Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Streaming gier z PCta do telewizora przy użyciu sieci internetowej w domu to przecież jakaś totalna durnota. Już lepiej podłączyć głupi kabel HDMI, który jest kilka razy tańszy.

Zgadza sie. Chociaz w scenariuszu, gdy stacjonarka jest w pokoju na pietrze, a TV z kinem domowym w salonie na parterze i z jakichs powodow ktos nie chce lub nie moze przeniesc blaszaka do salonu, to takie rozwiazanie ma sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze więcej cierpliwości trzeba przy awansowaniu postaci - w kółko sejwować i dawać wypoczynek dla każdej postaci z osobna (dzięki boru jest taka opcja) i ładować grę jak wynik się nie podoba, tak, aby było jak najwięcej HP i w miarę możliwości statów pożytecznych dla klasy. Czasem zwyczajnie nie da rady i trzeba zadowolić się tym 1 HP i +INT dla wojownika, ale lepiej choć parę minut popróbować.

przecież to jest totalnie bez sensu - jeśli musisz tak oszukiwać, żeby gra była zdatna do przejścia to ktoś tutaj to tragicznie źle zaprojektował

Jako człowiek z 15 latami doświadczenia w roguelike'ach - /shrug. Nie marudzę jak ludzie ładują grę po niecelnym strzale w XCom na Impossible i nie uważam żeby 5-6 loadów na postać było jakimś wielkim oszukiwaniem. Na upartego mógłbym jechać #yolo bez save scummingu, ale że to moje pierwsze podejście do gry, wolę mieć maksimum przewagi. To po prostu taki typ gry i rozumiem że to nie jest dla ludzi o słabych nerwach, ale dla mnie to jest staroszkolne RPGowe doświadczenie, jakiego żadne mass efekty i inne fallouty nie zapewnią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Sed. Pierwszy raz skorzystalem z tej funkcji forume. Konug bywal zabawny w swoim trollowaniu, ale w ostatnim czasie jego posty zamienily sie w tak marny belkot, ze czytanie tego to strata czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Sed. Pierwszy raz skorzystalem z tej funkcji forume. Konug bywal zabawny w swoim trollowaniu, ale w ostatnim czasie jego posty zamienily sie w tak marny belkot, ze czytanie tego to strata czasu.
Zablokuj sobie jeszcze AdBlockiem wyświetlanie, że Konuga napisał post - zrobiłem tak z Bazylem, nie ma po nim śladu na forume :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wii U zlewem branzy? tongue_prosty.gif

Sporo jest takich gier, które trafią na Wii U nie wiadomo po co. Jakieś indyki, które po roku albo i jeszcze dłuższym czasie włażą do eshopu i nadal są drogie. Nie wiem, po co to w ogóle, może portowanie na tę konsolę jest proste. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie, to nie było Halatali tylko Thousand Maws of Toto-Rak.
nie Halatali tylko Toto-Rak

No to wypada mi tylko życzyć powodzenia jak dojdziecie do Brayflox's Longstop i walki z Inferno Drake'iem (potężny atak podstawowy i paraliż na AOE, a dodatkowo w połowie walki Brayflox przylatuje psuć enmity tankowi, a tuż za nim gryzący go po tyłku Tempest Biast), oraz Aiatar (mój pierwszy wipe jako tank, trzeba ogarniać lasery z oczów, które nawet tanka zjadą do 25% HP i AOE gluty, które nakładają truciznę na drużynę, leczą bossa i utrzymują się na mapie tak długo, że z łatwością można się zablokować). Potem kolejny fun run znajdziecie w Cutter's Cry. Najpierw was pogryzą mrówki, potem wielki robal, a na koniec wyskoczy chimera z atakami, które gwałcą całą drużynę naraz.

A to i tak nic w porównaniu do pierwszego (prawdziwego) spotkania z full party, czyli Castrum Meridianum. Od razu rada - w trakcie pierwszego przejścia wyłączcie cutscenki i nie róbcie nic tylko idźcie za grupą, bo nie ogarniecie. W 9/10 przypadków weterani, którzy robią tę instancję codziennie w ramach daily questa zostawią was z tyłu na pożarcie Magitekom. The Praetorium to prawie to samo co poprzednik, ale pod koniec jest najlepszy bossfight pre-ARR (a zaraz potem najbardziej rozczarowujący bossfight od czasów Fallout 3), a na pierwsze spotkania z hardo modo primalami radzę brać diazepam bo będziecie często obserwować walkę z perspektywy ziemi :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 3 kupiony, Metalus niemal zadowolony. Niemal, bo jeszcze wczoraj gra była za połowę ceny, miałem zamiar kupić wraz z dodatkiem From Ashes po taniości, a ostatecznie muszę zadowolić się samą podstawką za wyższą cenę. Nieważne, gra się pobiera. Pytanie.

Radzicie pobierać rozszerzoną wersję zakończenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...