Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2014

Polecane posty

Jak dotychczas to fifty-fifty. Dodatek do MoW zupełnie nie dla mnie - stronię od RTS-ów z wyjątkiem CoH oraz DoW-a, ale za to odświeżony Larry to jak najbardziej odpowiadający mi pełniak ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Men of War Wietnam

No cóż, RTS-ów nie lubię, ale gry osadzone w czasie wojny w Wietnamie tak, a to oznacza że zagram. A co do kodów, to ja się ciesze że starają się coś co miesiąc dawać. Fajnie :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry nie w moim guście, bo ja lubię fpsy i rpg, a jak te oba gatunki są ze sobą połączone to wtedy wychodzi takie cudo jak Deus Ex HR. Noo liczę na coś z tych gatunków jutro. Ale chyba szału nie będzie w tym numerze.

Ani slowa o bracie, lojalnie uprzedzam :) {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nic dla mnie. Czekam na ostatniego pełniaka. Jeśli będzie to na przykład pierwszy BioShock, czy Assassin's Creed to mnie macie ;P Albo niech przynajmniej będzie ten Obek z dodatkami i modami. Gra już dawno jest w waszym zasięgu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pełniak może być, dam mu szansę, ale drugiemu już nie bo nie lubię RTSów. Czekam co jutrzejszy przeciek przyniesie. Mam nadzieje na jakiegoś dobrego RPG/FPSa. Choć czy będzie on lepszy od Deus Exa? Zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo obiecująco. Kod do WoWP może spowodować, że pierwszy raz spróbuję sił w tej grze, wygląda zachęcająco (60 zł wartości!), a Larry o ile nie odrzuci mnie trudnością i irracjonalnością zagadek może stać się drugą przygodówką po The Next Big Thing, którą zainstaluję z coveru CDA. Ogólnie nie mam powodów do narzekania bo i tak mam zapas gier z pisemka, które czekają na ogranie, jak np. Deus Ex albo Far Cry 2.

Zatem dziękuję i czekam na więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Nowy Larry na coverze i w dodatku po polsku :). Dla mnie to główne danie z covera i nie mogę sobie tego odpuścić, gdyż zamierzałem dorwać Reoladed, ale na Steam i po angielsku. Już nie mogę się doczekać. Do dziś miło wspominam świetną zabawę w "Miłości na Fali". Ciekaw jestem czy w najnowszej części czuć ducha oryginału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra z serii Men Of War jest zawsze przeze mnie mile widziana. A Larrego kiedyś chciałem kupić w promocji na Steamie, ale zawsze były inne pozycje o większym priorytecie. Także, jak do tej pory "pełniaki" bardzo dobre.

Smuggler? Nie odstawiaj na bok swojej snajperki, bo w związku z darmowymi kodami do World Of Tanks, będzie kolejny wysyp anonimowych jednopostowców pod newsami na głównej, którzy tylko po to się tu zarejestrują, aby wyżebrać kody...

Od tygodnia cwicze juz wbijanie ostow, spoko. Palce tez juz rozgrzalem. I'm fire! I'm death! {smg]

I znowu robota w Targowisku :c - Yoshi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Larry'ego kiedyś pewnie zagram, bo zawsze chciałem zapoznać się z tą serią. Men of Wara nie ruszę, nie kręcą mnie zupełnie takie klimaty. Źle nie jest, ale czekam na ostatni przeciek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - na 99% będzie to wersja niewymagająca Steama, gdyż Ghost z pewnością napisałby o tym w odpowiednim temacie oraz w newsie przeciekowym, tak jak to zazwyczaj czyni ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...