Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

8azyliszek odbanowany

Polecane posty

W moderatorskim teraz pewnie trwa akcja "kto przybije ostatecznie bazyla". Modzi też muszą mieć jakąś rozrywkę jak np. polowanie na podpadające osoby balansujące na krawędzi bana. Jak przetrwasz pół roku i nic nie odwalisz to może o tobie zapomną. W innym wypadku powyższe słowa okażą się prorocze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A co to za skrót dodatku do Herosów, o którym niedawno pisałeś w innym temacie? Jest Armaggedon Blade, Shadow of Death, Wakes of God, a tego twojego to nie znam. Wiosną przeszedłem wszystkie kampanie w Heroes Chronicales i na razie nie ciągnie mnie do Herosów. Może bardziej do starych Disciples... Ale dla mnie najważniejszą premierą stycznia jest premiera GTA V na PC. Wreszcie zobaczę sobie z czym to się je.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A co to za skrót dodatku do Herosów, o którym niedawno pisałeś w innym temacie?

xDDDDDD taki fan i nie wie?

Ale dla mnie najważniejszą premierą stycznia jest premiera GTA V na PC. Wreszcie zobaczę sobie z czym to się je.

Polecam mocno, właśnie oglądam napisy końcowe na PS3 ale już czekam na wersję PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jaki "taki fan"? To że mam nick 8azyliszek, nie znaczy że fanatycznie grywam w Herosy. Jasne, uwielbiam je, ale mam też masę różnych innych zainteresowań - sport, książki, komiksy, seriale, historia, polityka, CDA itd. 8azyliszek mi pasowało do spięć z moją dawną wychowawczynią z czasów liceum.

Taki Pzkw Vib przecież nie gra tylko i wyłącznie w WoT, a ty emqi nie jesteś stokerem enkiego z Redakcji. Ksywka to nie całe życie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...