Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Różne newsy...

Polecane posty

Próbują ratować filmowe uniwersum jak mogą. Trudno się im dziwić, ale widać, że od początku nie wiedzieli, z której strony podejść do tego filmowego uniwersum. Może teraz, kiedy Johns dostał taką a nie inną fuchę, będzie trochę bardziej spójna wizja tego świata i historie konkretnie napisane.

Oh well, kogo ja chcę oszukać. xD

Hype na Suicide Squad też mam niewielki. Gdyby nie było tam Harley Queen, to pewnie nie miałbym ochoty oglądać tego filma. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, SilentBob napisał:

ale widać, że od początku nie wiedzieli, z której strony podejść do tego filmowego uniwersum

Na dobrą sprawę BvS powinien pojawić się po solowych filmach Batmana i Wonder Woman. Wtedy byłoby git. 

35 minut temu, SilentBob napisał:

będzie trochę bardziej spójna wizja tego świata i historie konkretnie napisane.

Przy Justice League nadal pieczę trzyma Snyder, więc wątpię, żeby z tego wyszedł dobry film :P Zobaczymy jak wyjdzie reszta projektów. 

31 minut temu, SilentBob napisał:

Hype na Suicide Squad też mam niewielki

Ja hype na Suicide Squad mam zerowy, tak jak na BvS. Pójdę do kina tylko po to, żeby zobaczyć Leto w roli Jokera, bo lubię go jako aktora i muzyka. Filmowa wersja Harley w ogóle mnie nie kręci. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Sosna564 napisał:

Jak z tego MacGyvera nie zrobią chodzącej księgi dowcipasów, czy gościa typu "ej patrzcie na mnie potrafię bicz z piasku ukręcić" to może się to okazać całkiem dobre

ale właśnie dokładnie to pokazuje trailer ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W polskiej rzeczywistości żaden mężczyzna dobrowolnie nie odda kobiecie swojego samochodu, jeżeli jest zdolny do jego prowadzenia (trzeźwy) – takie stwierdzenie znalazło się w wyroku Sądu Apelacyjnego w Łodzi.

http://www.rp.pl/Ubezpieczenia-i-odszkodowania/305209942-Sad-trzezwy-Polak-nie-odda-kobiecie-auta.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...