Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

Mam problem z najnowszą płytką z "Overlord II".

Wyskakuje mi błąd "Stream read error", kiedy płyta ląduje w napędzie.

Ktoś, coś?

EDIT

H.A.W.X działa normalnie.

Mam dokładnie ten sam problem wadliwa płyta czy może jakiś większy błąd? nie mam pojęcia i liczę na pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to w tym temacie powinienem zamieścić ale mam problem z kodem do Might & Magic. Próbowałem wpisać kod z "-" i bez oraz z capslockiem i nic, za każdym razem dostaje wiadomość ze źle wpisałem kod. Wszystkie litery są wyraźne i nie wyglądają specjalnie podobnie do jakiś innych [jak czasem z O i D albo 0] wiec nie wydaje mi się żebym coś źle wpisywał. Próbowałem na stronie z /pl i normalnie w grze, w obu przypadkach ten sam error. Nawet myślałem ze są osobne servery na Europe ale nie widziałem nigdzie opcji regionu poza wyborem języka. Nie wiem za bardzo jak ten problem rozwiązać, wysłać zdjęcie płyty z kodem do CDA zęby sprawdzili ze nie był aktywowany i czy działa? Trochę za dużo zachodu mi się wydaje no ale w M&M akurat gram i przydał by mi się ten kod.

EDIT:

NVM, jednak V to było Y a nie V >.>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem CD Action, bo byłem ciekaw gier. Wkładam płytkę do napędu uradowany, i po chwili nerwica mnie bierze delikatnie mówiąc. Klikając na zakładkę freeware, płyta zawiesza działanie DVD ROM - a. Pomyślicie, że to nie możliwe, ale jednak tak się dzieje. Myślałem, że to jeden raz, więc znowu wkładam, klikam na freeware, i znowu się zawiesza działanie, nie odczytuje płyty. DVD - ROM jest sprawny, gdyż odczytuje poprawnie płyty DVD z filmami, oraz poprzednią płytę DVD z CDA, gdzie był Airline Tycoon 2, więc to bezsprzecznie wina samej płyty. - Myślę sobie: nie będę uruchamiał przez auto start, tylko wejdę przez ,, Otwórz ", klikając prawym przyciskiem myszy. Wchodzę w folder freeware, klikam Heroine Quest, bo byłem ciekaw zrzutów ekranu, i niespodzianka: nie dość, że długo wczytuje, to też się zawiesza. - Poprawnie działa tylko zakładka z pełnymi wersjami. Czy tylko ja tak mam, czy inni użytkownicy też ? Piszcie, i dajcie znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

143012q.png

- Procesor: Intel Core? i7-4700MQ 2.40

- Pamięć RAM: 8 GB (1 x 8) DDR3L 1600 MHz DDR3 CL11

- Dysk twardy: HDD 1TB HGST Hitachi, 7200 RPM, 32MB cache

- Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 765M (N14E-GE) 2GB GDDR5 Video RAM

Najnowsze wydanie gazety, dzis kupione, problem jak widac z gra Patrician IV. Pod sam koniec instalacji, ogolnie ollalbym blad i kliknal "anuluj", ale niestety nie dziala to jak w niektorych instalacjach przycisk "ignoruj" i cala instalacja sie cofa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem CD Action, bo byłem ciekaw gier. Wkładam płytkę do napędu uradowany, i po chwili nerwica mnie bierze delikatnie mówiąc. Klikając na zakładkę freeware, płyta zawiesza działanie DVD ROM - a. Pomyślicie, że to nie możliwe, ale jednak tak się dzieje. Myślałem, że to jeden raz, więc znowu wkładam, klikam na freeware, i znowu się zawiesza działanie, nie odczytuje płyty. DVD - ROM jest sprawny, gdyż odczytuje poprawnie płyty DVD z filmami, oraz poprzednią płytę DVD z CDA, gdzie był Airline Tycoon 2, więc to bezsprzecznie wina samej płyty. - Myślę sobie: nie będę uruchamiał przez auto start, tylko wejdę przez ,, Otwórz ", klikając prawym przyciskiem myszy. Wchodzę w folder freeware, klikam Heroine Quest, bo byłem ciekaw zrzutów ekranu, i niespodzianka: nie dość, że długo wczytuje, to też się zawiesza. - Poprawnie działa tylko zakładka z pełnymi wersjami. Czy tylko ja tak mam, czy inni użytkownicy też ? Piszcie, i dajcie znać.

Mam identyczny problem. Najpierw menu zaskakująco długo się wczytuje, a potem jak chcę przejść do innych zakładek niż gry to wiesza się i po jakimś czasie wyskakuje błąd . :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oto rozwiązanie problemu z instalacją Patriacan 4. Skopiuj z płyty folder \Pelne\Patriacan IV PL gdzieś na dysk. Następnie wejdź w ten folder i \Windows\winsxs\ulCRTx86 zmień nazwę pliku z rozszerzeniem .cat na x86_Microsoft.VC90.CRT_1fc8b3b9a1e18e3b_9.0.30729.1_x-ww_6f74963e

i nazwę plik z rozszerzeniem .manifest na tą samą. I uruchom Autorun z katalogu Patriacan IV PL. Zainstaluj i ciesz się grą.

PS: Wydaje mi się że jest to ograniczenie nazw plików UDF. Ale wtedy wszyscy mieli by taki problem.

Edit : Kolego cakper prawdopodobnie płyta lub twój czytnik DVD są brudne. Przeczyść płytę i sprawdź ponownie. Jeśli to nie pomoże sprawdź w innym napędzie. Jeśli będzie działać przeczyść swój napęd jeśli nie to prawdopodobnie płyta jest uszkodzona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wpisuję na Uplay klucz do FC3 Blood Dragon wyświetla mi się komunikat, że klucz jest niepoprawny ( przepisuję dokładnie).

Gdy na Steam próbowałem przypisać sobie Dogfight 1942 pojawił mi się komunikat, że już mam tę grę i odpalił mi się instalator Alien Rage ( którego mam z CDA właśnie). Ktoś ma podobne problemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy na Steam próbowałem przypisać sobie Dogfight 1942 pojawił mi się komunikat, że już mam tę grę i odpalił mi się instalator Alien Rage ( którego mam z CDA właśnie). Ktoś ma podobne problemy?

Dokładnie mam ten sam problem i prosiłbym o naprawienie problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem z kodem do Dogfight. Steam twierdzi, że to Alien Rage. Zaraz sprawdzę też FC Blood Dragon.

Yup, kod FC na Uplay też nie działa. confused_prosty.gif

EDIT

Tak jak pisał ktoś wyżej, sprawdziłem na steamie i jest to kod na AW American Nightmere.

Coś tam nieźle zakręciliście CD-A. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem gry Driver: San francisco, a właściwie z zalogowaniem sie do Uplay, po kliknięciu ikony gry pojawia mi się okienko logowania do Uplay, po wpisaniu adresu email i hasła klikam zaloguj, chwilę kręci się kółko ładowania, okienko zmienia rozmiar i pojawia się błąd z aplikacją, jeśli wpisze złe dane, wyskakuje mi normalny komunikat że dane są niepoprawne

EDIT: zadziałało, zainstalowałem z internetu jeszcze raz aplikacje Uplay

GbLpgvT.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale od dobrych kilku lat napędy sobie kiepsko radzą z waszymi płytami. Nie jest to wina napędu, gdyż w międzyczasie zmieniałem całego pc. A płyty zawsze jakby chciały a nie mogły. Czasem trzeba kilka razy otwierać i zamykać napęd, żeby w ogóle zechciał je wykryć, a nawet jak już wykryje to odczyt danych też jest nieciekawy. W sumie problem występuje na czterech komputerach, więc wina sprzętu odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...