Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

8azyliszek odbanowany

Polecane posty

Czytam sobie nowe CD Action, a tam news że Mike Maulbeck mimo gróźb karalnych, powrócił do studia Paranautical Activity. Po czterech tygodniach pewnie skończyła mu się kasa i miał dość bezrobocia. :):D Czym więc są moje występki wobec daru przebaczania jaki zapanował w okresie świątecznym na świecie. :) Jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy zgodzili się na mój powrót.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, strach się bać. @deBug poległ po 5 dniach bo wyzywał mniejszości seksualne. @M@TH3V po 33 dniach za to samo. Ja mam dopiero pierwszy tydzień za sobą ale mam lekkiego pietra. Ciekawe jak czują się c0r i Łukasz246. Ten drugi na odbanowaniu jest już ponad 11 miesięcy - dobrze sobie radzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dzieńdobry, nazywam się 8azyliszek i jestem na odbanowaniu.

Zebrani chórem - Dzieeeeń dobry 8azyliszku.

- Bez chamskich docinków, pokrętnych insynuacji, obrażania uczuć religijnych i mniejszości seksualnych wytrzymałem już tydzień.

Zebrani chórem - Brawo 8azyliszku!

- Jest to dla mnie bardzo trudne, wiem też, że i wy nie macie łatwo. Dlatego chciałbym prosić was o wsparcie i pomoc w tym by wytrwać. Nie poddać się i wrócić do społeczeństwa. W zamian sam oferuję wam swoją pomoc. Czy przyjmiecie mnie do swego grona?

Rozlegają się brawa. 8azyliszek ze łzami płynącymi po policzkach schodzi z podestu i siada wraz z innymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nerv0/a (skąd ta "kobieta" w twoim profilu??)

Uśmiałem się - dobry tekst. Ironiczny humor cenię w ludziach najbardziej. :) Chamskie docinki i pokrętne insynuacje to przyznaję - moja domena, więc muszę uważać by nie wylecieć. Ale obrażanie uczuć religijnych czy mniejszości seksualnych? To nie ten adres. Mi tam nic nie przeszkadza, póki mnie nie zaczepia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...