Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Według ONZ gracze to mordercy, zombie i sataniści!

Polecane posty

https://www.reddit.com/r/KotakuInAction/comments/3ma09l/misc_un_broadband_commissions_report_recent/

>Recent research on how violent video games areturning children, mostly boys, into ?killing zombies?

>The very same video games which were originally designed to train soldiers to kill,

>So we have Nintendo-killers.

>Nintendo of America, Inc.: Manufactures Pokémon, Game-Boys, and equipment for satanic video games.

>"killings... caused by the use of Nintendo-style games, such as the game Pokémon"

> Can a nation survive, when the cultural view becomes predominant that man is ?just another beast??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku. Nie widzę nigdzie żadnej daty, ale gdzieś w tekście powołują się na wypowiedź z połowy maja 2015, więc to musi być stosunkowo świeże.

W ogóle mam wrażenie, że autorka jest po prostu jakąś niewyżytą feministką, która dała upust swoim fantazjom w pracy magisterskiej. W swojej pracy powołuje się również na mniejszą ilość kobiet w branży IT. No kurde, jak ich branża nie interesuje, to nie pracują w niej, proste. U mnie w firmie jest mnóstwo kobiet, ale jest ich faktycznie relatywnie mniej facetów, ale taki dysonans płciowy jest częsty w wielu branżach (np. jako górnicy pracują częściej faceci, ale w salonach kosmetycznych z reguły kobiety).

"Tylko 3% programistów to kobiety". No tak. Bo tego typu rzeczy je mało interesują. Pokazywałem ostatnio żonie jak wygląda kod strony w HTML i powiedziała, że okropnie i nie wyobraża sobie w tym grzebać. A przecież nie jest ani głupia ani nic takiego. Po prostu zainteresowania i umysł ukierunkowane inaczej.

Na razie przeglądałem po łebkach, i pomijajac fakt, że tam co chwilę są cytaty z różnych miejsc, stron, osób i mało wypowiedzi jest faktycznie autorstwa autorki (masło maślane, wiem) to całkiem sporo rzeczy/wniosków to stek bzdur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiete slowa. Smarkaczem bedac prostowalem kregoslupy i wyrywalem serca w pierwszym MK oraz cialem pila przeciwnikow w DOOM-ie, przez co obecnie jestem niezdolny do okazywania milosierdzia i przesladuje kazdego pajaka czy inne pelzajace nie-wiadomo-co jesli takowe pojawi sie nielegalnie w moim domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bielik

Akurat w tym przypadku to nie wina gier tylko tych wszystkich stron z nadmiarem iksow.

Nie wiem o co Wam chodzi z tymi imigrantami, co to nie pracuja. W zeszlym tygodniu bylem u lekarza. Wygladal jakby wlasnie wrocil z meczetu i zaraz mial znowu isc pasc kozy - arabskie ciuchy i czapeczka, sporawa siwa broda. Tyle z wygladu. Jednak mowil perfekcyjnym angielskim, byl mily i znal sie na rzeczy. No i dal mi kilka dni chorobowego. :) W firmie tez mamy kilku wyznawcow proroka (choc nie z gatunku ortodoksow), swietnych informatykow swoja droga i choc widac, ze irlandzcy koledzy z ich teamu wysylaja ich do najbardziej upierdliwych zadan, to i tak zawsze sa usmiechnieci i mozna z nimi na luzie pogadac. TBH nie znam zadnego niepracujacego muzulmanina w Dublinie, sporo ich jest w sklepach, troche na taksowkach czy stoja na ochronie. Znam za to Irlandczykow (a takze kilku Polakow), ktorzy od roku, dwoch lat i dluzej siedza na socjalu, bo uwazaja, ze bardziej im sie oplaca dostawac dwie stowy tygodniowo zasilku, dodatek na dziecko oraz miec oplacone mieszkanie i leczenie przez panstwo niz isc samemu do pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu i ja takich 'dobrych' co nieco u siebie w pracy spotkałem, ale nie oszukujmy się też, że z powietrza niektóre te przekonania się nie biorą. Tak samo jak te wszystkie przypadki wariatów ganiających z maczetami po ulicach itp. itd. Po prostu jak jest teraz wysyp tych wszystkich uchodźców, to raczej nie są ludzie z wykształceniem i chcący uczciwie pracować, tylko się nahapać, póki się da... Oczywiście nie generalizuję, że wszyscy imigranci tacy są i w ogóle, ale obecnie taką mam wizję uchodźców po prostu. Co innego, jak ktoś emigruje do kraju X, starając się o to, pracując i wykazując, a co innego jak wbija tam 'z buta' z hordą swoich ziomków, bez jakiegokolwiek przygotowania do życia w tymże kraju.

@bielik kurde i to wina gier, że nie zarabiam jeszcze tych 10k miesięcznie!

w sumie...

jakby się tak zastanowić...

to akurat jest prawda...

szlag.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu i ja takich 'dobrych' co nieco u siebie w pracy spotkałem, ale nie oszukujmy się też, że z powietrza niektóre te przekonania się nie biorą. Tak samo jak te wszystkie przypadki wariatów ganiających z maczetami po ulicach itp.

Z powietrza sie nie biora, biora sie z mediow. Szacuje sie, ze planete Ziemie zamieszkuje poltora miliarda muzulmanow, ale uwaga mediow prawie w calosci skupia sie na niewielkim, najbardziej fanatycznym, a przez to najbardziej medialnym ulamku z nich. To tak jakby caly polski narod identyfikowac z tymi kibolami, ktorzy na plazy w Gdyni pobili meksykanskich marynarzy albo cala populacje Irlandii uznac za zamachowcow z IRA. Nie popadajmy w obled, bo nastepnym razem jak pojdziesz na pasterke to ktos powie, ze skoro bierzesz udzial w takich rytualach, to na bank wysylasz tez Rydzykowi kase. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tesu - tylko my nie wysyłamy naszych kiboli, żeby wpraszali się nieproszeni do innych krajów i wymagali, żeby cały kraj przystosował się do nich. I fakt, nie można uznać wszystkich muzułmanów za z gruntu złych i nie dobrych. Ale spokojnie można ich o to podejrzewać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pierwszy i nie ostatni raz wiadomo, że ci najgorsi krzyczą najgłośniej confused_prosty.gif dlatego mówię, że nie generalizuję, tylko, że obecna sytuacja wygląda niepewnie, a ja niepewności nie lubię tongue_prosty.gif na obecną chwilę wygląda jakby to właśnie ta fanatyczna hołota nam się wpraszała przez granicę i choc w teorii jestem świadom, iż nie wszyscy tacy są, to jednak boję się o przyszłość moją i mojej rodziny...

co do pasterki - byłem chyba raz w życiu na jakiejś tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tesu - tylko my nie wysyłamy naszych kiboli, żeby wpraszali się nieproszeni do innych krajów i wymagali, żeby cały kraj przystosował się do nich.

Nie, my tylko razem z USA wyslalismy naszych zolnierzy do Iraku i Afganistanu, zeby pomagali zaprowadzic tam zachodni porzadek. I tylko razem z UE wspieramy "dobra" rebelie (w sklad ktorej wchodza tez fanatycy religijni) w wojnie domowej przeciw Baszszarowi al-Asadowi, kompletnie nie wyciagajac wnioskow z nauczki, jaka przynioslo obalenie Saddama w Iraku, Kaddafiego w Libii czy Mubaraka w Egipcie. W swej madrosci wciaz wierzymy, ze najwazniejsze jest obalenie niewygodne dla nas osoby, a nie unikniecie anarchii, walki o wladze i ekstremizmu jakie zapanuja w kraju po rewolucji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...