Jump to content
SilentBob

Różne newsy...

Recommended Posts

Amerykańska stacja SyFy (heehehe) wzięła się za produkcję serialu Krypton. Będzie opowiadał o biologicznym dziadku Supermana.

LOL.

A w CDA znowu dadzą kody do World of Tanks. I znów będzie żebranie na forum... :)

A w CDA znowu dadzą kody do World of Tanks. I znów będzie żebranie na forum... :)

Znów będę banował kilka osób dziennie.

• Upvote 1

Al Pacino rozmawiał z Kevinem Fiegem z Marvel Studios. Prawdopodobnie zagra w jakimś nadchodzącym filmie.

Mandaryn? Ojciec Star-Lorda? Jakiś przeciwnik dla Doctora Strange'a? :P

Ale się ludziska garną do filmów superhero.

Brawo Al Pacino, kiedyś grałeś mafiozów, a teraz będziesz biegał w majtkach założonych na spodnie.

Kim Dzong Un i jego zastępy hakerów zaszantażowały Sony, żeby nie pokazywali filmu "Wywiad ze słońcem narodu". Pierwsze słyszę o takim filmie, ale hakerzy z Korei Północnej zażądali, żeby usunąć wszystko z sieci wszystko dotyczące tego filma. Włącznie ze zwiastunami itp.

W sprawę wmieszało się FBI, ale najlepsze jest to, że ludziska komentujący na necie widzą w tym cios dla USA. Wymierzony poprzez atak na Sony. Sony, które to jest korporacją z Japonii. Głupota ludzka zaczyna mnie zaślepiać.

http://sport.wp.pl/gid,17152634,kat,2051,title,Kliczko-pochwalil-sie-zdjeciem-corki,galeria.html

Oglądam Nashville, to to, że Hayden Panettiere była w ciąży to wiedziałem. Ale że chodzi z Kliczką to już nie. Ile człowiek traci nie czytając pudelka. :) Kliczko to ma szczęście. Był mistrzem świata w boksie, wygrał wybory na mera Kijowa i jeszcze ma narzeczoną 25-letnią amerykańską aktorkę. Która jest niesamowicie gorąca! Od "Herosów" Hayden zawsze mi się podobała. Ale nie dla nas rośnie ananas. :)

Ja to napisałem z czystej polskiej zawiści i zazdrości. :) Kliczko ma sławę, pieniądze i super narzeczoną, a ja nie. :) Każdy na oku, ma jakąś sławę o zniewalającej urodzie o której sobie marzy. Moja to m.in Hayden Paniettiere. Mężczyźni wolą blondynki po prostu. :) A to że jestem przegrywem to oczywista oczywistość. :)