Jump to content

MajorTom

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
 1. A próbowałeś wpisać w Google "Kotor 2 Windows 7 patch", czy cokolwiek takiego? Bo może po prostu się okazać, że gra jest niekompatybilna z Twoim systemem (za nowy jest) i musisz podmienić plik Mss32.dll. W sieci są miejsca, z których można go pobrać. Nie zagwarantuję, że chodzi o to, ale jeśli jeszcze nie próbowaleś, to chyba nie zaszkodzi. Mi gra nie chciała się uruchomić na Viście (ba, wciąż zdarza się jej przyciąć, gdy wczytuję grę), ale po podmienieniu tego pliku mogę grać. Mam nadzieję, że to to.
 2. Mam problem z odpaleniem KoTORa II i niestety, jest on nieco inny niż wspomniany parę postów wcześniej. Mianowicie, gra po odpaleniu po prostu się wywala. Po sprawdzeniu jakości sprzętu, co oferuje menu konfiguracji gry, okazuje się, że problemem jest moja karta graficzna (GeForce 9600 GT), która nie ma podobno odpowiedniego sterownika. Jest to o tyle zabawne, że rekomendowany przez program sterownik jest o 10 lat starszy od tego, który posiadam. Nie do końca rozumiem co nie pasuje grze, bo choć może mój sprzęt nie jest najnowszy, dosyć spokojnie spełnia jej wymagania, a jednak coś jest źle. Czy moglibyście coś poradzić w tej kwestii? Edit: Ok, okazało się, że gra może być niekompatybilna z systemem Windows Vista. Pobranie odpowiedniego pliku z sieci i podmienienie go w katalogu z grą rozwiązuje problem. Plik to Mss32.dll
 3. Ok, ostatnio odkopałem swojego Baldura dwójkę (cholera, uwielbiam tę grę, obawiam się, że nie znalazłem lepszego cRPG od tego czasu) i zapragnąłem pogłębić swoją wiedzę odnośnie drugiej części gry, która wciąż po tylu latach potrafi mnie zaskoczyć. Niemniej, do sedna - postanowiłem podjąć się niezwykłego zadania jakim jest romans z Viconią. (spoiler alert) Dochodzę do momentu, w którym Viconia zostaje zaatakowana przez drowią kapłankę i demona Yochola. Roztrzęsiona w wyniku zdarzenia Viconia każe mi chwilę poczekać, gdyż musi zebrać myśli... i dalej nic się nie dzieje. Co doładnie mam zrobić w trakcie dialogu lub tez po nim, aby rozmowa poszła dalej? Mam odpocząć, nie odpoczywać, zrobić coś konkretnego? Bo pomimo całej serii odpoczynków, nie pojawiają się kolejne dialogi, a z tego co wiem, mają się odbyć jeszcze trzy przed końcem Cieni Amn.
 4. Zdążyłem ściąć sterowniki do spodu Driver Sweeperem, ale zainstalowałem najnowsze, a nie starsze i wciąż nie działa - gdzie mogę znaleźć starsze? Mam DirectX 11
 5. Witam! Z problemem borykam się od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłem coś z nim zrobić. Polega on na tym, że mój komputer nie wyświetla w odpowiedni sposób obiektów w 3D (jak na załączonym screenie z StarCrafta II) - niektóre tekstury migają lub są "wyciągnięte". DOtyczy to wszystkich gier, wykorzystujących grafikę 3D. Żeby jednak było ciekawiej, problem pojawia się tylko "w" grach i cutscenakch robionych "przy użyciu" modeli z gry - nie dotyczy to wszelkiego rodzaju filmików. Mam system Windows Vista, karta graficzna to ATI Radeon HD 4870, pobrałem najnowsze sterowniki, posiadam kodeki z K-Lite Pack. Żeby było ciekawiej, wymieniony StarCraft II automatycznie ustawia mi grafikę na poziomie ultra, a obniżenie go nie eliminuje błędu. Procesor to Intel Core Quad CPU Q8400 (każdy rdzeń po 2,66 GHz). Jeśli brak jeszcze jakiś informacji, napiszcie, proszę. Czy możecie coś doradzić?
×
×
 • Create New...