Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2014

Polecane posty

Larry - można zagrać, chociaż w sumie wolałbym Blood Bowl LE podpięte pod steam (wiem, że kiedyś już było, w wersji niesteamowej, najgorsze jest to, że zasiałem gdzieś swoją płytkę :( , sam klucz mi został).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larry - można zagrać, chociaż w sumie wolałbym Blood Bowl LE podpięte pod steam (wiem, że kiedyś już było, w wersji niesteamowej, najgorsze jest to, że zasiałem gdzieś swoją płytkę sad_prosty.gif , sam klucz mi został).

I jakby był Blodd Bowl LE jako główny pełniak w nadchodzącym numerze to zaraz ile - słusznych! - narzekań by było na to, że nie dość pełniak już był to na dodatek forsowany na głównego. Akurat tę grę w wersji z CDA da się zarejestrować na steamie. Wiem, bo sam tak zrobiłem. Jeden z dwóch kluczy zadziałał, ale nie pamiętam czy to był klucz gry czy ten drugi.Co do pełniaków w nadchodzącym numerze to na razie moim zdaniem szału nie ma. Owszem RTSy lubie, ale jakoś nie za bardzo lubię się z serią Men of War. Co do Larrego to fajnie, że pojawia się gra, która została ufundowana przez samych graczy, niemniej jednak przygodówki to nie mój gatunek. Zobaczymy co będzie trzecim pełniakiem, a numer kupię tak czy inaczej niezależnie od tego co w nim będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blood Bowl już było w CDA i raczej nie liczcie, że znów go dadzą. A Larry nie podpina się pod Steam, w przeciwnym razie Ghost w pierwszym poście by napisał "(Steam)" przy tytule. W sumie to chyba nawet lepiej, że wersja non-steam, co nie!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tu spytam - Larry będzie wraz z kodem do Steam? Miło byłoby pograć a przypuszczam, że na płycie nie będzie instalatora wersji 'makowej'

Zaskoczę cię. Jest. Ale od razu uprzedzam, że nie posiadamy sprzętu, żeby go przetestować, więc trudno mi powiedzieć jak się będzie sprawował na jabłuszkach.

Natomiast moje pytanie odnosi się do wersji polonizacji. Kinowa czy dubbing?

Pamiętam dubbing z Larrego 7 ze Sthurem w roli głównej. Nieziemski biggrin_prosty.gif

Kinowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie, pełniaki są spoko. MoW'a nie wiem czy nawet zainstaluje bo tej serii nie lubię, jednak w Larrego zagram na pewno. Kody zignoruje jak zwykle bo w WoT i WoWp nie gram i nie zagram. Czekam na trzeciego pełniakaoczko.GIF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem którą nogą dzisiaj wstałem, ale chyba nie tą, którą należy, bo przypomniałem sobie, że redakcja doda Larry'ego za kilka dni i zaświtała mi taka niejasna myśl: "Ale po co oni dodają takiego Krapiora jak Larry: Box Office Bust?" (gra jest naprawdę fatalna i z klasycznym Larrym nie ma nic wspólnego - z wyjątkiem tytułu). Potem mnie olśniło, a raczej zrobiła to kawa z owsianką i uświadomiłem sobie, że to nie o tę grę chodzi. Ufff...

SC: Conviction jako główne danie - bardzo miło i sympatycznie ze strony redakcji wink_prosty.gif W sam raz na zakończenie sesji i jeszcze 1,5 tygodnia urlopu smile_prosty.gif No i już kilkukrotnie miałem to brać na X360, ale więcej niż pewne było dodanie przedostatniej części przygód Sama Fishera do CDA. Teraz skończę Conviction na PC, a następnie zakupię Blacklist, które chodzi na allegro za psie pieniądze smile_prosty.gif

PS. Cóż za łatwa zagadka ;) Szkoda, że wczoraj byłem na uczelni i nie miałem okazji bawić się przy odgadywaniu MoW oraz Larry'ego :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SC: Conviction niezła gra akcji, kiepski Splinter Cell. Ale jako że lubię gry akcji, to zagram. Z drugiej strony, lubię serię SC, a Conviction jest niezbyt udaną częścią serii. Ale generalnie fajnie że będzie w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trzeba jeszcze przyznać, że dopiero co rozpoczął się rok, a w CDA pojawiły się dwa naprawdę mocne tytuły czyli Deus Ex: Human Revolution oraz wtorkowy SC: Conviction. Czyżby 2014 miał być dorodniejszy pod tym względem od 2013, który raczej hitami "z nazwy" nie stał? Pożyjemy, zobaczymy smile_prosty.gif

No i jeszcze nie można zapomnieć o DS III - nie jest to ubertytuł, ale zacny i mocno grywalny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolejny numer, który odpuszczam. Serii SC nigdy nie trawiłem, za strategiami tez nie przepadam, a sam Larry nie zachęca mnie do wydania 16zł. Żeby jeszcze kod do WoWP był dla istniejących kont to wtedy może dla niego bym kupił, a tak to poczekam na urodzinowy numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leisure Suit Larry: Reloaded - Gier przygodowych nie kupuję, ale te dodawane do CDA prawie zawsze ogrywam, więc czemu nie.

Men of War: Wietnam - Wygląda ciekawie, a poza tym dawno nie grałem w żadnego RTSa.

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - Gdyby nie wymóg UPlaya, to byłaby dla mnie gra numeru, a tak kijem tego nie tknę.

Podsumowując: Grą numeru jest dla mnie Lary, ale nad kupnem tego numeru będę musiał się zastanowić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysiu11, przywyknij do tego... W dzisiejszych czasach gry bez Steam/Uplay/Origin/GfWL to rzadkość.

Nie mam problemu że jest to na platformę wgl. tylko że tą platformą jest uPlay. Mam Steam i Orgin i nie mam zamiaru bawienia się w uPaly jeszcze Desurę czy inne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, gry to jeden z powodów, dla których ludzie kupują CDA.

A ja akurat staram się walczyć z nałogiem kupowania - postanowiłem, że będę kupował tylko te numery, w których pełniaki są bez DRM (dobra, urodzinowy kupię na pewno :P). Wydawanie 16 złoty na samo świetne czasopismo, gdy ma się inne wydatki, a pełniaki są średnie (akurat w to SC grałem u kuzyna i mi się nie podobało), sobie w tym miesiącu odpuszczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conviction - Czyli drugi po Double Agent słaby Splinter Cell. Kiedyś grałem w niego na X360 i tak bardzo nie przypadł mi do gustu. Może dam mu jeszcze szansę (przynajmniej będzie to 5 gra w bibliotece na Uplay :P), ale najpierw przejdę lepszego BlackList. No nic, tak jak wspomniałem wcześniej - W Larrego zagram obowiązkowo ;). Pozostaje mi tylko czekać na zawartość magazynu i do wtorku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...