Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Różne newsy...

Polecane posty

Luther jest doskonały.

Hannibal na początku też mi się podobał, ale bardzo szybko wyczerpał swoją formułę imo.

Koncept głównego bohatera jest wprost absurdalny - nie ma czegoś takiego jak "profiler" ze 100% skutecznością, który na podstawie artystycznie rozciągniętych na podszyciu leśnym zwłok, potrafi podać imię i nazwisko mordercy oraz długość kabla od prodiża, którym ojciec prał złoczyńcę po pysku za złe oceny w szkole.* No ale nasz bohater to potrafi, dlatego oglądanie tego rodzaju czarnej magii w każdym odcinku, nieuchronnie powodowało u mnie odruchy wymiotne. Powolne pogrążanie się w szaleństwie, zwidy, jelenie, wiecznie udręczona morda głównego bohatera... Jakoś mnie to zaczęło męczyć i tyle.

*Poza tym skoro serial sugeruje, że koleś posiada w zasadzie nadprzyrodzone umiejętności, to dlaczego tyle czasu mu zajęło zorientowanie się, co do natury Hannibala? O ile w ogóle się zorientował, bo szczerze mówiąc już tego nie pamiętam za bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, z tą łodzią. Musiałbym jeszcze raz obejrzeć, żeby ocenić poziom absurdu, ale niestety nie chce mi się. :P

a dobra, obejrzałem parę minut

Może trochę naciągane, ale nie aż tak. Poprzednie dwie ofiary morderca wywalił w pobliżu wody + fakt, że na jednym ze zdjęć na twarz ofiary pada promień światła przez okrągłe małe okienko... Stąd pomysł o łodzi. Jak dla mnie - może być. Rzecz raczej nie warta "XD", choć to moje zdanie, z którym nie każdy się zgodzi. :P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...