Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wysokiandrzej

Windows 10

Polecane posty

Jareq natomiast musi być dość młodym niedoświadczonym osobnikiem, bo w swoich 'wyliczeniach' pominął Windowsa ME, który powinien być jeszcze hen, hen daleko na końcu

U nas się przechodziło z 98 na 2000, więc ME znam tylko z opowieści. :-P

(choć ja byłem na 98 do czasu jak Doom 3 i któreś Wormsy wymagały XP)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 2000 na swoje czasy to akurat wymiatał. Jak przeszedłem z konieczności z 98 na 2000 (bo 98 nie obsługiwał więcej niż 512MB RAMu), to byłem w szoku, że komputer może pracować tak szybko i stabilnie.

A co do StarCrafta to nie wiem czemu miałeś problemy, przeciez i na nowszych systemach śmigał ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli, było to demko z Gamblera, które z jakiegoś powodu nie chciało śmigać mi na Win98.

(demko z CDA działało, ale tam ostatnia misja była inna).

Tak czy siak udało mi się jakimś cudem odłożyć trochę złociszy wtedy i zakupić normalną wersję (z dodatkiem) w jakimś sklepie. Pomijając fakt, że jako dzieciak zostałem oszukany w kwestii cd-keya (był zapisany długopisem w książeczce, nie majac świadomości o pewnych aspektach grania, nie widziałem w tym nic specjalnie dziwnego) to gra działała normalnie i mogłem dzielnie ciupać :]

Co do Win2000 - nie wiem, nie miałem styczności. Z 98 od razu przeszedłem na XP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszym systemem (z jakim miałem okazję obcować) był Windows ME. Przy nim Vista niemal rośnie w oczach. :icon_wink: Obecnie jestem na Win 8.1 i nie zamierzam jego zmieniać. Dlaczego? Np.: na razie Win 10 i (różne) karty graficzne (ich sterowniki) "gryzą się"; ponadto - ilość zbieranych danych o użytkowanym komputerze jest duża (i, tak wiem, poprzednio również mogło być podobnie ... kwestia jest w liczbach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telemetrię można w znacznym stopniu (o ile nie całkowicie) ograniczyć, gryzące się sterowniki to jednak kwestia szczęścia. Jak dla mnie warto chociaż spróbować, a już przynajmniej pod koniec tego pierwszego roku kiedy upgrade jest jeszcze darmowy. Jak będą nerv0problemy to zawsze można wrócić, jeśli nie będzie to lepiej już teraz siedzieć na systemie, który jest najprawdopodobniej ostatnią wersją Windowsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telemetrię można w znacznym stopniu (o ile nie całkowicie) ograniczyć, gryzące się sterowniki to jednak kwestia szczęścia. Jak dla mnie warto chociaż spróbować, a już przynajmniej pod koniec tego pierwszego roku kiedy upgrade jest jeszcze darmowy. Jak będą nerv0problemy to zawsze można wrócić, jeśli nie będzie to lepiej już teraz siedzieć na systemie, który jest najprawdopodobniej ostatnią wersją Windowsa.

Wieszczysz wprowadzenie systemu subskrypcji czy upadek Microsoftu?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa bezproblemowo?
Spytaj nerva.

Działa doskonale.

Na potwierdzenie powiem, że tuż po napisaniu tego posta zawiesił mi się komputer.

Dobra, miałem zabrać się za to jutro, ale skoro dzisiaj i tak mam wolne to pora wracać do siódemki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...