Skocz do zawartości

Ten Nowy Sprawiający Wrażenie, Że Był Tu Od Zawsze


sleeskee

Ten Nowy Sprawiający Wrażenie, Że Był Tu Od Zawsze  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. aka Najlepszy debiutant

    • Gofer
      32
    • j3drz3j
      21
    • Rankin
      2


Polecane posty

Dla mnie no-brainer, głos na j3drz3ja. Wprawdzie zaczął dziwnie (tekst reklamowy? :P to, że nie pisałem na forum przed zmianą skryptu nie oznacza, że nie czytałem) i myślałem, że w temacie "Manga i anime" szybko zniknie, ale postuje dzielnie, dużo, z sensem i z robiącym wrażenie zaangażowaniem, zresztą po pobieżnej lekturze innych tematów nie tylko tam. Poza tym spośród nominowanych osób mam z nim najwięcej wspólnych tematów do obgadania i wiem o nim najwięcej, zaś Gofera w ogóle nie znam, a z Rankinem choć rozmawia mi się bardzo dobrze i szanuję jego imponującą wiedzę o grach, to jednak w tym samym temacie znajdujemy się średnio raz-dwa razy na rok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j3drz3j. Ksywka może nieco odstręczająca, jeśli nie lubi się cyferkowych epizodów (vide niżej/wyżej/gdzieśtam podpisana), acz te kilka postów, które mignęły mi tu i ówdzie, rozwiały jakiekolwiek wątpliwości. ;] Facet pisze sensownie, poprawnie i z duchem stałego bywalca. I oby tak dalej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j3drz3j - wprawdzie, podobnie jak Tur, muszę stwierdzić, iż udziela się głównie w tematach, którymi nie jestem zbytnio zainteresowany, ale wpisał się już w panoramę forum. Chociaż czasami mam wrażenie, iż to drugie wcielenie MSainta, który nie miał z kim dyskutować w topiku o mandze i teraz sam ze sobą wymienia kobylaste posty. Pewnie jakby się zamienili awatarami, to nie zauważyłbym różnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również oddaję głos na j3drz3ja. Co prawda nie śledzę większości tematów, w których się udziela, ale jak czasami spojrzę, to widzę że pisze fajnie i w dużych ilościach ;). A jako konkretne uzasadnienie mojego głosu niech wystarczy sam fakt, że zawsze mogę z nim ciekawie pogadać o różnych animkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój głos tutaj dostanie...

...też Gofer. To dlatego, że nie jest na tym forum nawet rok, a skubaniec ma już więcej postów ode mnie. :P A jakby dodać do tego fakt, że jego posty są nie tylko ilościowe...

Sorry, chłopaki (mówię do j3drz3ja i Rankina), ale jednak gusta się z czasem zmieniają - dla mnie Gofer po prostu zasłużył. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na gofra- Przyszło toto kilka miesięcy temu, a już go (praktycznie) wszyscy znają i lubią :)

Nad ostatnim wyrazem bym się mocno zastanowił. :P

Ale faktycznie, chłopaczek statsuje jak nie wiem co, kręci się też wokół Sesji (#sesja_rpg ftw!), więc niech się cieszy moim jakże cennym głosem. ^___^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na Gofra. W sumie to dla tego że nie kojarzę za bardzo pozostałych nominowanych. No ale skoro jego kojarzę a reszty nie to znaczy że przebił się do czołówki. Co prawda, jak to napisał Poli, statsuje fenomenalnie, ale szacun dla niego za to, że wie kto to NDK i wybierał sie na koncert do Szklarki (czy był? nie wiem, ale co tam. liczą się chęci)

PS. w pół roku natrzepał tyle postów ile ja nie wyprodukowałem przez 4 lata ;) maszynka normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na Gofra. W sumie to dla tego że nie kojarzę za bardzo pozostałych nominowanych. No ale skoro jego kojarzę a reszty nie to znaczy że przebił się do czołówki. Co prawda, jak to napisał Poli, statsuje fenomenalnie, ale szacun dla niego za to, że wie kto to NDK i wybierał sie na koncert do Szklarki (czy był? nie wiem, ale co tam. liczą się chęci)

Wybierał się, ale mama go nie puściła :( Co nie zmienia faktu, że na jednym byłem :P "Różni ludzie, jedno serce." Tam się odbywał, gdzie Liga Rocka. Może kojarzysz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofer - aktywny w wielu działach, a do tego pisze w nich sensownie, co tylko nastawia optymistycznie na przyszłość :) Poza tym - nie uciekł na nasz widok z wrzaskiem. Można mu wybaczyć(jednorazowo xD ) nawet to, że statsuje i offtopuje i to akurat w tej nominacji Smugglerków xP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...