Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

No to pograłem w najnowszego NFSa.... Grafika IDENTYCZNA do tej z Carbona, i niech nikt mi nie wciska kitu, że tu jest ładna grafa! Na dodatek wymagania... miały być niskie - racja : MIAŁY BYĆ. A tymczasem gra niemiłosiernie krzaczy na najniższych detalach ( wszystko OFF/LOW ) przy kompie: Athlon 3200 XP+ 64 bit, 1 GB Ram DDR 400 MhZ, Radeon Hd 3850 512 DDR3. Po carbonie seria NFS zakończyła swój żywot...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika identyczna jak w Carbonie?? No fakt... przecież grałeś na najniższych ;p

Undercover chodzi na silniku ProStreet, ale coś panowie popierniczyli przy tym i działa to wszytko i wygląda gorzej niż w ProStreecie. Ale do Carbona bym nie porównywał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pograłem w najnowszego NFSa.... Grafika IDENTYCZNA do tej z Carbona, i niech nikt mi nie wciska kitu, że tu jest ładna grafa! Na dodatek wymagania... miały być niskie - racja : MIAŁY BYĆ. A tymczasem gra niemiłosiernie krzaczy na najniższych detalach ( wszystko OFF/LOW ) przy kompie: Athlon 3200 XP+ 64 bit, 1 GB Ram DDR 400 MhZ, Radeon Hd 3850 512 DDR3. Po carbonie seria NFS zakończyła swój żywot...

To na jakich ty detalach żeś odpalał Undercover skoro masz jakieś dziwne wrażenie, że jest graficznie podobny do cukierkowo brzydkiego Carbona.

Grafika w Undercover jest 5x lepsza od tej w Carbonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak to się mówi "padłem na cycki" ( w przenośni).

Kolego od UC wyglądającego jak Carbon( czy może cabron??), powinieneś bezzwłocznie zgłosić się do specjalisty, polecam jakiegoś dobrego okulistę, w wyjątkowych okolicznościach lekarza duszy, czy jak kto woli psychologa.

Ema, pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieniu, niemiłosiernie Ci krzaczy, bo zapewne masz skopanego fixed exe. Oczywiście nie mówię, że na pewno pirat, ale ile się naczytałem na forach, że mają 19FPS na nowym kompie, po czym się okazało, że mieli pirata i to była wina wyżej wymienionego pliku o którym wszyscy wiedzą jak się nazywa ale boję się napisać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co 2 część to inny silnik graficzny... hmm i nowsza gra jest gorsza wizualnie od pierwszej... Czekam na informacje o następnym nfs :) I jak to będzie takie, jakie chciałby VnnAmed, to od razu w ciemno biorę :) A co do undercovera, to zagram najwcześniej w połowie stycznia na nowym kompie i tylko pod warunkiem, że będzie ten patch graficzny. Może to zabrzmi dziwnie, ale ta gra obsługuje dx10?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIĘC:

nie wiem o co kaman z ta grafa : JEST DOBRA (w BAAAAARDZO mocnym tego slowa znaczeniu) nie BARDZO DOBRA przez te przeklamania niekiedy ale tak ogolnie to jest ok.

Most Wanted byl zaje*isty ale tuning bardzo slaby. MÓJ IDEALNY MIX to :

Tuning z PRO STREET

samochody i fabuła z MOST WANTED. Zobaczmy co bym wzial z UNDERCOVER'a :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<jupi> Kariera ukończona w 100% :):):) teraz tylko chelange :D i będzie 100% i bugatti będzie moje :P Mimo wszystko czuje że gry nie skończyłem bo na ps2 wygląda zupełnie inaczej niż na PC czy PS3 bo oprócz fabuły wszystko jest inne :] wiec czeka mnie jeszcze raz powtórka z rozrywki po zakupie PS3 :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... dziwne macie (co niektórzy) odczucia po tej grze. Grafika jest naprawdę dobra, fakt, zdarzają się drobne niedociągnięcia, ale nie popadajmy w przesadę.. NFS Underground 1 i 2 jest już zbyt archaiczny, grafika jest zbyt przestarzała byśmy mogli o nim wspominać. Most Wanted był może najlepszy, ale pod wieloma względami UC jest po prostu lepszy. To tyle z mojej strony..a wracając do Carbona, nie wiem co można w nim złego widzieć.. cukierkową grafikę? No sorry, u mnie ze wzrokiem ok, karta też daje radę..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i załatwiłem undercovera, zainstalowałem i co? Czarny ekran, po czym wyskakuje napis z błędem typu wyślij-nie wysyłaj. Czyli to samo, co z dirtem, gridem i cod4. Poczekają w kolejce co najmniej do stycznia. Ale po zobaczeniu filmików na necie i tym, co pograłem u kolegi - gra na podobnym, a może nawet i na lepszym poziomie niż most wanted, ale trochę słabszy od nfsu2. Już odkładam te 140 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPIŁEM !!

ZAGRAŁEM !!

ALE:

Powiedzcie mi drodzy Gracze czy:

zawsze podczas jazdy wolnej po miescie bede widzial to zielone cos na dole ekranu z wyborem wyscigu?

czy wiecie moze o istenieniu jakichś patchy??

Ogólnie na razie wrażenia z gry mam BARDZO POZYTYWNE :D nie jest to oczywiście ideał ale nie ma co słuchać ludzi którzy narzekają na dźwięk itp (na grafe można bo wolałbym to ujrzeć trochę inaczej :P )

KUPIŁEM !!

ZAGRAŁEM !!

ALE:

Powiedzcie mi drodzy Gracze czy:

zawsze podczas jazdy wolnej po miescie bede widzial to zielone cos na dole ekranu z wyborem wyscigu?

czy wiecie moze o istenieniu jakichś patchy??

Ogólnie na razie wrażenia z gry mam BARDZO POZYTYWNE :D nie jest to oczywiście ideał ale nie ma co słuchać ludzi którzy narzekają na dźwięk itp (na grafe można bo wolałbym to ujrzeć trochę inaczej :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy jestescie slepi ! ?

Az mi sie nie dobrze robie, jak czytam o tych opcjach tuningu z nfs po underground 2. Przeciez wlasnie w nfsu2 bylo najwiecje opcji tuningu i ogolnie wszelkiego wyboru NAJWIECEJ ! Po nfsu2 byl tylko szit, zmienialo sie pare rzeczy i tyle, mozna bylo robic "swoje" body kity.. ale to bylo tak dziadoskie, ze przesuwalo sie tylko 3 suwaki nic wiecej.

Modyfikacja silnika - Neon

Bagaznik - Neon - Glosniki - LCD

Spoiler

Neon

Przyciemnianie szyb

Maska

Wloty na dachu

Swiatla - Przod

Swiatla - Tyl

Lusterka boczne

Kolor swiatel

Kit - Przedni

Kit - Tylni

Kit - Boczny ( Progi )

Wydech

Felgi

Nie wspominajac o naklejkach, vinylach, uniqe'ach... duza roznorodnosc.

Kolorem czerwonym, zaznaczylem to czego nie bylo w zadnej innej serii.

Wiec jakim wy cudem wy piszecie, ze tuning jest lepszy po nfsu2.. skoro wlasnie po on jest ograniczony... wrecz jest zacofany, zamiast byc rozbudowanym.

Tak samo jak ten caly most wanted, dla dzieci z ameryki gierka, carbon tez. Akcja, akcja, akcja, i zero realizmu.. czarna lista, a potem bitwa o terytorium.. zenada.

/ edit /

Poczytalem sobie jeszcze troche postow, i musze stwierdzic, ze zamiast rozwijac serie nfs, to ea games po prostu robi z niej odmuzdzacz bez jakie kolwiek przekazu i wogole sensu.

Edytowano przez eXao
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy jestescie slepi ! ?

No ba. A forum czytamy macając monitor w poszukiwaniu wystających kropeczek. Myślałem, że o takie oczywistości się nie pyta...

Az mi sie nie dobrze robie, jak czytam o tych opcjach tuningu z nfs po underground 2. Przeciez wlasnie w nfsu2 bylo najwiecje opcji tuningu i ogolnie wszelkiego wyboru NAJWIECEJ ! Po nfsu2 byl tylko szit, zmienialo sie pare rzeczy i tyle, mozna bylo robic "swoje" body kity.. ale to bylo tak dziadoskie, ze przesuwalo sie tylko 3 suwaki nic wiecej.

Te suwaki to pewnie Autosclupt, który jest więcej warty niż wszystkie Twoje lampeczki i neoniki. "Dziadoski" to był właśnie tuning w NFS:U2, wsiowy do kwadratu, zrobiony dla prymitywów, żeby się inteligentniej poczuli wybierając sobie suba do bagażnika...

Kolorem czerwonym, zaznaczylem to czego nie bylo w zadnej innej serii.

Serii? Oj, no nie wiem. W Midnight Clubie są chyba takie rzeczy, ale mogę się mylić ;]

Wiec jakim wy cudem wy piszecie, ze tuning jest lepszy po nfsu2.. skoro wlasnie po on jest ograniczony... wrecz jest zacofany, zamiast byc rozbudowanym.

Jeżeli to słowo oznacza to samo co "przebajerzony" to w pełni się zgadzam z Tobą, towarzyszu.

Tak samo jak ten caly most wanted, dla dzieci z ameryki gierka, carbon tez. Akcja, akcja, akcja, i zero realizmu.. czarna lista, a potem bitwa o terytorium.. zenada.

No tak, cholera! Underground 2 to przecież symulator, a jaki realistyczny! Gran Turismo się chowa. -.-

Poczytalem sobie jeszcze troche postow, i musze stwierdzic, ze zamiast rozwijac serie nfs, to ea games po prostu robi z niej odmuzdzacz bez jakie kolwiek przekazu i wogole sensu.

Masz rację. Przecież gry o wyścigach muszą być bogate w przekaz! Skąd taki gracz dowie się, że kocha się ojczyznę, że fajek się nie pali. No skąd? No z NFS'a... A tu taki wymóżdżacz dają. Demoralizatorzy z tych elektroników...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te suwaki to pewnie Autosclupt, który jest więcej warty niż wszystkie Twoje lampeczki i neoniki. "Dziadoski" to był właśnie tuning w NFS:U2, wsiowy do kwadratu, zrobiony dla prymitywów, żeby się inteligentniej poczuli wybierając sobie suba do bagażnika...

XXXX Autosculpt poza tymi trzema paskami nie dawal jakich kolwiek mozliwosci, mozna bylo wydluzac, poszerzac, ale nawet pomimo to, nie dalo sie modyfikowac czesci doglebnie wedlug wlasnego widzi misie. Zapowiadano taka rewolucje, taka swietno opcje.. a ten autosculpt jest po prostu zbedny.

"..tuning w NFS:U2, wsiowy do kwadratu, zrobiony dla prymitywów, żeby się inteligentniej poczuli wybierając sobie suba do bagażnika..."

"..przebajerzony..."

Chyba taki jest sens tuningu? Poogladaj sobie ztuningowane autka, magazyny, zloty, wedlug twojej formolki, prawie wszyscy tam to beda "prymitywi".

Kolorem czerwonym, zaznaczylem to czego nie bylo w zadnej innej serii.

Serii? Oj, no nie wiem. W Midnight Clubie są chyba takie rzeczy, ale mogę się mylić ;]

XXXX Lapiesz mnie i nie tylko ty za slowko :P.

Tak samo jak ten caly most wanted, dla dzieci z ameryki gierka, carbon tez. Akcja, akcja, akcja, i zero realizmu.. czarna lista, a potem bitwa o terytorium.. zenada.

No tak, cholera! Underground 2 to przecież symulator, a jaki realistyczny! Gran Turismo się chowa. -.-

XXXX Pograj w Burnouta ( przynajmniej mozna doszczetnie kasowac auta, taki plus ).. Gran Turismo tez dobre, ale nie wiem jak teraz bo ostatnio gralem na PS'ie. Te nowsze nfs'y stawiaja jedynie na akcje, i jazde 300 km/h ( a nawet wiecej ) w srodku miasta.. Kolejnym badziewiem byli ci pomocniny, blocker, scout i ten taki co daje nam strumien powietrza.

Edytowano przez eXao
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XXXX Autosculpt poza tymi trzema paskami nie dawal jakich kolwiek mozliwosci, mozna bylo wydluzac, poszerzac, ale nawet pomimo to, nie dalo sie modyfikowac czesci doglebnie wedlug wlasnego widzi misie. Zapowiadano taka rewolucje, taka swietno opcje.. a ten autosculpt jest po prostu zbedny.

Nie jest potrzebny, ale nie przeszkadza. Wolę sobie zadecydować jak duże chcę wloty na zderzaku, zamiast montować różowe reflektorki do golfa...

Chyba taki jest sens tuningu? Poogladaj sobie ztuningowane autka, magazyny, zloty, wedlug twojej formolki, prawie wszyscy tam to beda "prymitywi".

Nie, mój drogi. Jest tuning i "tuning".

http://www.professional-tuning.com/wp-cont...lerowanie_2.jpg

http://i221.photobucket.com/albums/dd198/n...s_E46_M3_Sp.jpg

Dostrzegasz różnicę?

XXXX Lapiesz mnie i nie tylko ty za slowko tongue.gif.

Oczywiście, może to nauczy Cię, że trzeba pisać z sensem i dbałością o szczegóły, żeby się z Ciebie nie śmiano...

Pograj w Burnouta ( przynajmniej mozna doszczetnie kasowac auta, taki plus )..

Zagram, podobno w styczniu.

Gran Turismo tez dobre, ale nie wiem jak teraz bo ostatnio gralem na PS'ie.

No i na niczym innym w GT nie zagrasz...

Te nowsze nfs'y stawiaja jedynie na akcje, i jazde 300 km/h ( a nawet wiecej ) w srodku miasta..

W Underground 2 było to samo.

Kolejnym badziewiem byli ci pomocniny, blocker, scout i ten taki co daje nam strumien powietrza.

Zgodzę się, w Undercover tego badziewia na szczęście nie ma.

Edytowano przez Andy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt.

Carbon był pod tym względem do kitu, że wprowadzał tych "pomocników", którzy byli jak piąte koło u wozu.

Niby z początku jak kiedyś grałem u kumpla to był zachwyt ale tak około po pokonaniu pierwszego bossa stwierdziłem, że ta gra jest tak badziewna, że bardziej chyba już być nie może.

Nawet pamiętam jak kiedyś się wybrałem do Media Markt z chęcią zakupu Carbon ale w sklepie tego nie było i bardzo dobrze bo gdy pożyczyłem od kumpla grę na jakiś czas to cieszyłem się niesamowicie z tego, że nie kupiłem tej gry.

Co do tuningu w NFSU2 to nic specjalnie nie mam do niego chociaż, że praktycznie ograniczałem się do jak najmniejszego "obwieszania" samochodu bajerkami i zazwyczaj byłem w stanie stworzyć dość ciekawe samochody.

Gdy przyszedł czas na Autosculpt to z początku odczuwałem mały żal, że nie ma już osobnych zderzaków itp. ale później dostrzegłem tego zaletę.

To dlatego, że w kolejnych częściach NFS zaczęto kłaść nacisk na maszyny naprawdę szybkie takie jak wszelkiej maści Lamborghini itp. oraz muscle a wozy klasy tuner zaczęły stanowić jakby takie dopełnienie. Chodzi mi o to co napisałem w swoich wcześniejszych postach o tym, że raczej takich samochodów nie szpeci się zderzakami, neonami i innymi bajerami.

Zaletę dostrzegłem w modyfikacjach naklejek itp. Dzięki starannemu rozplanowaniu najprostszych wzorów i barw oraz dodając sponsorów można stworzyć świetnie wyglądającą maszynę bez zabawy z karoserią.

Dla przykładu mogę podać moje Lamborghini Gallardo, w którym w ogóle postanowiłem nie zmieniać nic poza felgami i naklejkami.

Co z tego wyszło? Samochód, który zebrał uznanie u innych graczy bo wyszedł na prawdę fajnie.

O co mi chodzi?

Żeby samochód wyszedł świetnie nie trzeba mu dodawać szpanerskich neonów, cukierkowego lakieru i fioletowych świateł.

Edytowano przez Ruhisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk według was wypada NFS z kierownicą? Ja sięspotkałem z opinią że nie warto, bo na klawiaturze gra się lepiej (w sumie dziwne bo to gra samochodowa, a nie symulacja Enterprise), bo ja myślałem o NFS jakiejś starszej częsci, ale gra na klawiaturze w moim wypadku odpada, bo musze jeźdźić kierownicą i już :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze w Undercover, więc się nie wypowiem w tym temacie. Ale co do poprzednich cześci to generalnie były dosyć podobne i na swój sposób fajne. Ok, zgadzam się że nie idealne. Chciałbym, żeby kiedyś powstała gra w której wolność bazowałaby na tej z TDU, realizm jazdy zapożyczono by z Gran Turismo, szybkość i efektowne kraksy zaimplementowano z Burnouta a to wszystko podano w NFSowym klimacie nielegalu. Ale pewnie długo jeszcze takiej gry nie będzie. Zwłaszcza, że NFS będzie teraz jak FIFA robiony taśmowo (od przyszłego roku pewnie będzie dostawac numerki - NFS 2009, NFS 2010 ;) ). Niemniej do NFS Carbon seria dawała mi dużo frajdy - Underground był czymś zupełnie nowym (tuning, nielegal etc po raz pierwszy w takiej ilości), Most Wanted uwielbiam za zabawę z psiarnią, a Carbon za wyścigi w kanionie. W NFSa gra się po prostu przyjemnie- jeżeli podchodzi się do gry jak do relaksującej zręcznościówki, którą jest od dłuższego czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...