Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

superluksio ->

Jesli nie szkoda Ci kasy i czasu, bierz Undercovera. Ale nie da się ukryć - gry nie polecam. Lepiej poczekać na NFS: Shift za którego to bierze się studio Slightly Mad Studios - z EA będzie miało do pomocy dwóch gości - sądzę, że wyjdzie z tego niezły symulator samochodowy - może to będzie najlepszy NfS?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla wszystkich dobrą wiadomość :) Wbrew pogłoskom krążącym po sieci seria NFS nie umarła ;] Potwierdzono powstanie 3 nowych wersji i jednej tworzonej w tajemnicy. Ale co ja się będę produkował przeczytajcie artykuł ;]

DOBRĄ wiadomość???!!!! Przecież wypuszczą kolejne 4 gnioty.. no ja dziękuje powinni już tą serię dawno zlikwidować :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by byc debilem, zeby nie zauwazyc jak poroniony jest ten pomysl. Po pierwsze zzynaja po calosci pomysly z TDU, Burnouta czy GRID'a. Po drugie zamiast skupic sie nad zrobieniem jednej normalnej gry to chca wydac cztery i to jeszcze w tym roku. I tu trzeci problem, to cale samochodowe MMO ma wyjsc w lato. Jak oni chca zrobic DOBRA gre w mniej niz pol roku nie wiem i nie chce wiedziec.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiadome jest jak długo nad nią pracują? bo niestety nie jestem za bradzo zainteresowany najnowszymi newsami, lecz w pół roku chyba takiej gry nie da rady zrobić... a to zżynanie z innych wielkich samochodówek może wyjść im na dobre... kto wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by byc debilem, zeby nie zauwazyc jak poroniony jest ten pomysl. Po pierwsze zzynaja po calosci pomysly z TDU, Burnouta czy GRID'a. Po drugie zamiast skupic sie nad zrobieniem jednej normalnej gry to chca wydac cztery i to jeszcze w tym roku. I tu trzeci problem, to cale samochodowe MMO ma wyjsc w lato. Jak oni chca zrobic DOBRA gre w mniej niz pol roku nie wiem i nie chce wiedziec.

Wiesz może to taka polityka w stylu "Słuchajcie wypuśćmy 4 gry. A nóż się jedna może przyjmie" XD

Osobiście to zaciekawił mnie pomysł NFS Shift bo zawsze chciałem bardziej realistycznego NFS'a ale tutaj można faktycznie się bać, że całkowicie będą papugować po GRIDzie chociaż myślę, że wyszło by im to na dobre jakby faktycznie ściągnęli kilka pomysłów z najlepszych samochodówek więc czemu nie. GRIDowy NFS może się okazać fajny a ten w stylu TDU nie wiem bo w tej grze nie chodziło w sumie tak bardzo o ściganie się a o czerpanie przyjemności z samej jazdy więc z tym byłby już wtedy problem.

Burnoutowy NFS? Hmm tu już musieliby powymyślać swoje własne samochody bo nie wyobrażam sobie jakoś Veyrona lecącego 20m nad ziemią po czym zostaje doprowadzony do bliżej nie określonej formy.

Edytowano przez Ruhisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla wszystkich dobrą wiadomość :) Wbrew pogłoskom krążącym po sieci seria NFS nie umarła ;] Potwierdzono powstanie 3 nowych wersji i jednej tworzonej w tajemnicy. Ale co ja się będę produkował przeczytajcie artykuł ;]

DOBRĄ wiadomość???!!!! Przecież wypuszczą kolejne 4 gnioty.. no ja dziękuje powinni już tą serię dawno zlikwidować :/

Skąd wiesz może cie zaskoczą no nie daj im szanse

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wylacznie N F S U 2.

Moze kiedys dorwe hot pursuit 2, mysl ze mozna scigac gosci jezdzac policja napawa mnie wielkim optymizmem.

Dziekuje, mi tez sie av podoba :D. Chyba mu internet odlaczyli i dlatego tak sie fryga :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy są przeciw, mają rację, natomiast ci którzy są za...również ją mają.

Ja zaliczam się do tego 1 grona.

Po Primo, Z tego co pamiętam, to serią miał się zająć Criterion, a tajemniczą grą numer 4 ma zająć się oczywiście BB. "Burnoutowy nfs?? Nie to nie może się udać." Takie głosy dała mała część publiki. Zwłaszcza co do systemu uszkodzeń( na który przecież producenci aut już zgodzili się w nfs'ach już dwukrotnie ), to genialny marketing, i akcja motywująca do zdjęcia nogi z gazu w realnym życiu. "Przecież auta tego producenta są tak dobre, że w realu nie mogą się wykrzaczyć, więc mogę kupić jego samochód. Ale z drugiej strony nie mogę za dużo nim szaleć bo to będzie nie ekonomiczne, mimo tak małego spalania oczywiście, że żona na pewno będzie suszyć mi głowę."

A jeszcze system uszkodzeń w podobie do tego widzianego w Paradise?? Mioodzio. No, ale zapewne będziemy mogli o nim zapomnieć.

Kolejna sprawa, gry będą niedopracowane. Wyjdą w bardzo krótkim odstępie czasowym( nawet jak na EA), każda ma zapewniać( jak zapewniają twórcy ) zupełnie inny typ zabawy. Niby tak, w końcu powstają w zupełnie różnych studiach programistycznych. Hmmmm, niestety "EA zabija kreatywność". Więc, mimo, że wszystkie będą inne, tak naprawdę będą takie same. Za niedopracowaniem przemawia również, fakt, że od ogłoszenia "prac" nad nowym nfs'em, przekazaniem projektu, i ogłoszeniem, że prace mają trwać do "when it's done", minęło naprawdę mało czasu.

Sprawa numer 3.

Każdy nieudany projekt, jest dla budżetu firmy dużym ciosem(może nie zabójczym, ale "Auć!" robi na pewno). To teraz wyobraźcie sobie, że nie udaje się dobrze sprzedać, nie jednego a trzech dość sporych produkcji. Hmmm, to na pewno zaboli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz może cie zaskoczą no nie daj im szanse

Dac szanse? Im? Po tym co zrobili? Dalem im szanse przy PS i wywalilem 200 zl w bloto. Naciagneli mnie na Undercover, jeszcze mam drgawki po tym co zobaczylem. Teraz chca zrobic 4 gry, z ktorych kazda nie zapowiada sie genialnie. I ja mam im zaufac? Zainwestuj w Burnouta, to jest krol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podoba U2. MW jeszcze trzymał jako taki poziom ale później jest już tylko gorzej. Carbon był porażką, PS to nie był NFS, undercover... nie chce mi się tym dysku zaśmiecać wystarczy że u kumpla na konsoli zagrałem... te 15 minut męki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mam byc szczery to nie chce zeby NFS wygladal jak Burnout. W Burnoucie chodzi o rozwalke, jumpy itp. itd. a w NFSie o pojezdzenie sobie fajnymi wozami. Przynajmniej chcialbym aby tak bylo. ProStreet byl spoko, oczywiscie mial wady, jednak podarzal moim zdaniem w dobrym kierunku. Przestal byc NFSem w ktorym chodzi jedynie o trzymanie szczalki do przodu i od czasu do czasu odpalenia nitro. Kiedy zagrywalem sie w NFSa Porshe jesli chcialo sie pograc w gierke dzialajaca wedlug schematu "strzalka + nitro" to gralo sie w Lego Racer..... No ale fakt, ProStreet szybko sie nudzil glownie przez niewygodny (jak dla mnie cala ta otoczka byla zbedna) tryb kariery, brak mozliwosci rozegrania pojedynczego wyscigu i co najwazniejsze, monotonne trasy. Praktycznie kazda wygladala tak samo, a wystarczyloby aby tor, ktory i tak jest fikcyjny, umiejscowic w lokacjach jakie pamietamy z NFS 3, High Stakes, Porsche albo Hot Pursuit 2. Wielokrotnie panowie z EA mowil o powrocie do korzeni, ale oni chyba sami nie wiedza gdzie te korzenie sie znajduja... Dla mnie prawdziwe NFSy to wszystkie czesci przed Undergroundem. Nie mowie ze kolejne odslony byly zle ale....to juz nie bylo poprostu to czego oczekiwalem od NFSa). I pojawil sie wkoncu TDU, w ktorym nie bylo nitro, tuningu zewnetrznego, zniszczen, a mimo to gralem i gralem i nadal do niego wracam. Ot dla samej przyjemnosci z jazdy. Niedawno wyszedl GRID. Swietna gra, nadal w nia pogrywam urywajac kolejne setne sekundy od dopiero co wykreconego czasu. A wiec jesli EA musi koniecznie udziwniac i kombinowac zamiast zrobic remake NFSow 1-6 to ciesze sie jedynie ze chca nasladuwac GRIDa i TDU, bo to jak narazie najlepsze gry wyscigowe na PC (oczywiscie poza symulacjami ;)). A Burnout to odstresowywacz, efektowny i grywalny, porownywalbym go raczej do Flatouta, no i krolem scigalek jak dla mnie nigdy nie bedzie. Wybaczcie za te smety ale juz od dluzszego czasu lezalo mi to na sercu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepszą częścią serii (według mnie), jest Undergorund 2. Dalej Carbon, Most Wanted, ProStreet, a na szarym końcu niedawny Undercover, którego to nie mam pojęcia, czemu do swojej listy zaliczam (taka "obsówa" bo wyśmienitym Carbonie, to naprawdę aż nie wypada... :o).

Edytowano przez Eleeist
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...