiele osób ma ten problem także łączę się z wami w bólu [*]

aha.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...