Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

47

To ja, sen - chwytam cię za rzęsę.

Polecane posty

Miałem dzisiaj kalejdoskop dziwnych snów. Raz grałem w jakiegoś FPSa, raz zadzwonił do mnie Microsoft (coś z win 10), a raz było tak, że byliśmy z Kataj sąsiadami i chodziłem do niej żeby robić kupę, a ona zawsze miała głowę zasłoniętą pergaminem do pieczenia ciast i udawała, że mnie tam nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj kalejdoskop dziwnych snów. Raz grałem w jakiegoś FPSa, raz zadzwonił do mnie Microsoft (coś z win 10), a raz było tak, że byliśmy z Kataj sąsiadami i chodziłem do niej żeby robić kupę, a ona zawsze miała głowę zasłoniętą pergaminem do pieczenia ciast i udawała, że mnie tam nie ma.

Borze, co XD jadę i staram się nie wybuchnąć smiechem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba też doliczyć pożar, najazd dzikusów na willę, pakowanie, rajstopy, starą kobietę, psychopatycznego sebę, plażę, prorocze wizje, takie małe grabki do pielenia i pigułki żeby miał sens? :P

(Tak, to wszystko śniło mi się jednej nocy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się śniło, że byłem Doktorem Who i pojechałem Pendolino-Tardisem do Krakowa rozwiązać jakąś zagadkę, gdzie czekał na mnie zestaw drzwi ustawionych za sobą, a po otwarciu ostatnich drzwi ukazała mi się przestrzeń kosmiczna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...