Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Różne newsy...

Polecane posty

35 minut temu, OnceAThief napisał:

Combo najgorszych smaków mmmmmm

Widac, ze Wasc gotowanych na parze 번데기 nigdy nie probowal, ktore nawet dla mnie, milosnika tamtejszej kuchni (jak i dla wielu moich znajomych z Kraju Porannego Spokoju) sa... jakby to delikatnie ujac... zbyt ziemiste w smaku.

EDIT:
Wlasnie mi sie przypomnialo, ze jest cos, co smakuje gorzej od beondegow. Owoc durian. Co prawda nigdy nie jadlem wymieszanych z kupa kocich wymiocin, ale wyobrazam sobie, ze ich walory smakowe wiele nie odbiegaja od smaku duriana, taki jest paskudny. W dodatku swiezy owoc mocno smierdzi zgnilizna, a jego lepki i wloknisty miazsz wlazi miedzy zeby, co uniemozliwia szybkie pozbycie sie z ust tej obrzydliwej owocowej abominacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, już nie puszczają Pogromców Mitów? Wiem, że coś tam się stało i ta ekipa trojga młodszych pogromców odeszła z programu, ale chyba sam program dalej jest nadawany?

Swoją drogą na Discovery uwielbiałem oglądać Amerykańskiego Choppera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, SilentBob said:

ZA DUŻO POKAZALI W TYM ZWIASTUNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To prawda. Aż żałuję, że obejrzałem... :( 

29 minutes ago, Stillborn said:

Gdzieś widziałem plakat z Deadpool 2, gdzie Deadpool spycha Spidera z tego murku.

To jest fanowski projekt, nic oficjalnego, o ile dobrze pamiętam.

Spoiler

Deadpool Takes Spider Man’s Place In Spider Man Homecoming Poster 640x972

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEGO Gwiazda Śmierci to moje największe niespełnione życiowe marzenie z dzieciństwa. Razem z bratem prosiliśmy o nią w każdym liście do Mikołaja, ale oczywiście nigdy jej nie dostaliśmy.

Teraz jak na nią patrzę, to wydaje mi się mocno tandetna, ale chyba będę musiał ją sobie w przyszłości kupić, bo inaczej chyba nie umrę szczęśliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SilentBob napisał:

Wiem, Abyss, że składałeś coś tam z klocków lego za jakieś drobniaki, ale że Gwiazdę Śmierci to śmiem wątpić.

Jeśli żart to specyficzny, a jeśli serio, to nie wiem dlaczego wątpisz. Składałem też takie coś, https://shop.lego.com/en-US/Super-Star-Destroyer-10221 tysiąc dolców, jeden z największych zestawów z jakimi przyszło mi walczyć. 

25 minut temu, Mysquff napisał:

Teraz jak na nią patrzę, to wydaje mi się mocno tandetna, ale chyba będę musiał ją sobie w przyszłości kupić, bo inaczej chyba nie umrę szczęśliwy.

DSC09251

To jest moje marzenie. W sumie nawet składałem takiego sokoła millenium i jak zobaczyłem ten stolik to sobie obiecałem, że kiedyś takiego kupie i wrzucę go za szybę w stoliku. Genialne!

Cena zestawu oczywiście dubluje cenę stolika. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...