Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Germanotta

Miłych wakacji :D

Polecane posty

@Pewker - Serio, mam dość obszerną wiedzę o branży mobilnej i nie musisz mnie pouczać o tym jak tanio można dostać dobrze działający telefon. Chodziło o sam argument ceny, że Apple takie złe po takie drogie.

Apple samo kiedyś podsumowało świetnie siebie, w jednej ze swoich reklam - "Jeśli nie kupisz iPhone, to nie kupisz iPhone".

99% ludzi kupujących telefon czy to z iOSem czy to z Androidem nie wykorzysta 90% funkcji jakie są zawarte. I nawet nie zauważą tego że iOS ma jakieś ograniczenia. Bo początkowo największą bolączką iOSa, było to że nie można było zmienić tapety. A kolejna fala hejtu poleciała, bo Apple zmieniło ikonki.

Serio, ludzie kupują telefony z różnych powodów. Między innymi "bo jest ładny", "bo kolega który ma 6 z informatyki powiedział że jest dobry", "bo kupiłem pralkę tej marki i była dobra".

To są powodu konsumentów, a nie to, czy Jailbreak pomoże wgrać apki z Cydii, czy lepiej zrootować Andka i podmieniać bootloadery.

Tymi kwestiami zajmuje się garstka osób, które o tym piszą na forach.

Gdyby było inaczej Samsung by nigdy się nie wybił, bo jego telefony z okolic Galaxy S1,2,3 to były kompletne porażki, które nie działały. Ale poszedł marketing, Samsung zarobił i dopiero zaczął tworzyć znośnie telefony.

Więc ogólnie mnie trochę śmieszą kupoburze czy Windows Phone, czy iOS, czy Android czy BadaOS, czy FirefoxOS czy jakaś dupaOS tworzona przez Zenka w garażu.

I tak końcowy konsument nie kupi tego co najlepsze, a tego co najczęściej w reklamie widział

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, tylko stwierdziłem fakt że iOS nie ma takich możliwości jak Android pisząc o tym że i tak większość tego nie wykorzysta. Czyli to co Ty.

Nie wiem nic o Twojej wiedzy, wiem że porównanie tych dwóch modeli MI wydało się dziwne bo nie bierze pod uwagę ogółu sprawy.

Inna rzeczą jest to, że telefony od Apple są tylko drogie. Nie ma średniej półki, są tylko stare generacje. Nie wiem dlaczego piszesz o powodach ludzi którzy nie szanują swoim pieniędzy i nie zorientują się w temacie zanim wydadzą dosyć sporą kwotę. To nawet nie było poruszane wcześniej. Nie wiem w sumie na co odpowiada Twój post.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka o odbanowanie osoby, która każdym swoim postem próbowała doprowadzić do kupoburzy.

Takie bzdury tylko na FA.

Wiesz, jeśli nagle do domu mojego sąsiada z naprzeciwka wpadną agenci CBA i bez żadnego powodu wsadzą go na 5 lat za kratki, to będę oburzony i będę żądać jakichś wyjaśnień. Nawet pomimo tego że ten sąsiad całymi dniami mnie wkurza mnie głośną muzyką i za nim nie przepadam.

Jedynym sensownym argumentem za banem Trep była jej recydywa w prowokowaniu shitstormów. Poza tym zachowanie Abyssa jest co najmniej śmieszne. Niech nie wmawia nikomu, że żarty o chorobie TB go oburzają i zniesmaczają, bo LG chyba wyraźnie pokazał, że Abyss nie ma żadnych oporów przed żartowaniem o sytuacji TB. Odwracanie teraz kota ogonem jest absurdalne. Nie miałbym do nikogo pretensji, gdyby Abyss przyznał, że jego żart rok temu był głupi i nie na miejscu, ale podtrzymuje bana Trep z powodu recydywy. A tak to wychodzi na hipokrytę.

Nie będę się kłócił o odbanowanie Trep, bo nie ma to sensu, ale niepokoi mnie to, że jeśli tylko ktoś nie podoba się moderacji, to znajdzie się na niego paragraf - nieważne, czy istniejący i przestrzegany przez samych moderatorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...