Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gofer

[Nominacje 2013] Ten/Ta, który(-a) kulturą promieniuje

Polecane posty

Dzień dobry, proszę, dziękuję i do widzenia to zaledwie podstawowe zwroty w arsenale każdego kulturalnego człowieka. Kto robi na was najlepsze wrażenie?

W tym temacie wybieramy najbardziej kulturalnego użytkownika. Każdy może nominować maksymalnie 3 osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niziołka, Sevciu, Wiesław.

Jak dorosnę, będę taka jak oni.

Wyobrażenie sobie dorsołej Kath z cechami nzk, wieśka i sevarda rozpuściło mi mózg, wypaliło oczy, skurczyło jądra i poskręcało jelita.

Nominacyje - Hakę i, eee... Nie zaglądam do zbyt wielu działów. Sowwee. Może... nah, nie mam pomysłu :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blac Shadow, Niziołka. I choć po podaniu przypadkowego nicku to ostatnia osoba to... (niepokojące bębny, dramatyczne skrzypce, co raz szybszy werbel. Heller wchodzi na salę i otwiera kopertę a w niej nick...) Soaps (cała sala się raduje a Heller z radością wywarza drzwi wyjściowo-wejściowe za pomocą jednego, aczkolwiek silnego kopnięcia. Jest radosny, bo może już iść do domu.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soaps. Gość jest naprawdę miły, nie trolluje i nie odzywa się chamsko do innych nawet jeśli ma na to pełne usprawiedliwienie. Nie sposób go nie lubić.
Podpisuję się pod tym obiema rękoma.

Jeszcze od siebie dorzucę nominację dla Black_Shadow, bo sympatycznie się z nim dyskutuje w dziale M&A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten... mnie w ogóle bardzo przyjemnie za wszelkie głosy, ale... chyba dobrze, że nie siedzicie na pewnej konfie skajpowej :P

Ode mnie głosy lecą na:

wies.niak

niziołka

Sevard

PS. Z drugiej strony można by powiedzieć, że to co jest na skajpie zostaje na skajpie, tak samo na FA ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...