Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

Minęło prawie pół dnia, i żadnej odpowiedzi. czy redakcja zajmie jakieś stanowisko w sprawie wadliwych kodów, czy będzie milczeć? A może odpowiedź byłaby szybsza gdyby w połowie nakładu brakowało powiedzmy 1/4 kartek na przykład?

Ok, już działa, po dniu, ale miło by było jakby jednak ktoś się do całej sytuacji ustosunkował, a nie otrzymuje odpowiedź, jakąkolwiek żeby nie było i to w dziale nie poświęconym zagadnieniu. Jakby to moja anglistka ze studiów powiedziała "Shame on you!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie, ze redaktorzy CDA nie maja przymusu wchodzenia na forum? Mozecie napisac ew do dzialu reklamacji, ale wylewanie swoich zali i wzywanie redaktorow (ktorzy z reszta redaguja pismo, a nie zajmuja sie kodami na plytach) do odzewu tutaj nie jest raczej skuteczne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiem, że upłynęło bardzo dużo czasu ale gapa ze mnie i dopiero sobie przypomniałem.

Czy wysyłacie jeszcze kody do FarCry 3 Blood Dragon? Kupiłem dziś Humble Bundle z FarCry 3 i zorientowałem się, że miałem też kiedyś FC3BD... z CDA... i wtedy mnie strzeliło, że miałem wysłać zdjęcie płyty ale w tamtym czasie nie miałem czym zrobić/zapomniałem.

Czy taki klucz można jeszcze odzyskać?

Tak, choć trzeba cierpliwie poczekać, bo na maile o te klucze odpowiadam teraz z częstotliwością mniej więcej raz na miesiąc.

Pozwolę się podpiąć po ten 'miniwątek'. Też chciałem aktywować Blood Dragona teraz, ale po wysłaniu wiadomości mail'owej na cda9@cdaction.pl dostaję zwrotkę, z której wynika, że adres mail'owy nie istnieje. Adres ten został podany przy okazji pytań o wadliwy kod kilka stron wcześniej w tym temacie. Jest jakiś inny, do którego należy składać pytania o nowy kod? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z Bioshock 2 z numeru cda 02/2016.Nie chce się uruchomić i wywala komunikat "Nie można uruchomić aplikacji,ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa.Problem może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji."Walczyłem z tym różnymi sposobami,ale bez skutku.Jeden ze sposobów,którego nie sprawdziłem,jest taki,żeby z katalogu z grą na płytce wejść do folderu tools i znaleźdź plik vcredist_x86.exe a w nim ma być jeszcze VCREDI ~ 3.EXE. i trzeba to tam wypakować ,ale tego tools nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem za bardzo gdzie stworzyć ten wątek, ale mam takie oto pytanie. Dlaczego podczas próby rejestracji na gamesrepublic, wyświetla mi, że nie mogę założyć konta ze względu iż jest to zablokowane dla Polaków, albo z mojego IP. Jest to nieco dziwne bo chciałbym zrealizować swój kod na Anomaly, a przez to nie mogę. Czy ktoś miał taki problem również?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem za bardzo gdzie stworzyć ten wątek, ale mam takie oto pytanie. Dlaczego podczas próby rejestracji na gamesrepublic, wyświetla mi, że nie mogę założyć konta ze względu iż jest to zablokowane dla Polaków, albo z mojego IP. Jest to nieco dziwne bo chciałbym zrealizować swój kod na Anomaly, a przez to nie mogę. Czy ktoś miał taki problem również?

Też miałem ten problem ale szybko sobie z nim poradzilem. Wystarczy ze zamaskujesz swoje ip (w chrome np jest wtyczka Hola). Wystarczyło ustawić żeby maskowało z stanów (anglia nie działała lol) i da się zarejestrować spokojnie nawet z pl mailem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie odebrać moich kodów do Anomaly. Jeśli sponsor chciał sobie w ten sposób zareklamować serwis, to mu nie wyszło.

Przy próbie założenia profilu, pojawiał się komunikat:

This functionality is temporarily unavailable at your country of residence or IP address.

Udało mi się zrobić to przez profil facebooka, ale przy kliknięciu kodu aktywacyjnego pojawia się ponowie ten sam komunikat.

Wie ktoś co z tym zrobić? I nie mam żadnych proxy poustawianych.

Ps. nie wiem co to jest, ale Avast mi wywala takie ostrzeżenie na wasze strojnie co jakiś czas. komputer skanowałem, więc nie raczej nic u mnie.

http: //bfbc2 .statsve... ps3/ napa88.png (powstawiałem spacje bo strona namiętnie robi z tego hiperłącze)

URL:Mal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wasz Sniper Ghost Warrior ma zły kod na płytce. Steam pisze że jest jakaś pomyłka. Problem- nie może być mowy o pomyłce. Przepisałem cały kod który jest dobrze czytelny.

W końcu kombinowałem z zamienieniem któregoś V na U etc. ale to samo.

Obecnie mam zablokowaną możliwość wprowadzania kodów z uwagi na zbyt wiele prób.

Czy mogę prosić o nowy kod bądź jakąś pomoc w aktywacji tej gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodu z płyty nie wpisujesz w Steam, bo to nie jest kod Steam.

Musisz się zarejestrować na stronie kody.cdaction.pl i jak się zarejestrujesz, to po zalogowaniu tam jest miejsce, gdzie masz wpisać kod z płyty. Jak go wpiszesz, to pojawi się kod do Snipera, który będziesz mógł wpisać w Steamie.

Wszystko to jest napisane w magazynie CDAction na stronach 128-129.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Risenem 2, a mianowicie po zainstalowaniu wszystkich plików i uruchomieniu gry nic się nie dzieje. Nie widnieje też w procesach systemu. Sterowniki do karty graficznej są zauktalizowane.

Procek: amd athlon II x4 631 2.6

Grafa: GTX750 GeForce

Pamięć:8GB

Płyta główna : gigabyte ga-a75m-s2v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Nazgul125 napisał:

Mam problem z Risenem 2, a mianowicie po zainstalowaniu wszystkich plików i uruchomieniu gry nic się nie dzieje. Nie widnieje też w procesach systemu. Sterowniki do karty graficznej są zauktalizowane.

Procek: amd athlon II x4 631 2.6

Grafa: GTX750 GeForce

Pamięć:8GB

Płyta główna : gigabyte ga-a75m-s2v

Dobra, już poradziłem sobie z problemem, wystarczyło zainstalować Physx z plików gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z płytą gdy wkładam ją do napędu i chce ją uruchomić wyskakuje mi komunikat "Nie mogłem załadować czcionki'(zdjęcie w załączniku) a bardzo mi zależy na jej uruchomiienu ponieważ tam jest moja gra z dzieciństwa :( dodam że jest to płyta z nr 156

ScreenShot_20160625010629.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem próbuje zainstalować Deadpoola i wyskakuje mi błąd z przenoszeniem file bridge gdyby ktoś mógł pomóc z góry dzięki

 

13 minut temu, DeadpoolYT24 napisał:

Mam mały problem próbuje zainstalować Deadpoola i wyskakuje mi błąd z przenoszeniem file bridge gdyby ktoś mógł pomóc z góry dzięki

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z najnowszą płytą, a dokładnie z plikiem  \pelne\Deadpool\Setup-1.bin . Płytę czyściłem i próbowałem na innym komputerze. Zawsze ten sam błąd. Pliku nie da się skopiować na dysk ponieważ proces ten zacina się w połowie. Proszę o kontakt osobę odpowiedzialną za reklamacje płyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...