Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Zaraz, a w Most Wanted było więcej rodzajów wozów policyjnych? (zwyczajne, dopakowane sportowe, 2 rodzaje SUV-ów, chyba jakieś czarne tajniaków i Corvetty) I dlaczego są 'posrane'? Pytam jako wielbiciel Most Wanted. Niemniej szkoda, że wyszło to wszystko średnio. A już fatalnie z wersją na PS2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego "posrane" iż pierwsze 2 radiowozy są takie same jak z MW z resztą w Carbon-ie też były..ogólnie gra nie jest dopracowana...przecież jak jeżdżę po "Tri-City" to w oko wpadają te same drogi co w MW!!! Jak ktoś wygrał 3 razy MW to wie...nie raz przypominało mi MW jak jezdziłem...skopiowali trasy z MW i pododawali jakieś drzewka i kolory...aa o budynkach nie wspomnę..najlepsze jest to...jedziesz sobie spokojnie tak z 300 km/h Porshe aa tu naraz tir przed tobą...jak tak miałem! Myśle sobie..."Kurw...jak to? Przed chwilą go tu nie było!" Ta gra jest do kitu na PS2 i tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to można sie troche rozpisać. Narazie opisze tą next-genową serie NFS'ó. Od NFS:U Do NFS:U :D

Wszystko zaczeło sie od słynnego Need For Speed Underground. Przełom. Dobra grafika, duże możliwości tuningu przedewszsytkim. Zakochałem sie w tej grze, grałem ile sie tylko dałooo, pamietam te super wyscigi, byłem mały, zachwycony tą gra ;] I pamietam też słynny wyscig 87 (bodaj, taki nie pamietam dokładnie), który był cholernie trudny, ale jakos mi sie udało :P Poźniej nadszedł U2, gra cudo jeszcze lepsza od poprzedniczki, wieksze mozliwosci tunningu, dowolna jazda po miescie, Jeepy :D i ogolnie mapa gry ;] Odlot doslownie, później nadszedł mój ulubiony Most Wanted, te poscigi policyjne były wprost boskie (albo są bo wlasnie powróciłem do MW), grafika wyrąbana w "czy [beeep]", odlotowe auta, niepowtarzalny klimat. Powiedziałem sobie, że lepszej samochodówki nie ma. Troche ubolewał brak driftu, ale zastąpiono to np. bullet timem :D

Nastepny był Carbon, taki Most Wanted tylko w nocy i z driftem, i wydaje mi sie że odrobine słabszą grafiką. Nie zawiodłem sie, ale i tak Most Wanted był lepszy, może dlatego że w Carbonie troche policja przylamila i za łatwo było. Pro Street, Najgorszy NFS w jakiego JA grałem, a grałem tylko w demo i dobrze bo nawet dema nie skonczylem bo odrazu usunąłem. auta jeźdza jakby po sznurku i same zwalniaja :P LoL !! (Spróbuje PS jeszcze raz, demo oczywiscie). Undercover, zapowiada sie fajnie (bo nie grałem), klimat po screenach wydaje sie byc typowo Most Wandetowy :D

I jeszcze podobało mi sie w MW i Carbonie, ciagłośc fabuły :P Krótkie filmiki itp.

A ze starej ery NFS'ow grałem tylko w Hot Pursuit 2 i DOSŁOWNIE z 30 sek w Porshe 2000, HPII nie było złe, pamietam że na kierownicy jezdziłem, tylko taki troche przynudway był ten NFS, a Porsche nie pamietam za bardzo... :P

To tyle, jest to tylko moja subiektywna ocena, każdy ma inne zdanie na temat jakiejs gry, może moje na temat PS sie zmieni...zobaczymy...

Edytowano przez Wizardius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam jak grałem jeszcze w NFS 2 (tak tak, to ta stara dwójeczka :) Po wygranych wyścigach wyskakiwało okienko z napisem "Congratulations". Potem grałem jeszcze w NFS 2000 (może mam gdzieś jeszcze płytke..) a potem gry tego typu przestały mnie kręcić..

Przed chwilą brat odpalił NFS Undercover. Grafika jest po prostu drętwa. A miasto z daleka wygląda na okazałe, ale jest chyba jakimś widmem. Noi to, że wstukuje się profil i samo wwala cię od razu w grę. Przecież nie zostało kliknięte "New Game". Eeee tam, taka kiszka, ale brat lubi takie, więc chyba nawet tych wad nie dostrzega. Na szczęście już mi kompa oddali, więc sobie dziś przytnę w GTA IV...

...

...

...wreszcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w Undergrounda 2. Stwierdzam, że gra fajna. Most Wanted - też spoxx, bo grałem w niego ale niestety nie uesiebie. Carbon hmm... nie grałem ale jak na mój gust średni. Pro Street BARDZO fajny, mimo że wyścigi na torach. Undercover - no comments nie będę gry dobijał...

Edytowano przez ChosenOne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałby U2 może 6/10 ze względu na kiczowaty model jazdy. Z nowych nfsów najbardziej podobał mi sie ProStreet. Po prostu. Nienawidzę natomiast jak ktoś narzekał, że w PS nie ma tradycji serii czyli nielegalnych wyścigów i ucieczek przed policją . Chcecie mieć nielegalnego nfsa ( w sensie wyścigów) to macie beznadziejnego za całokształt Undercovera.Haha :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Undergroundy były dobre. Trzymały odpowiedni poziom. Wg mnie gra osiągnęła apogeum 'fajności' przy most wanted. To była na prawdę przełomowa część cyklu. A ten soundtrack... no miodzio. Genialnie się jeździło przy takich metalcore'owych przygrywkach.

Carbon już tylko spijał śmietankę, ale grało mi się też miło, choć gra była nieprzyzwoicie łatwa i krótka.

No i na tym się kończa moje doznania ... w pro streeta grałem może 30 minut a Undercovera nie wiziałem na oczy. Jakos niezbyt płynnie chodza na moim gracie.

Wyydaje mi się jednak że Most Wanted pozostanie sztandarowym produktem serii dla mnie :D

Aha. Hot Pursuitów nie pamiętam zbyt dobrze ale wiem, że w HP2 grało mi się tragicznie. wolę o nim nie mysleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się o mizerności NFS: Undercover dowiedziałem stosunkowo niedawno jak mi znajomy próbował sprzedać ten badziew :P Jak dla mnie seria nie mogła juz niżej upaść. Bez jakiegoś świeżego pomysłu to koniec serii. I co ludzie sie czepiali Pro Street'a :( ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Wszyscy narzekają na tego Undercovera, a mi się akurat ta gra podobała. :P Nie mam takiego super kompa i nie gram w najnowsze tytuły gier, więc dla mnie ta gra jest naprawdę super. ;)

A Most Wanted mi się nie podobało!!! :P :P :P

Edytowano przez odyniec15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy prawdzie w oczy. Cięzko już stworzyć coś bardzo oryginalnego w samochodówkach. Nieco świeże spojrzenie widzieliśmy w FlatOut i Test Drive Unlimited. W GRID'zie nie było nic oryginalnego, a i tak grało się szalenie przyjemnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...