Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Jezysz maryja, tak bardzo muszę w to zagrać! :<

Koniecznie. Kwiecień, a ja chyba mam grę roku niezagrożoną. Chyba nawet z rozpędu po PoE wezmę się za BG2, które mam z "Legend RPG", a w które nigdy nie grałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, PoE jest świetne. Żałuję że nie mam obecnie czasu na dłuższe posiedzenia, bo tak na 15-20 minut to nawet mi się nie opłaca zaczynać. W każdym razie mam coś koło 15 godzin w grze i dopiero co skończyłem 1 akt i ledwo liznąłem drugi. Gra ma swoje głupotki, jednak ogólnie jest bardzo fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił The Wolf Among Us, dzięki czemu ja też mam TWAU. Sprawdzę. Kiedyś.

Polecam, bardzo dobra historia. Pal licho, że na nic wpływać w sumie się nie da. Ważne, że historia jest jak się patrzy. No i na końcu jakiejkolwiek decyzji byś nie podjął, będziesz się z nią źle czuł. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nigdy nie grałeś w BG2?

No sad_prosty.gif i w Icewind Dale, ID2, pierwszego MoHa (i każdego kolejnego), oba Neverwinter Nights, nie skończyłem Kotora 2 i takie tam sad_prosty.gif Za mało gram (teraz przez tydzień wygospodarowałem może pół godziny na PoE confused_prosty.gif ), a za dużo czasu zajęły mi takie gry jak Diablo 2,3, TF2, FIFA 13.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Civka II i III, Warcraft 2, wszystkie stare C&C (moje pierwsze strategie! :3), Polanie, Age of Empires 1, 2 i 3, jakieś SimCity, Earthy 2140, 2150, 2160, KKND, MDK, Populus (nic nie sprawiało takiej frajdy jak wulkan, rzeka lawy, deszcz meteorytów i tornado puszczone w środku wrogiej wioski) i inne cuda.

No grało się...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warcaby są super.

Ogólnie bardzo fajna była nasza mała odmiana warcabów zwana "pstryczki". Rozstawiasz pionki na planszy i po prostu na przemian z przeciwnikiem strzelacie nimi tak, aby strącić pionki rywala. Niestety sporo pionków się mi przy tym pogubiło i mam teraz takie dwa niepełne zestawy. confused_prosty.gif

Poza tym:

Anf7Fuy.jpg

warcabnica jeszcze po dziadku. Teraz z braku pionków to już szachownica, ale i tak jest przekozacka. biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mania zaczęła się od Icewind Dale, bo zobaczyłem jak matka gra i to była miłość absolutnie od pierwszego wejrzenia. Wsiąkłem w ten klimat w zupełności.

No, ale żeby nie było, takie Fallouty na przykład też mi nie podeszły za bardzo. Pograłem trochę w jedynkę i dwójkę i choć potrafiły sprawiać przyjemność, to jednak na dłuższą metę zdecydowanie rozbiegły się z moim gustem klimatycznym.

Świetne było za to Arcanum i do dzisiaj przeklinam buga, który uniemożliwił mi ukończenie gry. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...