Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2015

Polecane posty

W zasadzie to grałem póki co w jedną pozycję z pełniaków i mam problem. Mianowicie w paragrafowym Pillars of Eternity nie mogę rozszyfrować do jakiego paragrafu mam przejść w zagadce liczbowej, kombinacja bodajże 2,3,5,7,11 i za nic nie wiem co dalej, strzelałem jakieś 15 czy coś ale nie mam pewności, poza tym ciągle ginę. Strasznie trudne dajecie te gry. Chyba jestem ślepy bo nie mogę nigdzie znaleźć poprawnej odpowiedzi, nie wiem czy dobrze idę później czy nie. Dawno już nie daliście, gry, której nie mogłem przejść.

To są liczby pierwsze, następna liczba to 13.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam settlers 7? bo u mnie na win8 x64 po pierwszym ekranie mam program przestał działać confused_prosty.gif

No u mnie kaszana, bo wogóle nie działa icon_cry.gif . Zainstalowałem gre i patcha. Odpalam i pojawia mi się ekran pobierania update`a na ułamek sekundy i tyle bialaflaga.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odpaleniem KoTORa II i niestety, jest on nieco inny niż wspomniany parę postów wcześniej. Mianowicie, gra po odpaleniu po prostu się wywala. Po sprawdzeniu jakości sprzętu, co oferuje menu konfiguracji gry, okazuje się, że problemem jest moja karta graficzna (GeForce 9600 GT), która nie ma podobno odpowiedniego sterownika. Jest to o tyle zabawne, że rekomendowany przez program sterownik jest o 10 lat starszy od tego, który posiadam. Nie do końca rozumiem co nie pasuje grze, bo choć może mój sprzęt nie jest najnowszy, dosyć spokojnie spełnia jej wymagania, a jednak coś jest źle.

Czy moglibyście coś poradzić w tej kwestii?

Edit: Ok, okazało się, że gra może być niekompatybilna z systemem Windows Vista. Pobranie odpowiedniego pliku z sieci i podmienienie go w katalogu z grą rozwiązuje problem. Plik to Mss32.dll

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zainstalowaniu i próbie uruchomienia gry PROTOTYP 2 pojawia się błąd systemowy "nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono XINPUT1_3.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program aby naprawić ten problem . mimo ponownej instalacji i próby naprawy zgodnie z zaleceniami w dalszym ciągu jest tak samo. Jak można sobie poradzić z tym problemem, kto jest wstanie pomóc

Pozdrawiam

post-1108300-0-60317600-1427126643_thumb

post-1108300-0-45856900-1427126651_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę osobom grającym w KOTOR2 robić każdy zapis na osobnym miejscu. W swej głupocie zapisywałem grę na na 6 slotach (7 zastępował 1, 8-2 itd). I teraz przez błąd nie mogę grać dalej. Nie zaskoczył skrypt, który miał pchnąć akcję, a wszystkie sejwy są już po tym, kiedy miał on wystąpić. O skrypcie wyczytałem z poradnika, stosowałem się do porad z netu, ale nic to nie dało. A bez tego gry nie da się skończyć.

Konkretnie chodzi o to:

Konkretnie Atton na planecie Nar Shadda, po ataku na Ebon Hawku, miał mi powiedzieć o spotkaniu w kantynie. Jednak nic takiego się nie stało. Zrobiłem inne zadania, kombinowałem z doborem towarzyszy, wracałem na statek wiele razy i kicha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zainstalowaniu i próbie uruchomienia gry PROTOTYP 2 pojawia się błąd systemowy "nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono XINPUT1_3.dll.

Ten plik pochodzi z DirectX. Ściągnij i zainstaluj DirectX 9.0c w wersji z czerwca 2010. Powinno pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prototype instalował się długo, ale bez błędów. Problemem jest liczba fpsów. 10-15 Kiedy np. w takim Far Cry 4 wszystko full i śmiga. Czy ktoś ma może podobny problem? Wszystko czyszczone, stery aktualne.

Dodam tylko, że rzecz dzieje się niezależnie od tego jak bardzo zmniejszam rozdzielczość, jakoś tekstur i inne efekty. Nawet na ekranie głownym widać, że mam koło 10 fps. Podobną rzecz miałem w jedynce. Tam wystarczyło zmienić próbkowanie dźwieku i było super. Tutaj nic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, 4 rano to chyba najwyższy czas, żeby się przyznać do porażki confused_prosty.gif

Nie mogę sobie w żaden sposób poradzić z uruchomieniem kotor'a 2. Z ważniejszych informacji mam win 7 64bit i intel hd3000. Grę zainstalowałem w wersji angielskiej z obydwoma fabularnymi modami z płytki. Po włączeniu zgodności i admina odpalają się filmiki, a później komunikat, że program przestał działać. Gra uruchamia się tylko jeśli jednocześnie wyskoczy dymek o nieoptymalnej rozdzielczości. Nic mi nie dała zmiana ustawień rozdzielczości tym sposobem: http://kotor2.pl/for...p?f=14&t=45207. Nie pomogło nijak wywalenie filmików. Jak już gra się uruchomi to po stworzeniu postaci znowu widzę komunikat, że program przestał działać (widzę filmik, słyszę przez sekundę szum otocznia), a ustawienia Frame Buffer=0 i Soft Shadows=0, jak pisał Smg. I nie mogę mieć inaczej, bo są domyślnie wyłączone i zablokowane, widać słaba karta. Próbowałem różnych kombinacji ustawień; wyłączenie filmów, myszki sprzętowej, osłabienia grafiki, zmiany rozdzielczości, window/fullscreen. Jak ktoś mnie poratuje rozwiązaniem albo dobrą radą będę wniebowzięty. Może ktoś chociaż save'a zarzuci dla testów?

Edit: dodanie do ścieżki -dontForceMinReqs znacząco poprawiło częstotliwość uruchomień gry do ponad 50%, co bez filmików wstępnych idzie przeboleć, ale i tak mogę tylko stworzyć postać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś wpisać w Google "Kotor 2 Windows 7 patch", czy cokolwiek takiego? Bo może po prostu się okazać, że gra jest niekompatybilna z Twoim systemem (za nowy jest) i musisz podmienić plik Mss32.dll. W sieci są miejsca, z których można go pobrać. Nie zagwarantuję, że chodzi o to, ale jeśli jeszcze nie próbowaleś, to chyba nie zaszkodzi. Mi gra nie chciała się uruchomić na Viście (ba, wciąż zdarza się jej przyciąć, gdy wczytuję grę), ale po podmienieniu tego pliku mogę grać. Mam nadzieję, że to to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, próbowałem znaleźć patch/ bugfix do win7/vista, ale większość linków prowadzi do ślepego zaułka: http://www.gamefront.com/files/936071, poszukam tego jeszcze trochę, jeśli piszesz, że faktycznie ma to pomóc wink_prosty.gif

Edit: No niestety nie pomogło, ale spróbuję jeszcze sposobu instalacji stąd: http://pcgamingwiki...._The_Sith_Lords

Sporo tu tricków, m.in. na zamrożenie postaci po walce wink_prosty.gif

Edit2: No i niewiele mi to dało. Gra włącza się za każdym razem, ale i tak wyłącza się po utworzeniu postaci i obejrzeniu filmiku (buffer i softShadows na 0).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...