Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Germanotta

Miłych wakacji :D

Polecane posty

Lubił, nie lubił, przeszkadzał, nie przeszkadzał... Zasady są obejmujące całe forum? Są. Dlaczego więc dla takiego osobnika jak bazyl robi się wyjątki?

A to był jakiś wyjątek czy jak? Został zbanowany za multikonto? Został. Nie rozumiem twojej dziwnej pretensji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie zrobiłem sobie przerwę od forum, żeby wszystko przemyśleć na chłodno. Co mi wyszło? Że ja nie chcę siedzieć na forum, gdzie jest ten paskudny człowiek, jakim niewątpliwie jest bazyliszek. W sumie nie. Może sobie być. Tylko niech nie pisze w miejscach, które odwiedzam i które czytam.

Druga sprawa, że to już kolejny raz on wyskakuje z multikontem. Wszyscy o tym wiedzą. Nikt w tej sprawie nic nie robił. Ciekaw jestem, dlaczego. Może administracja uznała, że fajnie jest mieć taką okropną osobę na forum, która obrzydza pobyt innym. Uznają to za zabawne? Nie wiem, tak tylko gdybam.

W każdym razie - tak sobie myślałem i myślałem i wymyśliłem, że "nie o takie forume niewalczyłem", więc po prostu spytam w przeznaczonym do tego wątku. Jako że od praktycznie samego początku nie miałem wątpliwości, że jareq to bazyl.

Gdyby moderacja czy nawet sama administracja powiedziała, że ja się mylę i jareq zostaje na forum, to ja musiałbym się z Forum Actionum pożegnać. Szkoda by mi było, bo wiele lat tu spędziłem i dobrze się bawiłem. Ale, powtórzę, bazyliszek obrzydzał mi pobyt tutaj każdym swoim postem.

Kolejną kwestią jest brak działania ze strony moderacji, kiedy wiedzieli, że jareq to bazyliszek. Takie "faworyzowanie" tych użytkowników, którzy zostali już raz wykluczeni z naszej społeczności, jest... smutne. Pokazuje, że zasady są, ale moderacja i administracja trzyma się ich wtedy, kiedy to im na rękę. To jest temat na inną dyskusję i nie jest to odpowiednie do tego miejsce... ale przez takie działania również chce mi się napisać "nie o takie forume niewalczyłem".

Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z LJ ostatnio średnio na czasie, a jak już coś przeczytam, to mało i myślałem na podstawie przesłanek, o których pisał Fel, że to jednak nie Bazyl. No ale jak Bazyl, to nie wiem, po co mielibyśmy pozwalać mu tu siedzieć.

Ale swoją drogą, Bob, to tak jest, że czasem jak ktoś jest z tych "mało szkodliwych", to czasem łatwiej go namierzyć i obserwować, niż szukać potem kolejnego multikonta. Bazyl akurat z mało szkodliwych nie był :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kilka osób, którym obecność bazyla na forum nie przeszkadzała, więc nie powiedziałabym, że nikt go tu nie lubił. tongue_prosty.gif

Jego obecność na przykład mi (jeszcze) nie przeszkadzała, ale wystrzegałbym się od powiedzenia, że go lubiłem tongue_prosty.gif nie wiem czy ktokolwiek Ci przytaknie, że go lubił... Z resztą, jak napisał Elano:

Tolerować kogoś to jeszcze nie lubić.

wink_prosty.gif

Dla mnie był jak na razie obojętny, ot tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...