Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Różne newsy...

Polecane posty

Dirt rally ma przewagę nad 2 poprzednikami że nie zawiera tej... ekhm... całkowicie zbędnej i tylko wnerwiającej (by nie użyć cięższych słów) Gymkhany. Nawet Showdown który nie był zbytnio kolejną instalacja w serii a taki raczej spin-offem miał to cholerstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, JSS napisał:

Nawet Showdown który nie był zbytnio kolejną instalacja w serii a taki raczej spin-offem miał to cholerstwo.

Nie wiem dlaczego "nawet", skoro Showdown od samej pierwszej zapowiedzi był spinoffem nastawionym głównie właśnie na Gymkhanę, więc to chyba nie powinno dziwić

A poza tym dwójki bym nie podciągał pod Gymkhanę, bo z takich rzeczy to tam chyba był tylko gate crusher, który był chociaż mimo wszystko rozgrywany na rajdowych odcinkach i był spoko, nie to co wydurnianie się w trójce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, yojc napisał:

Nie wiem dlaczego "nawet", skoro Showdown od samej pierwszej zapowiedzi był spinoffem nastawionym głównie właśnie na Gymkhanę, więc to chyba nie powinno dziwić

A poza tym dwójki bym nie podciągał pod Gymkhanę, bo z takich rzeczy to tam chyba był tylko gate crusher, który był chociaż mimo wszystko rozgrywany na rajdowych odcinkach i był spoko, nie to co wydurnianie się w trójce

Przez 2 poprzedników miałam na myśli dokładne Showdown i 3. Anyway, ja tam wiele się dirtem nie interesowałam do czasu Rally, więc nie mam pojęcia wielkiego na co Showdown był nastawiony, ale tak z ogólnego tematu to bardziej widzą se te destruction derby niż gymkhana, zwłaszcza że to tak trochę przeciwne spektrum "sportu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Wytwórnia Lionsgate przygotowuje właśnie film "Robin Hood: Origins", w którym wystąpią m.in. Taron Egerton (jako tytułowy bohater), Jamie Foxx (jako Mały John) i Ben Mendelsohn (jako czarny charakter). 

Ciekawa obsada...

Cytuj

Duża część numerów kaskaderskich została zainspirowana "Johnem Wickiem". Powtórzymy z łukiem i strzałami to, co Keanu Reeves robił z pistoletem.

Robin Hood będzie walić same headshoty czy co?

Ale ogólnie jestem nawet zaintrygowany. Reżyser tylko martwi, bo chyba do tej pory zajmował się jedynie małym ekranem.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, OnceAThief napisał:

filmweb twierdzi, że gośćpracował przy Johnie Wicku, Sicario itd, więc o warstwę akcyjną bym się nie martwił :P 

Chyba pomyliło ci się z producentem. Ale racja, producent nastraja optymistycznie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka i smutne, dzisiejsze realia plugawione przez politykę.

JonTron (jeśli jesteś graczem i jeszcze go nie kojarzysz, to witamy w 2017) właśnie okazał się nie być "postępową, męską feministką" tak jak część jego fanów miała nadzieję, wręcz przeciwnie - na Twitterze oraz innych stronach wyraźnie skrytykował dzisiejsze działania feministek oraz ludzi określanych w skrócie jako SJW (Social Justice Warrior). Tak naprawdę to nie napisał nic złego, zażartował sobie z niektórych "problemów" dzieciaków dzisiejszego świata, jak to zawsze robi. W podzięce, dostał... tysiące gróźb od byłych "fanów", w tym masę poważnych tekstów w stylu "zabiję cię, rozerwę ci łeb" i "mam nadzieję że umrzesz razem ze swoją rodziną". Teksty te były pisane przez ludzi, którzy codziennie głosili jak ważna jest tolerancja, brak toksyczności oraz równość. Armageddon się rozpoczął gdy JonTron pojawił się na streamie pewnego znanego jutubera, który jest znienawidzony przez środowiska feministyczne, od tego momentu JonTron jest "oficjalnie" piętnowany jako nazista (!!!) (co śmieszne, ten jutuber wcale nie jest prawicowy).

Z tego co jednak widzę, JonTron na tym na szczęście nie ucierpiał, wręcz zdobył respekt u wielu ludzi, ponieważ nie udaje kogoś, kim nie jest, mówi otwarcie i wytyka bullshit. Chyba wiadomo również dlaczego tak nagle opuścił GameGrumps - po prostu nie mógł się dogadać z częścią członków zespołu, która była ekstremalnie po lewej stronie politycznego kompasu. Niestety stracił kilku pseudo-przyjaciół, którzy bali się przeciwstawić chorej społeczności postępowych twitterowców (wiadomo, zawsze jakoś nabijają oglądalność), i teraz udają że nigdy nie kolegowali się z Jonem.

No i macie już kolejny powód, dlaczego nie powinno się mieszać gier, filmów oraz muzyki z polityką. Ba, żadnego hobby.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Noobirus

Dlaczego to zawsze jest twitter?! Dlaczego największe gównoburze zawsze wybuchają na portalu, który teoretycznie pozwala na najmniejszą ekspresje ze względu na ilość znaków na jeden post. 

W sumie może i dobrze, poza jakimiś Polygonami i Kotaku czy tumblrem to jedyne miejsce gdzie się gnieżdżą te wszystkie świry. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wieść o wznowieniu Samuraja, chciałem sobie przypomnieć serię, ale zdołałem obejrzeć jedynie parę odcinków... Za dzieciaka uwielbiałem tę kreskówkę, ale teraz już nieszczególnie. Dlatego nie czekam na kolejny sezon, choć wciąż jestem ciekaw, czy uda się odgrzanie tego kotleta. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warren Ellis - ten scenarzysta komiksowy i pisarz, nie muzyk o tym samym nazwisku - napisze dla Netflixa serial Castlevania.

 

Nazwisko Ellisa dobrze wróży. Ale nie wiadomo jak zgraja executive producentów skopie ten materiał, więc cóż...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, stach122 napisał:

News z paru dni, zapewnię niektórzy wiedzą o aferze z bateriami w Galaxy note 7, no to się okazało że mieli pożar w magazynach tychże baterii :P

 

Od razu sobie przyznaje order Internet Explorer.

A nie na hali, gdzie testowali baterie, by dowiedzieć się dlaczego wybuchają? Widziałem jakiś czas temu filmik, gdzie były tysiące tych baterii podłączone. I kilka dni temu mówili coś o pożarze w tym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...