Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 13/2014 zawartość

Polecane posty

Pytanie: jaką to dużą produkcję miał recenzować Berlin i zarwać przy niej weekend w redakcji, a która (według Berlinowego facebooka) przybyła do redakcji połamana?

Far Cry 4. Zauwazcie, ze nie ma jej wymienionej na okladce - choc jest w numerze - bo w momencie gdy musielismy wyslac okladke do druku nie mielismy pewnosci, czy na czas zdobedziemy kolejny egzemplarz. Na szczescie sie udalo, choc w tym celu autor (juz nie Berlin) musial przebyc kilkaset km (wolelismy nie czekac az poczta rozwali kolejna plytke i pojechac po nia "osobiscie". [smg]

Tak myślałem właśnie, że to będzie ta gra, ale nie miałem pewności ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego kiedys wszyscy umrzemy, jaki jest sens czytac CDA i robic cokolwiek. I meteor moze jutro spasc...

Racja, więc chyba nie ma po co kupować tego numeru CDA...

I zyc nie ma po co... [smg]

Szczerze mowiac to on zrecenzowal 30 z 32 gier,

W takim razie dzięki za odpowiedź i do zobaczenia za miesiąc, bo nie mam zamiaru czytać jego wypocin. smile_prosty.gif

Moze i za 2, odpocznij, moze dzieki temu zaczniesz wyczuwac ironie i sarkazm w tekstach. {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer na pewno kupie, pomimo że produkcji typu Dungeon Siege II nie trawie to w Prototype na pewno pogram i z przyjemnością poczytam recenzje Berlin'a.

Mam takie pytanie odnośnie Prototype 2,czy ma jakiś DRM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość recenzji zbytnio mnie nie interesuje, ale o AC: Unity, CoD: AW i FC 4 chętnie poczytam. Publicystyka też zapowiada się ciekawie. Pełniaki bardzo dobre, co prawda Prototype już dawno ukończyłem, ale jeszcze raz nie zaszkodzi. Plakat i całą resztę komuś sprezentuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy numer od dobrych kilku miesięcy. Cena co prawda nieco wyższa, ale w zamian dostajemy duży plakat w dobrej jakości. Dużo ważnych recenzji, dla mnie niektóre więcej niż interesujące (FM 15, FC 4, NBA 2k15), no i publicystyka rewelacyjna (jako stary fan Football/Championship Managerów nie mogę przejść obok tekstu na ich temat obojętnie, podobnie z Far Cry). Pełniaki też bardzo spoko, chociaż nie z ich powodu kupuję CDA od lat. Kto narzeka na zawartość numeru za taką cenę, powinien się popukać w głowę. Stosunek cena/jakość jest naprawdę bardziej niż sprawiedliwy. Super, CDA :) Oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - mam problem z kodem do boxoffa. Postąpiłem zgodnie z instrukcją podaną w magazynie. Po wpisaniu kodu pojawiła się informacja, że kod został prawidłowo wykorzystany, ale zamiast do listy gier objętej promocją przeniosło mnie do kosza z zakupami. Zero jakiejkolwiek listy. Oczywiście ponowne wpisywanie kodu nie daje już żadnych rezultatów. Nie wiem co z tym fantem zrobić a nie będę ukrywał, że głównie ze względu na ów kod kupiłem ten numer i biegłem do kiosku o 5 rano.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...