Skocz do zawartości

Polecane posty

@Up

GTA IV śmiga mi w miarę płynnie. Niestety gdy w grze panuje noc potrafi animacja nieźle chrupnąć a FPS spada wtedy poniżej 20 :/ Głównie po to mi właśnie jakiś patch.

Coś tam poprawił płynność w dzień jest jakieś 35FPS a w nocy 21.

A co do cieni w grze to rzeczywiście zbyt piękne to one nie są, któryś patch poprawia cienie lecz niestety nie orientuje się w tym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, przypomniałem sobie właśnie, że w istocie wyłączenie opcji cieni w nocy bardzo pozytywnie wpływało na ilość fpsów nie mówiąc o tym, że w opcjach jest wykaz użycia pamięci przy jakich opcjach ;) Naturalnie pozwala to lepiej dopasować ustawienia a kojarzę właśnie, że nocne cienie dosyć mocno obciążały pamięć co było dziwne...bo cudownie nie wyglądały ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vinewood w całej okazałości:

http://i1230.photobucket.com/albums/ee484/...ge/sarage79.jpg

http://i1230.photobucket.com/albums/ee484/...ge/sarage78.jpg

I tam dwa screeny na rowerku:

http://i1230.photobucket.com/albums/ee484/...ge/sarage77.jpg

http://i1230.photobucket.com/albums/ee484/...ge/sarage80.jpg

Zapoznaj się z zasadami zamieszania obrazków na forum. Widzę, że sobie nic nie robisz z tego co napisał wyżej moderator. Może 7 dni urlopu da Ci czas na zapoznanie się z regulaminem.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/20468

Czy ktokolwiek z was słyszał wcześniej o tym modzie? To czemu nikt się nie pochwalił? ^_^ Wygląda to na kolejny powód aby powrócić i odświeżyć sobie raz jeszcze - IMHO - najlepszą część Grand Theft Auto aby nacieszyć oczy całym spektrum nowych bajerów graficznych, które wycisnęli uzdolnienie modderzy choć na razie z tego co widzę to skupia się głównie na pojazdach, pogodzie i otoczeniu a chętnie ujrzałbym nowe - jeżeli są - tekstury przechodniów oraz jak poprawili wszelkie zderzenia/uderzenia oraz strzelaniny. W końcu stanowi to znaczną część całej gry więc dziwne by było jakby nie spróbowali zająć się efektami specjalnymi albo zostawiają to sobie na później. W każdym razie oglądając coś takiego człowiekowi wraca chęć na powtórkę z przygód Nico Bellica ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) bo w instrukcji wyraźnie pisze (...)
... a raczej że jest napisane.

Dlatego nie zaryzykuję swojej karty tylko po to, by nacieszyć oko pięcioma minutami rozrywki. Szkoda czasu na wynalazki. I sprzętu. Choćby najpiękniejsze.

Edytowano przez XanTyp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, o to chodziło właśnie. Wyłączyłem ten nie za ładny IMO efekt. W TLAD nie ma sklepów z ciuchami? Chodzimy w tych szmatach gangu które mamy na początku, prawda?
Każdy woli co innego, ale ucieszyłbym się jakby w piątce - gdzie jest zapowiedź ja się pytam?! - wprowadzi więcej filtrów do wyboru, bo akurat w przygodach Johny'ego dawało to... fajny klimacik :D To znaczy zmianę było widać jakby się przypatrzeć, ale w ruchu wszystko wyglądało lepiej, ofc jeśli wtedy było się w skórze członka gangu motocyklowego, bo IMO patent z TBoGT by nie zadziałał :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tylko zdziwił ten filtr. Chyba jednak bez niego jest lepiej, IMO oczywiście...

Co do wymagań...dziś nabyłem epizody i zdziwiło mnie że w ustawieniach mogłem poszastać bardziej niż w GTA IV

Tylko, że czasami pojawiają się jakieś dziwne artefakty, czasem ściny gdy pędzimy szybko przez autostradę w nocy i właściwie jest z tą optymalizacją tak sobie.

I generalnie warto wspomnieć o poronionym systemie biegania, a także nadruchliwości Johnnego w stosunku do Niko którym jakoś łatwiej się sterowało.

ucieszyłbym się jakby w piątce - gdzie jest zapowiedź ja się pytam

Jakiej piątce?!

Nie będzie żadnej piątki, tylko nastepna część z ery GTA IV

Edytowano przez czapel007
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucieszyłbym się jakby w piątce - gdzie jest zapowiedź ja się pytam

Jakiej piątce?!

Nie będzie żadnej piątki, tylko nastepna część z ery GTA IV

Skąd takie info, jeśli można wiedzieć? :P

Jak dla mnie dodatki do GTA IV wystarczą, proszę przejść do robienia części V. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też lepiej jest bez tego filtru. Na początku mi się podobał, ale jak zobaczyłem, że da się go w opcjach wyłączyć, to od tej port gram bez. Co mnie zdziwiło, to po wyłączeniu kolorystyka nadal różniła się od oryginału, co mi się bardzo podobało. Kolory najbardziej mi się podobają w TLAD.

Jeśli chodzi o płynność dodatków, to wyłączcie wyświetlanie nocnych cieni - jak dla mnie róznica w wyglądzie jest prawie niewidoczna, a płynność mocno wzrasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnej piątki, tylko nastepna część z ery GTA IV
Piątek. Części. Gry. GTA V. Teraz jasne? :) A poza tym kto to mówił o zmianie epoki? Chcę po prostu nową historię w nowym-starym mieście z złotym gameplayem od efektu R* a nawet ucieszyłbym się na tą plotkę, że będziemy kierować policjantem a zostanie zastosowany system "karmy" z RDR. Niby pierwotnie mieli stworzyć cztery DLC, ale jakoś się do tego nie kwapią ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na Steamie nie ma wyboru łatki którą chcemy mieć zainstalowaną, chciałem przejść grę z Ultimate Textures v2 i iCEnhancer 1.2, a tu klops - 1.0.4.0 - "Działa pięknie" 1.0.7.0 - "Działa strasznie", jest jeszcze możliwość kopii zapasowej gry ale ściąganie znowu ~15GB... :rage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...