Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

47

To ja, sen - chwytam cię za rzęsę.

Polecane posty

Szerszenie są przerażające.

Dzisiaj miałem... męczące sny. Najpierw śniło mi się, że grałem w civ5. Potem że w wiedźmina, a na koniec śniło mi się FA. W ogóle się nie wyspałem przez ten natłok przegrywu. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się śniło, że byłem na obiedzie w restauracji Gordona Ramseya zaproszony przez niego. I tak jadłem sobie ten obiad i byłem zdziwiony że smakuje zupełnie przeciętnie. Na pierwsze danie nie pamiętam co było a na drugie był gulasz. Byłem zdziwiony że Gordon Ramsey podaje coś tak pospolitego jak gulasz.

Potem jacyś Irlandczycy krzyczeli coś przez radio węzeł, a na koniec rozpoznałem jednego z nich na co on zareagował mówiąc 'ups', po czym się obudziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee... Śnił mi się emqi (dlaczeeego), Sed i Xerbi (i jego rodzice). Prawdopodobnie ktoś jeszcze z forum się tam pojawił, ale już nie pamiętam kto. To był naprawdę dziwny sen... I przeskakiwał między wydarzeniami, za czym nie przepadam.

Jak był Xerber z rodzicami to pewnie ślub, a Emqi i Sed to były druhny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj śniło mi się ze u sąsiada na balkonie dzieciaki bawiły się petardami albo czymś s tym stylu. W każdym razie zrzucały na do pustych grilli jakieś woreczki i buchalo to dosyć wysokimi promieniami. Pytam się więc groźnie ( :laugh: ) czy nie mam dzwonić po ich rodziców, pieprzone gowniarze, a oni strzelili do mnie czymś i zaczęło mi się palić ubranie. Nie czułem płomieni, ale nie mogłem go ściągnąć i sama panika sprawiła że się obudziłem. 

Bardzo niefajny sen. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...