Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BEBZn1

Rozwiązany: Vampire: The Masquerade - Bloodlines - vampire.exe przestał działać.

Polecane posty

Mam problem z grą Vampire: The Masquerade - Bloodlines, wersja z CDA. Gra się ładnie, pięknie instaluje, uruchamia się również bez problemów. Jednak po kliknięciu przycisku "Nowa Gra" system wyrzuca do pulpitu z króciutką informacją, że aplikacja vampire.exe przestała działać. Nie pojawia się żaden konkretny błąd, czy cały ciąg logów na temat tego co się wydarzyło. Po instalacji nieoficjalnego patcha z polskim tłumaczeniem (v. 8.6) sytuacja nadal się powtarza, błąd nadal występuje. Próbowałem reinstalować, nawet instalowałem z HDD - bez efektu. Tryb zgodności też nie przynosi żadnego pożytku (przynajmniej nie z Windows XP SP3). Jako, że posiadam 64bitową platformę Windowsa, to nawet znalazłem jakiś patcher do instalki gry, ale nie mogę go użyć na wersji z CDA, bo krzyczy, że sam plik, czy jego rozmiar są nieprawidłowe. Już totalnie nie mam pomysłów co robić. Czytałem pozostałe tematy w tym dziale dot. VTMB, ale nikt nie zgłaszał podobnego problemu. Bardzo proszę o Wasze wsparcie. Parametry mojego PC znajdują się w sygnaturce poniżej.

PS. Jeśli sie to przyda, to mogę wkleić crashlogi wygenerowane przez samą grę. Jeden z nich jest przed zainstalowaniem nieoficjalnego patcha, a drugi po jego instalacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązałem samemu.

Należy zainstalować najnowszy nieoficjalny patch oznaczony numerkiem 9.4. Ten jako pierwszy modyfikuje plik .exe usuwając opisywany problem.

Minusem na ten moment jest jedynie to, że nie mogę cieszyć się grą w ojczystym języku.

Natomiast jeśli ktoś nie chce się bawić w jakieś nieoficjalne aktualizacje (co w przypadku VTMB mija się z celem ;)), a spotyka się z takim samym błędem, to w sieci można znaleźć już odpowiednio zmodyfikowany plik .exe do oficjalnej wersji 1.0, bądź 1.2.

Temat można zatem zamknąć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...