Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Graj na U10, będziesz umierać na strzała.

>21:37

jp2 grał na u10

gram na wysokim, większego chyba ustawić nie mogłem przy pierwszym przejściu

jest normal, hard, expert, master i torment (udręka) 1-10. Master odblokowuje się dopiero po przejściu gry, a torment po dobiciu do 60 poziomu, przy czym wszystko poniżej t6 to śmiech na sali.

a z ginięciem na szczał to nerwo nie żartował, see below

485d22bfbe.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy run chciałem jednak zrobić jak bozia przykazała, bez taksówek i innych takich bo zraziłem się przy multi D2

okazuje się też że mogę ustawić sobie Expert, ale za wiele to nie zmieniło, dalej mój mnich kosi wszystko jak leci xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D3 polega obecniena byciu kosiarka do potworow, dopiero na wysokich griftach liczy sie powazniej skill i build. Jesli chciales pograc w D3 Dark Souls Edition trzeba bylo grac na premiere. Nie poletzam, ciagle mam koszmary z 30min ubijania jednej elity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie przypominajcie. Udało mi się przejść Diablo 3 tylko dlatego, że miałem znajomego, który poświęcał na tę grę masę czasu i miał bardzo dobre itemy. Sam był w stanie przeprowadzić mnie przez cały IV akt na inferno (choć i tak bardzo często ginąłem od jakiejś zabłąkanej strzały).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chciales pograc w D3 Dark Souls Edition trzeba bylo grac na premiere.

Oj tak, do dzisiaj pamiętam pierwsze wejście na drugi akt inferno w podstawce:

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Przez ten akt na Inferno pierwszy raz skorzystałem z domu aukcyjnego, bo drop był tak tragiczny, że nie mogłem się porządnie ubrać, a nawet po kupnie w miarę porządnych itemów i tak większość mobów miały mnie na hita.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem do inferno jak już trochę przykręcili obrażenia mobów i usprawnili drop przed wejściem na wyższe poziomy, więc nie miałem takich problemów, ale ciągle pamiętam te złorzeczenia Fela :D No ale to tylko pokazuje, jak niedziałającą w samych założeniach grą było Diablo z domem aukcyjnym. Bez jego użycia prawie nie dało się ubrać w coś sensownego, chyba że grałeś bardzo dużo czasu i miałeś szczęście, więc było się niejako przymuszanym do korzystania z niego. Z drugiej strony pozwolił mi zarobić ponad 80 euro na dwóch itemach, więc przynajmniej gra mi się zwróciła :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę racji jest - kupujesz konsolę, bo obiecali jakąś grę, a tu nagle wychodzi też na PC. Pewnie nie ma takich osób za wiele, no ale.

O ile uważam że sama idea gier ekskluzywnych powinna umrzeć (tak żeby każdy miał dostęp do najlepszych gier na takiej platformie na jakiej lubi grać), o tyle wstrzymywanie się z taką zapowiedzią praktycznie do samej premiery jest już trochę niefajne. I o ile wydaje mi się że Quantum Break nie byłby system sellerem X1, o tyle jakby teraz wyszła Forza czy Halo to byłby młyn, bo sam znam ludzi którzy dla tych serii kupili konsole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe

Trochę racji jest - kupujesz konsolę, bo obiecali jakąś grę, a tu nagle wychodzi też na PC. Pewnie nie ma takich osób za wiele, no ale.

O ile uważam że sama idea gier ekskluzywnych powinna umrzeć (tak żeby każdy miał dostęp do najlepszych gier na takiej platformie na jakiej lubi grać), o tyle wstrzymywanie się z taką zapowiedzią praktycznie do samej premiery jest już trochę niefajne. I o ile wydaje mi się że Quantum Break nie byłby system sellerem X1, o tyle jakby teraz wyszła Forza czy Halo to byłby młyn, bo sam znam ludzi którzy dla tych serii kupili konsole.

Nie wyobrażam sobie, jak miałaby wyglądać śmierć ekskluzywnych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elano

No nie wiem, tak np. koniec z exclusivami i tyle. A jak chcecie sprzedać swoje konsole to zróbcie je w końcu z porządnych podzespołów, a nie z takich co są przestarzałe w momencie premiery. Zresztą ogólnie kupowanie konsoli specjalnie pod jakąś grę/serię jest moim zdaniem głupotą i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...