Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Różne newsy...

Polecane posty

1 godzinę temu, voda22 napisał:

Del Toro, gdzie mój Monster?

Pewnie mu anulowali projekt kiedy powiedział, że chce zrobić film składający się w 3/4 z tych debilnych pobocznych historyjek z anime, które pokazują jakim to dobrym człowiekiem jest Tenma :^)

A tak serio - zrobienie Monstera przez kogoś innego niż Japończyka to ratunek dla tego anime, bo chociaż przedstawia fajną historię robi to w typowo japoński rozwlekły i ślamazarny do porzygu sposób, a tak to ktoś by to zamknął spokojnie w jednym albo dwóch sezonach serialu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfw tylko jeden odcinek monstera uznałem za nudny :P to była piękna seria

co do adaptacji: niech se robią co chcą, ja i tak nie będę tego oglądać. anime to anime i nie widzę potrzeby, żebym oglądał drugi raz to samo, tyle że z żywymi aktorami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Ronaldo9 napisał:

Może i racja, zresztą to Japonia, to też trzeba patrzeć trochę inaczej. Zobaczymy jak to się rozwinie, osobiście jeszcze nie miałem przyjemności testować tej technologii to się nie wypowiem za dużo o niej.

Przynajmniej wiadomo co od niej oczekujesz :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2016 o 18:45, 47 napisał:

tfw tylko jeden odcinek monstera uznałem za nudny :P to była piękna seria

co do adaptacji: niech se robią co chcą, ja i tak nie będę tego oglądać. anime to anime i nie widzę potrzeby, żebym oglądał drugi raz to samo, tyle że z żywymi aktorami

Monsterowego anime nie zniosłem. Zobaczyłem chyba tylko naście odcinków i odpadłem, bo ciągnęło się jak flaki z olejem. Depresyjny klimat też jakoś nie pomagał. :P Przeczytałem za to większość mangi. Przerwałem gdzieś pod koniec, bo coś tam i jakoś już nie mogłem się zebrać, żeby do niej wrócić, a szkoda bo porządna rzecz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://aszdziennik.pl/117775,pilne-wasze-marzenia-zostaly-spelnione-aszdziennik-przejmuje-fronde-oto-oficjalna-oferta-kupna

Cytat

Fronda.pl i ASZdziennik.pl to dwie czołowe w Polsce redakcje “fake newsowe”, dostarczające codziennie wysokiej jakości satyrę na współczesne media w formie celowo zmyślonych lub absurdalnie wyolbrzymionych wiadomości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://abcnews.go.com/US/shots-fired-dallas-amid-protest-recent-police-killings/story?id=40422456

Ruch BLM strzelił sobie właśnie w stopę tak krytycznie, że urwało im nogę przy samej doopie.
Rozumiem przyczynę ataku, ale "krew za krew" to najgorsze wyjście jakie można obrać.
Hamerykańscy policjanci tak łatwo tego nie odpuszczą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niektóre takie manifestacje to totalny bulshit, pamiętam jedną, która odbyła się z powodu zastrzelenia bandyty podczas pościgu, tylko, że właśnie w trakcie tego pościgu zabił on czarnoskórego funkcjonariusza. I oczywiście odbyła się parada oddająca cześć zbirowi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2016 o 11:39, Sermaciej napisał:

o ile to ludzie z tego ruchu strzelali

Akurat było już kilka strzelanin z ofiarami śmiertelnymi, gdzie mordercy wprost wychodzili z tego ruchu i jego przesłaniem się kierowali (zemsta na "białych świniach"), nie napotkawszy potępienia z jego strony.

Czego się jednak spodziewać po ruchu, którego idolką jest czarnoskóra morderczyni policjantów na liście najbardziej poszukiwanych osób prowadzonej przez FBI, a ludki domagają się zamordowania policjantów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...