Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2014

Polecane posty

Fajno, że dali Larry'ego, będzie w co pograć i się pośmiać. Do tej pory grałem tylko w część 7. Poprzednie mnie grafiką odrzucały i jakoś nie mogłem się przemóc ażeby spróbować.

Splinter Cell, w to jeszcze nigdy nie grałem, może zapałam do tej serii czymś więcej niż ciekawością.

Man of War jako ciekawostkę traktuję, pewnie nigdy nie odpalę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak:

LEISURE SUIT LARRY:RELOADED - może to i rimejk klasyki, ale jako przedstawiciel gatunku, w którym zbytnio nie gustuję, mnie nie pociąga.

MEN OF WAR - sprawdzę,z czym to się je. Ostatnio jakoś wróciłem do strategii.

SPLINTER CELL:CONVICTION - jakoś nigdy nie śledziłem tych dużych i znanych serii typu AC,COD:MW lub BO czy właśnie SC, dlatego raczej odpalę tylko wtedy, kiedy nie będzie nic innego do grania. Jak na razie, tylko jedną grę zarejestrowałem w UPLAY i niespecjelnie się garnę do tego, aby ponownie przez to przechodzić, bo jest to mordęga, dlatego odwlekę to w czasie, ile się tylko da.

Wszelakie kody go masowych gier online - zwyczajowo oleję.

Pod względem pełniaków jest trochę kiepawo(to tylko moja skromna opinia), ale przecież będzie na pewno coś ciekawego do poczytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leisure Suit Larry: Reloaded - Gier przygodowych nie kupuję, ale te dodawane do CDA prawie zawsze ogrywam, więc czemu nie.

Men of War: Wietnam - Wygląda ciekawie, a poza tym dawno nie grałem w żadnego RTSa.

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - Gdyby nie wymóg UPlaya, to byłaby dla mnie gra numeru, a tak kijem tego nie tknę.

Podsumowując: Grą numeru jest dla mnie Lary, ale nad kupnem tego numeru będę musiał się zastanowić.

Też mi Uplay jest nie po drodze, ale co poradzisz...

Żal typów co dla gier aby kupują CDA...

Co racja to racja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już samym Larrym mnie kupiliście, teraz doszedł do tego Splinter Cell, nieźle. We wtorek czasopisma na pewno nie kupię (giermasz), ale do następnego numeru jeszcze kupa czasu i gdzieś na bank trafię na jeden egzemplarz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, skoro teraz dają takie gry, to ciekawe co dadzą w numerze urodzinowym. No chyba że zrobią psikusa i nic nie dadzą. A i chciałem "serdecznie i szczerze" pozdrowić każdego który nie kupi tego numeru bo "pełniaki nie pasują".

Co do giermaszu, to jednak nie skorzystam. Ulepszanie mojego super komputera rodem z NASA (taa, chyba 10 lat temu) jednak ważniejsze jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, najpierw Deus Ex, a teraz jeszcze to. Naprawdę się rozkręciliście z tymi pełniakami. :P Dla mnie bomba. Zwłaszcza, że nie jestem skradankowym purystą i nie przeszkadzają mi zmiany wprowadzane w kolejnych odsłonach serii.

Teraz czekam jeszcze na Resident Evil 6, Dishonored i World in Conflict (ciągle wierzę, że kiedyś się pojawi!) i będę ustawiony. Tylko kiedy ja to wszystko ogram? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw gierek, ciekawe co dadzą na 18 urodziny (jak będzie super zestaw to przyjdę do was z tortem urodzinowym w postaci 5 pizz hawajskich z wbitymi świeczkami urodzinowymi :) )

Swoją drogą, gdzie się podział Sutyknur? Ze szkoły jeszcze nie wrócił? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wcześniejsze pełniaki raczej nie przekonały mnie, toTom Clancy's Splinter Cell: Conviction PL już do mnie przemawia.

Zobaczę jeszcze zawartość pisma i wtedy zdecyduję czy zakupię nowy numer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczę cię. Jest. Ale od razu uprzedzam, że nie posiadamy sprzętu, żeby go przetestować, więc trudno mi powiedzieć jak się będzie sprawował na jabłuszkach.

Fantastycznie, wyczekuję niecierpliwie! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell Conviction, super gierka. Fajnie będzie do niej wrócić, Fisher nie jest takim agentem jak wcześniej ale przynajmniej jest SAMEM FISHEREM a nie jakimś odmłodzonym agenciną z Blacklist (które jako gra też jest bardzo dobra według mnie). Czekamy na zawartość pisemka! smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w to wszystko grać :D Wolnego czasu mniej niż kiedyś i nie zawsze popołudniami jest energia mimo chęci, ale w sumie od przybytku głowa nie boli. Najpierw skończę Deus Ex, później Larrego i ruszę ze Splinterem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniego Splinter Cella grałem, Men of War brzmi ciekawie i ogólnie rzecz biorąc zestaw na płycie mogę uznać za satysfakcjonujący... chociaż, szczerze, od paru miesięcy nie zebrałem się do kupienia numeru (takie czasy, że ważniejsze wydatki są :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny CDA który nie kupię(Deus Exa z ubiegłego numeru mając szczęście wygrałem na steamgifts).W splinter cell conviction grałem ale warto kupić ten numer zwłaszcza dla tej gry jeśli ktoś nie grał.Obecnie ukończyłem Conviction 2 razy i jeszcze od czasu do czasu mam ochotę w to pograć.Dla mnie ciekawym pełniakiem jest również Men of war a Larry to wątpię żebym wogóle w tą grę prędko pograł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA szaleje dając w tym roku takie pełniaki smile_prosty2.gif . DS III, Deus EX, teraz Splinter Cell. Po takich pełniakach może się spodziewać dobrej gry klasy AAA na świętowanie waszych już 18. urodzin. Numer zapowiada się ciekawie patrząc na to, co ukaże się na coverze, mam nadzieję, że w środku też będzie co czytać. We wtorek widzimy się w kiosku !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...