Jump to content

q123AS

Forumowicze
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by q123AS

 1. Na uplayu kod nie działa, więc pewnie podczas instalacji trzeba wpisać.
 2. Niestety, ale nie sprzedaję nic z tego sprzętu. Po prostu chciałem wiedzieć ile on może być warty.
 3. Dzięki, temat do zamknięcia.
 4. Witam. Mam trochę starego sprzętu którego nie używam, i prosiłbym o jego wycenę. MONTOR: Hyundai X224W MONITOR: HP L1706 MOBO: Gigabyte GA-K8U-939 CPU: AMD Athlon 64 x2 3800+ MOBO: Asus P5LD2-SE CPU: Intel Core 2 Duo E6320 GPU: Geforce 7600 GT Gigabyte Silent Pipe II HDD: Seagate 160GB Barracuda 7200.10 (ST3160815AS) RAM: 4x1 gb DDR2 Kingstone HDD: Samsung sp0802n RAM: 2x1 gb DDR + 2x256 mb DDR Samsung NAPĘD: Pioneer dvr-106d NAPĘD: LG GSA-h44n GPU: Radeon HD 4650 AGP 1gb GPU: Sapphire Radeon HD 5770 Vapor-X 1 gb GDDR5
 5. Te anomalie to w wersjach drm free to na goga będą? EDIT: dobra, już widzę że na gamerepublic
 6. Ciekawe czy te anomalie w wersji bez drm to na goga będą.
 7. 05/2015 - Zdecydowanie najlepsza w tym roku, i ogólnie jedna z lepszych okładek.
 8. No to trzeba będzie dwa numery kupić. Jeden dla plakatu z filmu, drugi dla plakato-kalendarza z Battlefronta. Kurde, coś czułem że tak to się skończy, że obie strony plakatu będą fajne i będę musiał kupić dwa numery CDA, czemu wy to mi robicie, co?
 9. Pełniaki takie jakieś... Herosi III - nie wiem co w tej grze takiego jest. Splinter cell - fajny ale też bez rewelacji. The few - takie se, ale z potencjałem. Lego bionicle - mierne, ale nie jestem tego "targetem" chyba. Sam numer fajny, ale tekst z okazji 250 numeru lepszy by był w całości na jednej stronie niż w ramkach rozsianych po całym numerze.
 10. Cóż, real boxing (z tego co wyczytałem w internecie) nie jest złą grą, chyba będzie można w to bez bólu pograć. No i to polska gra, co dla niektórcyh może być jakimś tam czynnikiem motywującym do zagrania (lub do nie zagrania). Podsumowując: nie jest źle jak na czwarty pełniak.
 11. Na golu pisze że gra wymaga 6 GB ramu. Ale mam nadzieję że nie jest tak źle. Tak czy inaczej pełniaki są naprawdę bardzo dobre. 6 GB RAM Źródło: http://www.gry-onlin...6.asp?ID=206316
 12. No i super, bez zaskoczenia, ale mniejsza z tym. Sam miałem nadzieję że Singularity się na płycie pojawi bo jakoś do tej pory (podobnie jak Wolverine i Wolfenstein) troszkę olałem tą grę, no i proszę, teraz zagram.
 13. To nie moja wypowiedź, ja tego nie napisałem.
 14. Fajnie to brzmi jak się to czyta, ale w praktyce to nic poza obniżaniem się poziomu polityki z tego nie wynika. I tu dochodzimy do sedna, bo to niski poziom debaty publicznej jest powodem tego że ludzie unikają polityki jak ognia. No bo jak jedni się z drugimi żrą to dobro obywateli się gdzieś w tym gubi. I po co ludzie mają się w tym babrać? Pisząc "kisić się" nie miałem na myśli poglądów tylko sytuację ekonomiczną właśnie. Tak tylko chcę sprecyzować.
 15. Tak sobie te posty na temat udziału w wyborach i emigracji czytam i mam kilka pytań: - Czemu ktoś ma się kisić w Polsce skoro może wyjechać gdzieś gdzie jest lepiej? To jego wina że ten kraj jest jaki jest? Nie. To czemu ma ponosić tego konsekwencje? - Po co mam iść na wybory? Na kogo głosować? Nie chodzi tu już nawet o poglądy, ale o wiarygodność. Co z tego że ktoś tam sobie mówi czego to on nie zrobi, jaką mam pewność że zrobi cokolwiek? - Ludzie powinni głosować na "sensownych" kandydatów. Ok. Na "sensownych". Czyli na jakich? Fajnie, ale co z ludźmi którzy od polityki stronią? Są jacyś gorsi? To nie ich wina że polityka w Polsce jest na żenującym poziomie. Zero dialogu, zero współpracy, zero myślenia o dobru obywateli, tylko działanie według własnego (tzn. ugrupowania które dany człowiek reprezentuje) widzimisię i populizm. I jak wygra któryś z tych kandydatów którzy to mają przynieść "zmiany", to czy to się zmieni? Wątpię.
 16. Mam pytanie: jak to jest być na głównej stronie wykopu (i to z płomieniem)?
 17. Jak pisałem wyżej fajne byłyby: - Ghostbusters: The Videogame - Singularity Dwie zapomniane gry. Niesłusznie zapomniane.
 18. Takie pytanie dotyczące Bloodlines mam: czy dacie na płycie nieoficjalnego patcha?
 19. Kolejna gra o zombie... Nic ciekawego.
 20. GR: Future Soldier - no... to bardzo fajny pełniak.
 21. Ebooki... Raczej nie. Ale gra wygląda na ciekawą. No i może te nie ujawnione gry, a zwłasza ta na Uplay, zapowiada się fajnie... Kurczę, dlaczego mi to robicie... Miałem nie kupować kolejnego numeru, a tu taki klops...
×
×
 • Create New...