Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Jeszcze przed nawet, ale już wiem, czym zawiniłem - mam za niski lvl i w totalnie niedorozwinięty sposób używałem djinnów. Nawet nie mam ich tyle, by mieć u każdego atak na 4 poziomie. Muszę się wrócić, podexpić, zebrać kilka, wrócić i rozklepać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi nie tyle o zebranie, a o odpowiednią kombinację, tak żeby wszyscy w drużynie mieli odpowiednią klasę i skille - IIRC dla Isaaca jednym z najlepszych jest Master/War Adept, dla Gareta - Ronin, dla Ivana Guru/Wizard, a dla Mii - Pure Mage.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nawet nie wiedziałem, że jest tyle klas. Muszę to przejrzeć i się podszkolić. Chociaż pewnie można to zrobić i na chama, czyli wylevelować do jakiegoś 30, dać każdemu wszystkie djinny jego rodzaju, poodpalać buffy defensywne, Mią leczyć i załatwić ich djiinami 4 poziomu. Tylko jeszcze problem z tym, że potem następna walka, do której trzeba się przygotować w pierwszej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że Final Fantasy XIV atakuje mnie ze wszystkich stron, a nagle pojawiły się dostępne prepaidy (dziwnie ciężko je dostać), to złamałem się i ściągam teraz patcha ;_;

Serwery padły akurat jak skończyło się ściąganie.

Zabijcie mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment Arkham Origins jest dla mnie o wiele lepszą grą niż Arkham City. Oczywiście gameplayowo to praktycznie to samo, ale Origins ma sporo mniejszych i większych detali które sprawiają że gra lepiej do mnie trafia. Od wyglądu samego Batmana (który ma fajny body armor a nie jakieś getry i majty) przez miasto w którym się poruszamy (nadal monotonne i zrobione z takich samych elementów, ale ten zimowo-śnieżny design jest świetny i pasuje klimatycznie do Batmana) aż po fabułę, która może nie jest jakoś specjalnie głęboka i ujmująca, ale próba znalezienia Czarnej Maski i walka z 8 super zabójcami bardziej mnie rajcuje niż "Strange odpalił protokół 10 więc szukaj lekarstwa dla Jokera". Wydaje mi się też że learning curve jest dużo lepszy niż w City, nie dostajemy na dzień dobry w mordę walkami z 15 przeciwnikami i bronią palną. No i tych sławnych bugów przez 3-4 godziny gry jakoś nie zauważyłem.

A tak w ogóle to tylko chciałem napisać że mam okazję kupić PSVIta za niecałe 400 zł. i się zastanawiam, bo z jednej strony bym chciał handhelda, z drugiej nie wiem po co :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił Vitę i nie gra od kupna na kompie. Persona 4, Katamari i kilka innych hispterskich gier. Poleca.

Z jednej strony jest parę fajnych gier w które bym zagrał (Gravity Rush, Soul Sacrifice), z drugiej no właśnie, jest ich tylko parę a sprzęt jest już praktycznie martwy i nikogo nie interesuje (pokazała się chociaż jedna dobra gra na Vitę na tym E3?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Vite ciągle jest dużo specyficznej japońszczyzny, ale ja bym brał mimo wszystko 3DSa, bo jako handheld jest zwyczajnie ciekawszy i ma bazę gier, której nie ma Vita. Niby jest słabszy technicznie, ale jakoś bardziej mnie do niego ciągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abyss

Też myślałem nad 3DS'em, ale większość interesujących mnie gier z jej biblioteki to jRPG i gry na które musiałbym poświęcić dużo godzin których ostatnio za bardzo nie mam. I już teraz wiem że skończyłoby się to jak z Wiedźminem, Pillars of Eternity czy innymi grami które leżą rozgrzebane a na które nie mam czasu (na pół godziny się mi odpalać nie chce, a na dłuższe posiedzenia nie mam czasu). Vita ma jednak jakieś bijatyki, jakieś gry pokroju Jak czy Uncharted, kompatybilność wsteczną z PSP (cyfrowo bo cyfrowo, ale już by wpadł Tekken czy BlazBlue które mam z czasów PSP), więc koniec końców wykorzystałbym go owocniej niż Nintendo (które obiektywnie rzecz biorąc jest ciekawszą opcją).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...