Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2014

Polecane posty

W Conviction nawet przyjemnie się grało, chociaż kampania jest nieco za krótka (standard w większości dzisiejszych gier). Podejrzewam, że sporo straciłem nie grając w żadną z poprzednich części, przez co w ogóle nie kumałem fabuły ;). Ktoś kogoś zdradził, ktoś chce przejąć władzę i trzeba w związku z tym zastrzelić całą masę ludzi ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, za krótka gra, przynajmniej jak na moje wymagania czyli wymagania zapalonego rpgowca :D Ale sama rozgrywka była przyjemna, zwykły strzelak z zakradaniem się i systemem osłon. Fabuła momentami zakręcona, ale starałem się czytać dialogi ze zrozumieniem i jakoś układałem to sobie we łbie. Moim zdaniem najlepszy moment gry to misja w Iraku. Właśnie wtedy zdałem sobie sprawę, że strasznie chciałbym zagrać w taką grę, gdzie jest się żołnierzem w jakiś Iraku czy Afganistanie... Albo ogólnie wojna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszy moment gry to misja w Iraku. Właśnie wtedy zdałem sobie sprawę, że strasznie chciałbym zagrać w taką grę, gdzie jest się żołnierzem w jakiś Iraku czy Afganistanie... Albo ogólnie wojna.

Mi właśnie ta misje nieszczególnie pasowała. Tak jakby twórcy na jej przykładzie chcieli sprawdzić, jak rozwiązania z Conviction udałyby się przy produkcji wojennej gry akcji na wzór np. COD'a. Misja jakby wyjęta z całkowicie innej gry, ni jak pasująca do skradankowej konwencji Conviction.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...