Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 03/2015 zawartość

Polecane posty

Co do zapowiedzi GW2:HoT. Napisaliście: "ostatni raport finansowy wydawcy zakłada". Nie, nic nie zakłada. Raport ten pochodzi od firmy nie mającej z arenanet ani ncsoft nic wspólnego. http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/2rwx8i/disclaimer_for_gw2_forecast_earnings/ Ostatni raport jaki wypuścił ncsoft dotyczy 3 kwartału 2014. Demo HoT będzie dostępne już na EGX Rezzed (12-14 marca).

Kłócił bym się jeszcze z tym "skąpo", od którego autor postanowił zacząć tekst (od wyjścia gry wypuszczono 42 aktualizacje, nie licząc bug-fixów, z których 28 kładło silny nacisk na fabułę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer dopiero co czytam, jestem w dziale newsowym, ciekawy artykulik o remasterach, niektórzy złośliwcy mówią, że z powodu małej jeszcze ilości ekskluziwów na nowe konsole ta generacja powinna się nazywać remaster edition. W każdym razie mam do tekstu o remasterach małą uwagę, gdyż enki wspominał w nim o odnowionych wersjach Tomb Raider i Sleeping Dogs, które wydawca uznał za porażkę finansową. Początkowo rzeczywiście tak było, ale z czasem byli z wyników tych gier zadowoleni, gdyż w okresie świąteczny 2013 roku te produkcje znalazły na tyle dużo nabywców, że później wyrażali swoje zadowolenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość magazynu i pełniaki świetne. Ale jest jedno ale, mianowicie: Antywirus zamiast polepszyć działanie mojego sprzętu jakimś sposobem je pogorszył :D Pomogło przywracanie systemu. Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnienie Papkina o Flatlandii w zapowiedzi Miegakure rozbawiło mnie, bo z miejsca przypomniał mi się odcinek Big Bang Theory, w którym Sheldon też o niej wspominał. I jako fan Kazika polubiłem śródtytuły które dał spikain w tekście o "Orphan".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smile_prosty.gif

"Zaś uwagę zwraca wygląd samych bohaterów - szczupłych, silnych, młodych i pięknych"

A wy takie postacie, powodujące wzrost przestępczości wśród młodzieży, smile_prosty.gif dajecie na okładkę. Jak tak można? biggrin_prosty.gif

Ja wiem, że jest moda na remastering gier, ale AR w takim wydaniu średnio mi się podoba. Wszystkie te tematy już były kiedyś poruszane, ale co gorsza Smugglerowi się już nowe odpowiedzi kończą. Choćby ten list o pracujących i grających dorosłych - w ten sam deseń było coś takiego w 2008 roku i opisie gry w Bioshocka. Czyli jednym słowem

Spoiler

Szpile jakieś czerstwe w tym miesiącu wyszły. A czołgi na ulicach Wrocławia dano dlatego, że to miasto zawsze poddaje się ostatnie. Daaa. smile_prosty.gif

P.S. Skąd na pierwszej stronie wrócił temat o CDA 3/2014? Przez pomyłkę w nim napisałem ten post. I nie tylko ja. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W ostatnim numerze jest recenzja gtx 960. Recenzent napisał ze gtx 760 były i są na szynie 192bit nie wiem skąd taka informację wziął skoro są na szynie 256bit. Co jakiś czas robicie konfigurator komputera i nie piszecie o istotnej rzeczy, pamięci ddr3 maja dwa zasilania 1,5V i 1,65V a większość płyt może mieć problemy z pamięciami 1,65V co powoduje niestabilnością sytemu. Najbardziej mnie jednak zastanawiają recenzje słuchawek, oceniacie siberie bardzo wysoko gdzie na wszystkich forach po tych słuchawkach nie zostawiają suchej nitki. Fakt nie miałem tych słuchawek ale po waszej opinii zakupiłem ozone rage st, miałem w tym czasie superlux hd 669. Słuchawki ozone masakra jakość dźwięku, zagłuszający bas przez co lokalizacja przeciwników w fpsach nie możliwa. Nie przylegają dobrze do uszu, wszystko słychać z zewnątrz. Naprawdę nie wiem skąd taka dobra opinia.

Przepraszam za wszelkie błędy stylistyczne i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zapowiedzi GW2:HoT. (...)

Fakt, rypnąłem się z pochodzeniem raportu, sorry. Tezy o skąpym wydzielaniu graczom fabuły będę się za to trzymał, bo każda z aktualizacji posuwała historię do przodu tak nieznacznie, że w tym szaleńczym tempie ostatniego ze smoków zobaczymy za dwanaście lat. Nad tym, ile od czasu premiery (nie) dodano do gry innej zawartości, pastwić się już nie chciałem, ale ArenaNet powinno mniej ględzić o dobrodziejstwach, jakie przyniosą zmiany, a zacząć je wprowadzać. Przerażające jest to, jak długo uparcie trzymali się tej swojej chorej koncepcji "żyjącego przez chwilę" świata z pierwszego sezonu. wallbash.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tu nie ma rzadnego przekazu", "Tak sobie tu piszę" hehe bardzo smieszne:)

ŻADNEGO [sMG]

edit: Mea culpa, myslalem ze to jakas prowokacja:) miało być "Tu nie ma żadnego tajnego przekazu", "Tak sobie tylko tu piszę" smile_prosty.gif

P.s Jakas podpowiedz gdzie szukać?smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko dwa ale do tego numeru

1. Czemu nie infoormowaliście wcześniej że zmieniliście naczelnego

2. W zapowiedzi Wieśka Berlin ma chyba raptem 3 akapity nie lepiej byłoby dać mu oddzielną stronę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o pomoc przy audiobooku Thorgal. Przejżałem oba dyski i nie widziałem nigdzie Thorgala. Proszę o wyjaśnienie mi gdzie on się znajduję.

Popatrz na SAME PLYTY. Na jednej z nich jest nadruk z kodem. Poza tym warto czytac Zawartosc Cover DVD, tam wszystko ZAWSZE jest dokladnie opisane - gdzie jest, co z tym zrobic itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Mogliście po prostu dać Berlinowi się pożądniej wypowiedzieć

I zamiast we wstępniaku trzeba było trzasnąć złotymi zgłoskami na całą stronę: MQc naczelnym bo nie wszyscy czytają wstępniaki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o pomoc przy audiobooku Thorgal. Przejżałem oba dyski i nie widziałem nigdzie Thorgala. Proszę o wyjaśnienie mi gdzie on się znajduję.

Kod, który znajduje się na DVD 2 należy zrealizować na tej stronie: http://audioteka.pl/thorgal Informację o tym znajdziesz na stronie 128 w piśmie.

I zamiast we wstępniaku trzeba było trzasnąć złotymi zgłoskami na całą stronę: MQc naczelnym bo nie wszyscy czytają wstępniaki

No to niech zaczną. Trudno, żeby w piśmie marnować całą stronę tylko dlatego, że komuś czegoś się przeczytać nie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...