Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wysokiandrzej

Windows 10

Polecane posty

Już, już się uspokoiłem. O ile nie wypierdzieli mi internetów po raz milją sto pięćdziesiąty, nie skraszuje mi chroma, albo nie będzie próbowało uszkadzać mi modów do Skyrima, nie wysiądzie menu start ani nie stanie się jakaś inna głupota to może nikomu nie stanie się krzywda.

Dzisiaj już mi się nie chce, a juro jestem w pracy, ale w środę pierwsze co zrobię jak wstanę z łóżka to powrót do siódemki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam pojęcia, o co chodzi. Mam własnego laptopa z Win10 i dzielone z bratem stacjonarne PC z Win7 (brat nie chce zmieniać systemu) i nie widzę ani jednej rzeczy, w której "siódemka" miałaby przewagę. Nie twierdzę, że "dziesiątka" to jakiś ogromny przeskok, ale IMO jest lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Window SHIIIIT!!!! Pocałój mnie w (_!_) Mikro-Gunwo-Soft!!! Zainstalujcie se ten szajs w dupie, bo tylko tam się do czegoś przyda! Będzie go można [beeep]!

Nosz jasny penis!

Fak!

FAAAAAK!!~!!!!!!!@

Swoją drogą, to brzmi jak Artius wyrażający na TSie swoją radość w trakcie kolejnej odprężającej i udanej rozgrywki w LoLu. Nawet jak czytałem to w myślach to przeczytałem to jego głosem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moimi jedynymi problemami z Win 10 to sterowniki do karty graficznej. Muszę stare usuwać w trybie awaryjnym i na czysto instalować.

Też tylko ze sterownikami karty graficznej miałem problemy. System usilnie ściągał nowe mimo że miałem aktualne. A że moja karta na fabrycznym OC jest niestabilna i muszę w Catalystach delikatnie zmniejszać jej podkręcenie to powodowało to niespodziewane zwisy w grach. Na szczęście da się zablokować aktualizowanie czegokolwiek, więc już nie ma problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy-y-daje mi się że gdzieś widziałem głęboko schowaną opcję wyłączenia tylko aktualizacji sterowników, właśnie też z tego względu. W sumie tak jak sobie przypominam to też miałem takie problemy (Geforce), tylko najpierw pobrałem te narzędzie od MS od zablokowania aktualizacji konkretnych rzeczy, a potem wywaliłem Geforce Experience i było git.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączając ten początkowy problem ze sterownikiem, jest to najlepszy Windows z jakiego korzystałem. A miałem 98, XP, 7, 8 (8..1). Gdyby bez kombinowania (poświęciłem na nie i tak góra godzinkę) wszystkie aktualizacje były całkowicie opcjonalne, to byłby idealny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Window SHIIIIT!!!! Pocałój mnie w (_!_) Mikro-Gunwo-Soft!!! Zainstalujcie se ten szajs w dupie, bo tylko tam się do czegoś przyda! Będzie go można wysrać!

Nosz jasny penis!

Fak!

FAAAAAK!!~!!!!!!!@

xD, nerv0 informatyk roku

Ale nie przeklinaj i nie przekręcaj więcej co

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z Vistą 64bit po kilku poprawkach mam dużo lepszych skojarzeń niż z przebrzydłym Win7.

Jareq natomiast musi być dość młodym niedoświadczonym osobnikiem, bo w swoich 'wyliczeniach' pominął Windowsa ME, który powinien być jeszcze hen, hen daleko na końcu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaktualizowałem także dlatego, że Win 8.1 jest jednak gorszy od 10.

No chyba nie :D XD

Gdyby na moim lapku była zamontowana Siódemka, to bym się nie bawił w upgrade. Win 7 >> Win XP >> Win 10 >>>>>>>>>> Win 8.1 >>>> piekło >>> Vista.

Your kjut.

Windows ME

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...