Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Ukończyłem dziś (przed chwilą) pierwszy akt w Sniper Ghost Warrior 2 i już ubiłem 50 osób strzałem w głowę na średnim. Żebym wiedział, że tak dobrze mi pójdzie, to bym grał na ekspercie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rt - Bardzo mocno widać, że ci się od początku nie chce skoro stać cię jedynie na błędy logiczne w zastępstwie argumentów. Tym bardziej, że czepiasz się nie treści, a formy argumentu. Ale nie jest to nic, czego bym w tym temacie nie widział więc nie oczekiwałem nic ponad to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu skończyłam da 2 i wymolestowałam Fenrisa. Ten związek jest milion razy lepszy niż to, co zaserwował Anders, aż nie mogę uwierzyć, że od razu za elfa się nie wzięłam. To było piękne. ;_; Mówcie co chcecie, ale naprawdę lubię da 2.

Uwaga na spoiler

8GFBCVw.jpg

<3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie niezmiernie denerwują mnie takie filmiki, ale w tym przypadku muszę przyznać że nawet się uśmiechnąłem, więc szacunek dla autora. W sumie już wolę to niż gdy osoby w ogóle nie ogarniające tematu robią poważny film, do dziś pamiętam jak jeden gracz stwierdził że będzie jechał z Londynu do Petersburga i to z pełną powagą, a tak naprawdę chodziło o Peterborough.

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałbym polecić mod do Dooma "Strange Aeons". Jest to bardzo długa (przeszło 30 poziomów) kampania podzielona na 4 epizody. Mod jest zachowany w klimacie dzieł Lovecrafta, muzyka jest tutaj minimalna, głównie mamy ambient i odgłosy otoczenia (twórca radzi grać w słuchawkach).

Gramy naukowcem, który zajmuje się rozszyfrowywaniem dziwnych, kosmicznych tablic. Bohater w swoich snach spotyka swojego niedawno zmarłego syna, który bawi się w niesamowitych miastach, które są opisane na tablicach. W końcu postanawia zgłębić wiedzę, która jest spisana na tych dziwnych artefaktach i naucza się podróżować we własnych snach. Dzięki temu, próbuje spotkać się znowu ze swoim synem.

Każdy epizod (oprócz czwartego, ale nie chcę spoilować czemu) zaczyna się podobnie - jesteśmy na korytarzu naszego apartamentu, przechodzimy przez drzwi, a na zewnątrz znajduje się dziwny świat, który przypomina ziemię, lecz z kompletnie nieznanych, niesamowicie odległych czasów. Z każdym epizodem wędrujemy coraz głębiej w naszych snach, do coraz dziwniejszych miejsc i coraz bardziej bluźnierczych potworów.

Mod ma kompletnie nowe bronie, nowych przeciwników i nowe grafiki. Nie działa przez to z innymi modami. Każda plansza jest dosyć unikatowa i ma własną tematykę i zagadki. Każdy epizod kończy się walką z bossem.

http://www.moddb.com...s/strange-aeons

strange_aeons_shottie_19.1.pngstrange_aeons_shottie_6.1.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu skończyłam da 2 i wymolestowałam Fenrisa. Ten związek jest milion razy lepszy niż to, co zaserwował Anders, aż nie mogę uwierzyć, że od razu za elfa się nie wzięłam. To było piękne. ;_; Mówcie co chcecie, ale naprawdę lubię da 2.

Kiepsko mówi to o grze jeśli jedyną rzeczą wartą wspomnienia jest "związek" jakiś dwóch postaci z podręcznika typowych NPC Bioware'u biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pograć w MK Komplete Edition i po kilkudziesięciu minutach prób stwierdzam, że tego się nie da uruchomić. Jak nie D3D Error, to bzdetny komunikat że the system has run out of video memory. Problem popularny z tego co widzę, niestety żaden fix z Googli mi nie działał (jedyne co, to mi zmieniał crash z jednego komunikatu na drugi), a developerzy mają tę grę gdzieś.

To była dobra inwestycja pieniędzy :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu skończyłam da 2 i wymolestowałam Fenrisa. Ten związek jest milion razy lepszy niż to, co zaserwował Anders, aż nie mogę uwierzyć, że od razu za elfa się nie wzięłam. To było piękne. ;_; Mówcie co chcecie, ale naprawdę lubię da 2.

Kiepsko mówi to o grze jeśli jedyną rzeczą wartą wspomnienia jest "związek" jakiś dwóch postaci z podręcznika typowych NPC Bioware'u biggrin_prosty.gif

Nie piszę przecież recenzji, grę już dawno temu przeszłam i była też o niej krótka dyskusja. Teraz jedynie sprawdzałam, co się zmieni, jeśli podejmę inną decyzję i jak wygląda romans z innym towarzyszem. Nie mówię, że ta gra jest super, bo wady mogłabym długo wymieniać, ale nie widzę powodu, żeby ją hejtować i oceniać jak najgorzej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pograć w MK Komplete Edition i po kilkudziesięciu minutach prób stwierdzam, że tego się nie da uruchomić. Jak nie D3D Error, to bzdetny komunikat że the system has run out of video memory. Problem popularny z tego co widzę, niestety żaden fix z Googli mi nie działał (jedyne co, to mi zmieniał crash z jednego komunikatu na drugi), a developerzy mają tę grę gdzieś.

To była dobra inwestycja pieniędzy ok.gif

Jeśli masz radeona, to wina jego i jego sterowników. :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam GeForce, więc to pewnie wina jego i jego sterowników. :ok:

Generalnie to mi kiedyś działało, ale nie pamiętam, czy to było na Win10 czy jeszcze na 8.1. Może to wina Dziesiątki, co nie zmienia faktu, że tak powszechny problem w tej grze (przynajmniej na forach Steam jest masa tematów z tym) powinien być spaczowany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze podobno Crus pod ciernie jest równie banalny. Swoją drogą, to tyle czasu pykasz w tym sezonie i masz dopiero 350pl? Coś słabo.

Pls, ja mam nabite w tym diabolo już z 500 godzin, a chyba jeszcze nie dociągnąłem 350 poziomu po zsumowaniu wszystkich postaci. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz dopiero oficjalnie ukończyłem opisany przeze mnie wcześniej mod Strange Aeons. Najchętniej bym odjął punkt z nieistniejącej oceny za ostatnią walkę...

Ale nadal polecam, czuję się, jakbym po prostu ukończył nową grę na enginie Dooma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze podobno Crus pod ciernie jest równie banalny. Swoją drogą, to tyle czasu pykasz w tym sezonie i masz dopiero 350pl? Coś słabo.

niektórzy mają męczącą pracę i mało czasu wolnego, a granie w d3 nie jest imo dobrym sposobem na odpoczynek po robocie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dla mnie? Destiny to dobra gra, w której spędziłem nieźle kilkanaście godzin. To jednocześnie gra, która przekonała mnie, że zbytnio wciąga mnie FFXIV, żebym mógł poświęcić czas na inne gry wymagające grindu. Kasy w żadnym razie nie żałuję, już prędzej chciałbym zwrot za MGS V.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sequel musiałby naprawdę zwalac z nóg. Co prawda często nachodzi mnie gorączka zakupowa i kupuje grę "bo tak" i nie wykluczam, że tak też może kiedyś być z Destiny 2, chociaż watpie.

Jedną rzecz, która mnie dziś naszla. Patrząc na pudełko z Disgaea 5 kurzace sie na stoliku zdałem sobie sprawę, że... jak by to najlepiej określić... Lubię grę, ale nie sam gameplay. Podobaja mi sie założenia gry, lubię turowe jrpgi, animcowa grafikę i głosy, ale już samo przedstawienie tego nie do końca. Coś między nami "nie iskrzy" i bardzo mi tego szkoda. Taki growy wieczorny wylew.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bawi bardziej kolejny dodatek do jedynki. Po wyjściu TTK (którego brak praktycznie odcina od gry graczy którzy go nie mają) obrońcy Destiny twierdzili że może to i niesprawiedliwe, ale teraz jest edycja kompletna i można już bez przeszkód kupować. Ciekawe jak teraz się będą bronić, jak wyjdzie kolejny dodatek za 40$ bez którego grę będzie można wyrzucić do śmieci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...