Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2014

Polecane posty

Na bank zagram w Larry'ego, przez wzglad na 7 czesc w ktora grywalo sie niemilosiernie w czasach gimnazjumtrollface.gif dodam, ze dubbing w Larry 7 jest jednym z najlepszych jakie mozna zobaczyc u nas.

Strategi nie rusze, mam inne w ktore chetnie sie zagrywam obecnie i szkoda mi czasu na MoW.

Splinter Cell fajny pełniak, przyznam sie bez bicia ze nie gralem nigdy w zadna czesc, a mam juz dwie z CDA wiec moze od tej czesci zacznie sie moja przygoda z seria? Jak znajde czas to na pewno!

Rok dopiero sie zaczal, a CDA zaserwowalo pelne wersje na wysokim poziomie. Na pewno byly osoby ktore nie mialy najnowszego Deusa i byly z niego zadowolone (ja mialem, ale zmotywowalo mnie by dokanczyc juz rozpoczeta rozrywke i dolaczyc do grona 2% ludzi z osiagnieciem Pacyfista smile_prosty.gif) tak tez powinno byc z obecnymi pelniakami. Dodajmy do tego duzo bonusow do gier mmo - bylo nie bylo w 'realu' maja duza wartosc - i z tych dodatkow tez na pewno ktos sie ucieszyl. I tyle. smile_prosty.gif

Moze ten gold do WoT mnie przekona do tej gry bo robilem juz 2 podejscia ale chyba to nie moja broszka tongue_prosty.gif I tak prawdopodobnie zostane przy Docie... smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na listy pełniaków i na płyty, które już mam w domu. Okazuje się, że grałam w taką ilość, którą mogę wymienić na palcach. Sniper: GW, To the Moon, Amnesia, The Book of Unwritten Tales i kilka innych. Nie zagram w żadną pełną wersję z tej płyty, bo albo mnie zwyczajnie nie interesuje, albo wymagałaby upgrade'u komputera, czyli kupna nowego laptopa. Ale mimo wszystko pozostanę wierna CDA, bo to wy tak mocno związaliście mnie z komputerem smile_prosty.gif

A gry na Steama to wciąż moja zmora ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larry - na pewno sprawdzę, bo jestem fanem tej serii. Aż mi się przypomniały czasy, jak szybko się wyłączało grę, słysząc otwierające się drzwi do mieszkania :D

Men of War - miałem kiedyś betę na Steam i mi się podobało, a jako że już nie dali mi pełnej wersji, to spróbuję.

Conviction - tego pełniaka sobie odpuszczę. Pamiętam, jak pobiegłem po kolecjonerkę w dniu premiery i już podczas pierwszej misji miałem stan przedzawałowy ("CO?! To jest SC?!" <prawie zawał>). Tak na prawdę trzymam tą grę na półce tylko dlatego, że jestem fanem serii i nie wypada mi nie mieć wszystkich części. Double Agent był jeszcze nawet nawet, a to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie CD-Action zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, brawo dla redakcji za dodatki i zawartość samego pisma :) A jeśli chodzi o propozycje to myślę że fajnym dodatkiem do np. następnego numeru byłaby gra The Saboteur albo któryś z Crisis'ów. Wolałbym jednak tą pierwszą bo zebrała bardzo dobre recenzje, jest ciekawa (min realia i czasy w jakich się toczy) i niestety troszkę mało znana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK, ale proces uruchamiania Convictin swoja długością ustępuje tylko procesowi startu promu kosmicznego. I nie chodzi o ładowanie, ale o 6 krotne przeklikanie rozmaitych uprzykrzaczy, zanim w końcu zobaczymy loga ekranu startowego.

I dziwić się, ze piracwto jest :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Splinter chodzi i jestem zadowolony, naprawde fajny pelniak przy ktorym fajnie spedzam czas. Jesli CDA bedzie nas tak dalej rozpieszczalo w tym roku.. :) Deus Ex, Splinter Cell - ja jestem wniebowziety, balonik zostal niezle napomowany i z nieskryta ciekawoscia czekam na przecieki do nastepnego numeru (nie mowiac juz o urodzinowym:))

Jedynie Larry mi nie poszedł, moze nie byl zly, ale jestem rozkochany w 7 czesci a ta.. coz, to nie to samo, moze gra sama w sobie daje rade, ale widocznie mialem za wielkie wymagania do niej, nie chce sobie psuc ogolnego wizerunku Larry;ego jaki posiadam, dlatego gre odinstalowalem.

Trzeci pelniak mnie nie interesuje, z RTSów to jedynie StarCraft 2 i na inne szkoda mi po prostu czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Państwu dawno mnie tutaj nie było. Wnuk kupił Cd Action w ostatni wtorek i niestety ta gra Splinter Cell nie działa mili Państwo. Sprawdzaliśmy dwa razy i niestety wciąż ten sam błąd: Składnik New Feature 1,Grupa Pliku 05,Niepoprawna Funkcja i instalacja proszę Państwa się zamyka. Co się stało mili Państwo,jak temu zaradzić? Proszę o pomoc i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Conviction i zgodnie z oczekiwaniem.... fajnie jest postrzelać do idiotów. Co prawda fabuła leży i prosi o dobicie, ale gorzej było w Double Agencie, więc jest postęp. Ponadtopoza tymi dwoma odsłonami grałem tylko w Chaos Theory, więc możliwe, że to przez nieznajomość pierwszych dwóch części czegoś nie zrozumiałem. Nie będę oceniać czy dużo w tym Splinter Cella, bo seria jest mi praktycznie obojętna (tzn. zbieram razem z cdaction :)), ale faktem jest, że kilka spokojniejszych momentów bardziej mi się podobało od strzelania. Szkoda, że przeciwnicy są totalnie głupi - gość się chowa za osłoną, a jak usłyszy wybuch granatu za plecami to wstaje, odwraca się i przez kilka sekund patrzy tępo w kierunku, skąd dobiegł huk. No i te ciągłe headshoty.

Man of War totalnie nie dla mnie, wolę raczej turówki. Chciałem też zagrać w Larry'ego, ale niestety niedziałająca druga płyta zabiła we mnie tę chęć. Niby się odpala, ale jak uruchamiam menu to strasznie się tnie, a przy próbie instalacji wywala komunikaty z błędami. Cóż, muszę się zastanowić czy jest sens reklamować czy sobie jednak tego Larry'ego podarować :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larry nie chciał się zainstalować z menu cd-a, więc "instalnąłem" ręcznie i poszło. Niestety gdy się uruchamia wyskakuje czarny ekran a po chwili crash z będem i tyle sobie pograłem w Larrego, a tak chciałem sobie powspominać stare czasy ehh.

edyta:

Tak wogóle to cześć wszystkim :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...